wyjazdy chłopaka na szkolenie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Elixia 03 lut 2013, 12:34
Witam. Jak poradzić sobie z wyjazdami chłopaka na szkolenia? Znowu dzisiaj wyjechal na tydzien :(
Bardzo mi go brakuje i niewiem jak przezyje ten tydzien bez niego.. Mieszkamy razem i widywalismy sie codziennie.. a tu nagle zabraklo go na tak dlugo.. Wszędzie go widzę.. w kuchni, w łozku.. Chciałabym żeby znów był ze mną.. Wszyscy powtarzają że ten tydzień szybko przeleci.. Ale boję się że nie dam rady.. Nie lubię jego pracy i to dodatkowo mnie dobija bo mam poczucie że zostawił mnie i robi to co kocha a ja tu usycham z tesknoty..i nie jest to dla niego ważne :( Od rana cały czas płaczę.. Powiedział że niechce tam jechac ale mimo tego to zrobil.. Skoro mnie zostawia to moze to jest dla niego wazniejsze.?:(

przez L.E. 03 lut 2013, 13:17
Hej ;)
Rozumieniem, że jest Ci ciężko. Mój facet też często wyjeżdża z pracy na jakieś szkolenia, a niedługo pewnie go wyślą na kilka miesięcy za granicę.
To nie jest tak, że on Cię nie kocha i zostawia, bo lubi. Uczucia to jedno, a obowiązki to drugie.
Tydzień to nie jest długo ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Elixia 03 lut 2013, 13:21
L.E.,
I pozwolisz zeby zostawil cie na kilka miesiecy? Rozumiem że obowiazki.. ale wszystko mozna poukladac tak zeby drugiej osoby przez prace nie ranic..
Ja nie wyobrażam sobie żeby zostawił mnie na kilka miesięcy skoro tydzień jest taki ciężki..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez L.E. 03 lut 2013, 13:27
Będzie mi ciężko, ale nie chcę, żeby stracił pracę.
Teraz ciężko jest cokolwiek znaleść, zwłaszcza w zawodzie.
Ufam mu, że nie zrobi tam nic głupiego.
Trochę mi chodzi po głowie, żeby sobie jakąś koleżankę ściągnąć na jakiś czas, żebym nie musiała tyle czasu sama siedzieć.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez bittersweet 03 lut 2013, 13:27
Elixia, przytrzymywanie kogoś kurczowo przy sobie nie jest dobrym pomysłem. Zachowujesz sie jak kobieta-bluszcz, czy uważasz, że on bez Ciebie nie ma prawa wyjechac, rozwijac sie zawodowo ? Tęsknisz, ale to Twój problem, rozwiąz go we własnym zakresie, znajdź sobie jakies zajęcie, nie przerzucaj na swojego faceta nierealnych oczekiwań, że będziecie non stop razem :bezradny:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Elixia 03 lut 2013, 13:31
bittersweet,

Ja nie napisałam że ma sie zwolnić z pracy i siedziec 24/7 ze mna :?
Logiczne że chce zeby miał prace i sie rozwijał .. Przeraża mnie tylko ta tęsknota i chciałam dowiedzieć się jak inni tutaj radzą sobie z taką sytuacja.. tyle :/

przez kapseicyna 03 lut 2013, 13:38
Elixia, Nie będzie źle! tydzień to naprawdę krótko, a pomyśl jaką przyjemnością będzie go znowu zobaczyć.
kapseicyna

przez bittersweet 03 lut 2013, 13:42
Elixia, z mojego własnego doswiadczenia: zajmij się zajeciami, które wykonujesz bez niego - shopping, spotkanie z przyjaciółkami, kosmetyczka, aerobic - cos w ten deseń. W domu Ci pewnie wszystko go przypomina, więc ciekawy film, coś co odwróci Twoja uwagę. W nocy jest smutno samemu, ja lubiałam sobie brac jakiś uzywany t-shirt swojego faceta i kłaśc na poduszce do snu - wiem, że to brzmi śmiesznie ale jego zapach mnie uspokajał ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Elixia 03 lut 2013, 13:51
W moim przypadku gdybym wziela jego koszulke to pewnie by mi łezki poleciały ze smutku.. ;P
ale dzięki za pocieszenie, mam nadzieje że nawet sie nie spostrzegne a już będzie sobota..

przez depresyjny86 03 lut 2013, 18:58
Jesteś uzależniona od Niego,to chyba żle. :x
:)

przez agusiaww 03 lut 2013, 22:19
Tragedia, dziewczyny czy Wy nie macie swojego zycia? Idz sobie na tance, zadbaj o siebie, a nie rozpczasz ze facet wyjechal. Jak bedziecie tak oplatywac facetow, to predzej czy pozniej bedą Was mieli dosc.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Elixia 03 lut 2013, 23:17
agusiaww,
Tesknię za nim bo go kocham.. czy to źle..? Powtarzam po raz drugi nigdzie nie napisalam że podetnę sobie żyły czy coś bo wyjechał.. Cieszę się że sie rozwija zawodowo i nie mam nic przeciwko.. Wątek dotyczy raczej tęsknoty a nie chęci pozbycia faceta wszelkich zajęć i pracy... :/

przez Sorrow 03 lut 2013, 23:30
Takie gówniane podludzkie czasy. Za niedługo ludzie będą co pół roku zmieniać miejsce zamieszkania, nie będzie już w ogóle rodzin, dzieci, itd. będzie tylko mobilność.
Pierdolona Kalio-Yuga i tyle.

przez agusiaww 04 lut 2013, 14:20
Mam poczucie że zostawił mnie i robi to co kocha a ja tu usycham z tesknoty..i nie jest to dla niego ważne :( Od rana cały czas płaczę..
To nie płacz, tesknota tesknota, ale Ty masz objawy jak wczesniej napisal czlowiek nerwica uzaleznienia od faceta. Czy nie pracujesz? Nie masz kolezanek? Hobby?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg