Boze chyba jestem w ciazy!!!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Anna Maria 01 lut 2013, 20:34
ala1983 napisał(a):
kaja123 napisał(a):
ala1983 napisał(a):Ja to wogóle podziwiam ludzi, którzy biorą leki i zmagają się z zaburzeniami lub chorobami psychicznymi i przy tym współżyją :uklon: .

:mrgreen: a Ty to na serio napisałaś? :shock:

No... a potem rodzą się kolejne "kaleki życiowe".

tak,ale to jest kolejna dyskryminacja
Anna Maria

przez ala1983 01 lut 2013, 20:36
kasiątko, Staram się tylko być odpowiedzialna.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez ala1983 01 lut 2013, 20:43
Ferdynand Kiepski, Dobre, ale pomyliłeś pojęcia. Chodziło Ci zapewne o dziewicze poczęcie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nana13 02 lut 2013, 03:07
ala1983 napisał(a):No... a potem rodzą się kolejne "kaleki życiowe".

yy to sie przeciez zabezpieczyc mozna
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

przez tahela 02 lut 2013, 03:10
gdyby tak podchodzic do tematu to ludzkosc by juz dawno wymarła kazdy ma złe cechy jakies , nie tedy droga uprawiac seks z głowa, pokonywac leki, starać sie rozwijac, pokonywac wady i dzieci jak sie kogos kocha tez miec i madrze je wychowywac a nie nieuprawiac wcale seksu to bez sensu.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez kaja123 02 lut 2013, 14:05
ala1983 napisał(a):
kaja123 napisał(a):
ala1983 napisał(a):Ja to wogóle podziwiam ludzi, którzy biorą leki i zmagają się z zaburzeniami lub chorobami psychicznymi i przy tym współżyją :uklon: .

:mrgreen: a Ty to na serio napisałaś? :shock:

No... a potem rodzą się kolejne "kaleki życiowe".

ala1983 chyba czegoś nie rozumiesz. Kazda żyjąca istota ma popęd płciowy. Ludzie współżyją nie tylko z powodu poczęcia tylko dla przyjemności = orgazmu. To jest potrzeba. Jeżeli ktoś ma nerwicę czy schizofrenię dlaczego miałby nie współżyć? Poza tym to scala każdy związek, zbliża ludzi do siebie, potęguje miłość. Piszesz że z mężem byś współżyła (tak zrozumiałam) ale jak to się ma do zaburzen? Czy z mężem czy z kochankiem seks to seks. Tu bardziej religia się kłania ale nie pojmuję Twojego toku rozumowania że seks ludzi z jakimiś zaburzeniami to coś niewłasciwego. Domniemam tylko że jesteś bardzo młoda i nie poznałaś przyjemności jaką daje współżycie, albo nie odczuwasz popędu może z powodu leków?

przez ala1983 02 lut 2013, 14:26
To już nieistotne. Zostawiam Lukrecji ten wątek.

przez Lukrecja. 02 lut 2013, 14:31
wg ala1983 nie powinnam sie kochac bo mam schizofrenie, moj facet tez nie bo tez ma schizofrenie, super
Lukrecja.

przez ala1983 02 lut 2013, 14:41
Lukrecja., Przepraszam. Rób jak uważasz.

przez Lord Kapucyn 02 lut 2013, 15:59
Religia przegrywa w starciu z najprostszymi pytaniami.

1. Clitoris- łechtaczka jest narządem, którego wyłączną i jedyną anatomiczną funkcją w organizmie kobiety jest sprawianie przyjemności i dawanie orgazmu- jest najbardziej erogennym punktem kobiety i posiada trzykrotnie więcej zakończeń nerwowych niż żołądź penisa. Dlaczego Bóg tworząc kobietę obdarzył ją tak "nieczystym" narządem, którego, jak podkreślam, wyłączną funkcją jest dawanie orgazmu podczas pettingu (seks bez penetracji) skoro masturbacja (nieważne czy w przed ślubem czy po) jest grzechem, a akceptowalną formą współżycia jest seks waginalny mający służyć prokreacji? No bo chyba nie po to, żeby "wodzić kobietę na pokuszenie" (czego miał nie robić według modlitwy "Ojcze Nasz") i sprawdzić czy jest w stanie się oprzeć swoim lubieżnym żądzom i szatanowi?

