Czy to moja wina, ze tak jest ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 18 mar 2013, 20:11
porazka, moze to nie o alkohol chodzi tak naprawde ale czujesz sie wtedy opuszczona, niewazna, nie jestes w centrum jego uwagi? Ale tak sie nie da. Kazdy ma prawo do kawalka swojego zycia nawet jak jest sie z kims.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez porazka 18 mar 2013, 20:15
Widzicie... najgorsze jest to ze w tym momencie ja to rozumiem i zdaje sobie z tego sprawę. Do histerii dochodzi wlasnie w takich momentach o ktorych wspominalam wczesniej. Naprawde proboje z tym walczyć. Czasami wyrywam sobie wlosy zeby tylko nie popasc w histerie... ale nie udaje mi sie nad sobą panowac.

przez kaja123 18 mar 2013, 20:18
porazka, dlatego potrzebna Ci solidna terapia. Twój partner jest zupełnie inną osobą niż Twoi rodzice a Twoje nieuzasadnione lęki te i inne doprowadzają do trudności w związku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez porazka 18 mar 2013, 20:23
Leki uwazam ze sa uzasadnione trudnym dziecinstwem. Tak wiem ze musze pojsc na terapie. To chyba jedyne i racjonalne rozwiązanie bi mimo walki z tym nie poradze sobie sama a nie chce go stracic :( przez to zatruwam zycie sobie i jemu...

przez essprit 18 mar 2013, 20:39
Porazka, a na czym polegają twoje spotkania z psychologiem ?
Jak masz je często ?

Kaja, ICD - to symbole i nazwy choroby, a nijak tam ujrzysz "syndrom DDA".
A jak można leczyć coś co nie istnieje ?
Ty pójdziesz do psychologa z hasłem "jestem DDA", a on rozpozna np.: zaburzenie osobowości (a nie żadne DDA !).
Tyle w temacie terminologii ;/ <ratunku>

przez Candy14 18 mar 2013, 20:42
essprit, ale o co Ci chodzi? Ja juz dawno skonczylam dyskusje bo widze, ze nie ma sensu. Ty sie czepiasz nazewnictwa a dla mnie ono nie ma wielkiego znaczenia
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez kaja123 18 mar 2013, 21:06
Kaja, ICD - to symbole i nazwy choroby, a nijak tam ujrzysz "syndrom DDA".

essprit, ale przecież ja o tym pisałam że nie ma takiej choroby jak DDA. Napisałam również że ludzie DDA chorują najczęściej na depersję i nerwice. Dodam na koniec że albo nie rozumiesz tematu albo nie czyatsz ze zrozumieniem tego co wyżej napisane.
porazka, a chodzisz na psychoterapię indywidualną czy na spotkania z psychologiem? Jeśli z psychologiem to popytaj go psychoterapię. Nie jest źle wszystko da się przejść zobaczysz! :D

przez porazka 18 mar 2013, 21:18
Chodze na indywidualne spotkania z psychologiem. Zapytam o psychoterapie. Wlasnie teraz tez zaczynam popadac w paranoje bo powinien byc 15 minut temu w domu a dalej go nie ma i wydaje mi sie ze juz poszedł na piwko. Oszaleje po prostu!!! :(

-- 18 mar 2013, 21:03 --

Udalo mi się powstrzymac awanturę! Rady i rozmowa z kims kto neutralnie postrzega sprawe troche mi pomogło. Tak czy inaczej udam się na terapie bo to będzie trudne. Dziekuje wam ;)

Sortuj wg