mój ojciec mnie nienawidzi

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez frytka 09 lut 2013, 23:45
Raksza, uważam, że dobrze byłoby, gdybyś posiłkowała się terapią! takie przeżycia nie znikają ot tak sobie. mogą ważyć na Twoim życiu niestety nie pozytywnie. lepiej złapać byka za rogi prędzej, niż później.
Anioły są wśród Nas

przez robercik567 12 sty 2015, 02:05
Mam to samo. Przyszedl dzisiaj do mnie z telefonu zebym wiadomosc wykasowal to mu wykasowalem I dalem mu telefon a ten do mnie z morda JAKIM TONEM TY SIE DO MNIE Odrzywasz zasrancu, I poem wczesniej zaczac mnie wyzywac od tego ze jester baranem I idiota. Nienawidze go. Wczesniej mi mowil dzisiaj ze ja w ogole nie powinienen byl nazywac sie Golebiewski tylko mazur. Co ja mu takie go zrobilem ze sie tak do mnie odrzywa. Caly czas sie do mnie tak odrzywa jak by wszystko bylo moja wina :( :cry:

przez Lethality 16 sty 2015, 11:33
Raksza, Poczytaj sobie o DDA/DDD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 17 sty 2015, 20:24
Twój ojciec to po prostu cham i ma problem z agresja, jak obserwuje niektore rodziny to rodzice jak dzieci dorastaja chca sie ich pozbyc i tak reaguja, niemniej w prawie polskim, jest ze do 18 r zycia a jak dziecko dalej sie uczy dziennie rodzic jak nie chce trzymac w domu to przynajmniej powinien płacic alimenty. A matka co na to?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez czajnik3 17 sty 2015, 20:56
Moj ojciec to psychopata, wiec nienawidzi wszystkich ludzi, no ale jakos mnie najbardziej. Odebral mi wszystko, lacznie z godnoscia i dzisiaj codziennie mysle o smierci, nie majac z zycia juz nic. Twoj jciec to pikus w porownaniu no ale wyprowadzic sie musisz. Wystarczy znalezc prace, to wszystko. Lepiej zyc za 1300 zl niz mieszkac z kims takim.

przez zima 17 sty 2015, 21:41
Raksza, czy kiedykolwiek rozmawialas z nim o tym? czy powiedzialas ze to przez niego Twoj brat zmarl?
czy Twoja matka jest normalna?czy rozmawialas z nia o rozwodzie?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Sortuj wg