w kim jest problem ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

w kim jest problem ?

przez nieboszczyk 27 sty 2013, 15:13
brak.pomyslu, skąd u ciebie taki nick?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

w kim jest problem ?

przez brak.pomyslu 27 sty 2013, 15:21
nieboszczyk, w sumie nie zastanawiałam się nad tym,brak pomysłu na rowiązanie problemów, a może tylko brak pomysłu na nazwanie siebie ...

-- 27 sty 2013, 14:28 --

black swan, to co napisałaś jest bardzo możłiwe , mi również daje do myślenia. Nigdy nie zagłębiałąm się w psychologie, psychike człowieka, ale to jest niesamowite jak rodzic nieświadomie oddziałuje na swoje dziecko.
“Zwiastunem końca miłość jest obojętność. W takich momentach pojawia się nowa miłość - uczucie do kogoś innego. Bo gdy się kocha naprawdę, nie ma miejsca na miłość "zapasową". Nie można kochać tak samo dwóch osób. Tak jak nie można kochać 'trochę'...”

w kim jest problem ?

przez black swan 27 sty 2013, 15:43
brak.pomyslu, rzeczywiście jest to fascynujące. Może nawet poszłabym na psychologię w przeszłości, gdybym wiedziała, że mi to pomoże...
No risk - no fun, no pain - no gain.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

w kim jest problem ?

przez brak.pomyslu 27 sty 2013, 16:13
black swan, szczerze myślę, że zbyt dokładne poznanie umysłu istoty ludzkiej i stosowanie tej wiedzy na sobie nie wpłynęłoby dobrze , pozostawmy to osobom trzecim :)
“Zwiastunem końca miłość jest obojętność. W takich momentach pojawia się nowa miłość - uczucie do kogoś innego. Bo gdy się kocha naprawdę, nie ma miejsca na miłość "zapasową". Nie można kochać tak samo dwóch osób. Tak jak nie można kochać 'trochę'...”

w kim jest problem ?

przez black swan 27 sty 2013, 16:25
Mi tam zawsze pomagało dogłębne analizowanie się. ;)
No risk - no fun, no pain - no gain.

Sortuj wg