wyjazdy chłopaka na szkolenie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 04 lut 2013, 19:36
Skoro mnie zostawia to moze to jest dla niego wazniejsze.?:(

ale jak Cie zostawia? Pojechal na szkolenie a nie Cie zostawil...
Bardzo mi go brakuje i niewiem jak przezyje ten tydzien bez niego.. Mieszkamy razem i widywalismy sie codziennie.. a tu nagle zabraklo go na tak dlugo.. Wszędzie go widzę.. w kuchni, w łozku..

Przeciez to jest straszne... zachowujesz sie jakby umarl i nigdy juz mial nie wrocic. Naprawde nie masz zadnego wlasnego zycia? wlasnych zajec? wlasnego towarzystwa? wlasnych obowiazkow? Potrafisz zyc tylko jego zyciem?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez linka 04 lut 2013, 19:41
To jakaś prowokacja?? :shock:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 04 lut 2013, 21:26
Dobre pytanie ;)
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 04 lut 2013, 21:46
linka, człowiek nerwica, może jest uzależniona i nie zdaje sobie z tego sprawy... takie zachowania na co dzień tłumaczy sie po prostu wielkim, romantycznym uczuciem, tak też są postrzegane przez ogół.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez kaja123 04 lut 2013, 22:42
Elixia napisał(a):Witam. Jak poradzić sobie z wyjazdami chłopaka na szkolenia? Znowu dzisiaj wyjechal na tydzien :(
Bardzo mi go brakuje i niewiem jak przezyje ten tydzien bez niego.. Mieszkamy razem i widywalismy sie codziennie.. a tu nagle zabraklo go na tak dlugo.. Wszędzie go widzę.. w kuchni, w łozku.. Chciałabym żeby znów był ze mną.. Wszyscy powtarzają że ten tydzień szybko przeleci.. Ale boję się że nie dam rady.. Nie lubię jego pracy i to dodatkowo mnie dobija bo mam poczucie że zostawił mnie i robi to co kocha a ja tu usycham z tesknoty..i nie jest to dla niego ważne :( Od rana cały czas płaczę.. Powiedział że niechce tam jechac ale mimo tego to zrobil.. Skoro mnie zostawia to moze to jest dla niego wazniejsze.?:(

ojojojoj musi pracować i w dodatku pojechał na szkolenie co za koszmar! Usprawiedliwieniem dla twojego postu będzie chyba tylko fakt że masz około 18 lat. :evil:

przez depresyjny86 05 lut 2013, 00:45
Wszędzie go widzę.. w kuchni, w łozku.

A to już jest schizofrenia :smile:

przez Elixia 05 lut 2013, 12:51
człowiek nerwica,
Nie wmawiaj mi ze to schizofrenia, bo bylam kilka razy u psychologa i nic takiego nie stwierdził, a nie wydaje mi się żebyś ty miał/miała racje a nie on ;)
kaja123, bittersweet,
Mam 23 lata a nie 18 to raz, a dwa nie nazwałabym tego uzależnieniem, poprostu w poprzednich związkach nie zdarzało mi się nigdy żeby partner gdzieś wyjeżdzał i to tak często. Może poprostu nie jestem przyzwyczajona i próbuję sobie jakos to poukładać.. Pisząc ten post nie chciałam żeby mnie tutaj wszyscy zrównywali z ziemią wypisując bzdety typu że jestem rozwydrzoną nastolatką która chce faceta mieć tylko dla siebie i najlepiej żeby nie pracował.. Tak nie jest co też już wyżej pisałam.. Raczej miałam nadzieję że wypowiedzą się tutaj dziewczyny które mają podobnie i są juz przyzwyczajone.
Zamiast pocieszenia praktycznie wszyscy stwierdzili że jestem nienormalna... cudnie :yeah:

przez Candy14 05 lut 2013, 15:25
Raczej miałam nadzieję że wypowiedzą się tutaj dziewczyny które mają podobnie i są juz przyzwyczajone.

bedzie trudno bo normalny czlowiek nie przysysa sie do kogos 24 na dobe i ludzie nawet jak sa razem to tez sporo czasu spedzaja osobno.
W kazdym razie zachowujesz sie dziwnie
a tu nagle zabraklo go na tak dlugo.. Wszędzie go widzę.. w kuchni, w łozku..

raptem tydzien .. Ty nie pracujesz?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez L.E. 05 lut 2013, 17:15
Elixia, jak mój facet wyjeżdża to ja spędzam więcej czasu ze znajomymi i z rodziną.
I mam okazję oglądać babskie filmy, których on by nie zdzierżył :D
I dzwonimy do siebie bezpośrednio przed snem, żeby mieć lekki substytut zasypiania przy sobie.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Elixia 05 lut 2013, 21:26
Candy14,

Pracuję. Ale dobra może lepiej będzie zakończyć ten wątek bo wszyscy na mnie tylko naskakują a to jest zbędne.
L.E.,
Dzięki za jedną normalną wypowiedź ;)

przez Candy14 05 lut 2013, 22:09
Elixia, wiec wycignij wnioski

przez linka 05 lut 2013, 22:29
Polecam terapię leczenia uzależnień......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 06 lut 2013, 00:05
Nie wmawiaj mi ze to schizofrenia,

Elixia, - spokojnie,żartowałem tylko :smile: ;) :roll:

-- Śr lut 06, 2013 12:07 am --

Btw. nikt na Ciebie nie naskakiwał tutaj.....

przez ekspert_abcZdrowie 06 lut 2013, 00:18
Elixia, tydzień to naprawdę niedługi okres czasu. Zdaję sobie sprawę, że skoro do tej pory mieszkaliście ze sobą i praktycznie większość czasu spędzaliście ze sobą, to tygodniowa rozłąka jest dla Ciebie wyzwaniem, ale nie warto ograniczać swojego życia tylko do partnera. Fajnie, jak się ma kawałek przestrzeni tylko dla siebie. ;) No i czasem fajnie od siebie odpocząć i zatęsknić. :) Spróbuj do rozłąki podejśc nie na zasadzie "Jak ja to przeżyję, to straszne", ale na zasadzie pewnej szansy - Co mi daje fakt, że zostaję sama bez partnera, jakie mam z tego pozytywy? Spojrzyj na sytuację z tej strony. Poza tym, mamy XXI wiek, więc możecie do siebie dzwonić, pisac SMSy, maile, rozmawiać przez komunikatory... Odsyłam Cię również do tekstu: http://portal.abczdrowie.pl/jak-sobie-radzic-z-tesknota. Pozdrawiam!
Psycholog

Sortuj wg