2. Skora masturbacja u mężczyzn i generalnie pozawaginalna ejakulacja jest czymś złym i grzesznym, bo nie sprzyja to aktowi miłosnemu i budowaniu więzi pomiędzy kochankami, poza tym w ejakulacie pozostawionym samemu sobie giną gamety męskie, które miały posłużyć do prokreacji to dlaczego:
a) Bóg obdarzył mężczyzn mechanizmem tzw. polucji- czyli samoistnych, mimowolnych ejakulacji w trakcie nocnych marzeń sennych podczas których również giną gamety męskie
b) Średnia objętość ejakulatu to 2-5mm- z czego każdy mm zawiera 20mln. plemników. Cały ejakulat jak nietrudno policzyć zawiera od 40 do 100 mln. plemników. Dlaczego Bóg tak zaprogramował mechanizm poczęcia, że zwycięża tylko jeden plemnik, a pozostałe 39 999 999-99 999 999 plemników ponosi śmierć? Gdy w trakcie ejakulacji pozawaginalnej giną gamety męskie jest to grzechem.

3. Analogiczna sytuacja z kobietami- dlaczego Bóg wyposażył kobietę w mechanizm owulacji skoro w krańcowym stadium dojrzewania komórek jajowych- ponoszą one śmierć, gdy nie dojdzie do zapłodnienia.

4. Skoro Bóg stworzył wszystko co istnieje we wszechświecie i wszystko co żyje (jak wynika z Biblijnego opisu stworzenia świata) to stworzył również wirusy- w tym wirusa HIV, który wywołuje AIDS. Prezerwatywa nie zapobiega niczemu w 100%, ale znacząco zmniejsza ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową (w tym AIDS)- jest to szczególnie istotne w Afryce, krajach trzeciego świata. Zatem skoro użycie prezerwatyw hamujące rozprzestrzenianie się wirusa HIV (którego stworzył notabene sam Bóg) jest czymś złym i grzesznym to logicznym wydaje się wniosek, że Bóg chce, aby ludzie zapadali na AIDS i umierali.

5. Nie będziemy wnikać czy ktoś popiera homoseksualizm czy nie, bo to kwestia światopoglądu i preferencji politycznych, ale z ust osób wierzących często z ust osób wierzących pada stwierdzenie, że homoseksualizm jest "wynaturzeniem" i czymś "sprzecznym z naturą". Tymczasem ja mam przed sobą 500-stronnicowe badania Bruce'a Bahemihla i innych naukowców, które jasno mówią o tym, że u większości gatunków zwierząt (poczynając od ptaków, pszczół, a kończąc na szympansach karłowatych obserwowano zachowania homoseksualne oraz kopulację osobników jednej płci. Wśród szympansów karłowatych dodatkowo każdy aspekt ich życia jest związany z seksem, a sam seks mniej służy prokreacji, a bardziej przyjemności. Szympansy karłowate wchodzą w związki poligamiczne i często uprawiają seks z osobnikami tej samej płci. Jak zatem homoseksualizm może być "wynaturzeniem" i "wbrew naturze" skoro zwierzęta i naturę stworzył sam Bóg.

6. Według dogmatów katolicyzmu człowiek jest jedynym gatunkiem na Ziemi, który posiada "rozum i wolną wolą". Zatem zwierzęta nie posiadają rozumu, ani wolnej woli- więc fakt, że niektóre odmiany nietoperzy uprawiają seks oralny jest zapewne zgodny z tzw. "Wolą Bożą"?

7. Skoro głównym celem człowieka w związku jest prokreacja, a związek małżeński jest ważny i zgodny z Boskimi Prawami jedynie wtedy gdy obie strony są poczytalne i w pełni świadome podczas jego zawierania, a związek małżeński zostanie skonsumowany i zostanie wydany jego owoc- poczęcie dziecka, to logicznym wydaje się wniosek, że wszystkie osoby upośledzone umysłowo (co ciekawe niektóre te dysfunkcje są dziedziczne i związane z mutacjami genetycznymi- aberracje chromosowe stworzył sam Bóg, skoro stworzył wszystko), chore psychicznie, zaburzone psychicznie, bezpłodne, niepłodne są dla Boga kompletnie bezwartościowe i nieproduktywne, bo nie mogą spełnić jego woli-zawarcia związku malzenskiego i wydania dziecka do której spełnienia ich zobowiązał posyłając ich na ziemski padół.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Mihau 02 lut 2013, 22:36
Dark Passenger fajnie napisane :)

przez Kalebx3 02 lut 2013, 22:55
Dark Passenger , to żeś się wysilił, i choć nie zgadzam się z większością Twoich Tez ,jestem zdumiony i przejętym pewnym podziwem nad Twoją Pracą ;)
Pozdrawiam.
Acha , wszystko na "Nie" u Ciebie , mógłbyś chociaż jeden punkt dać na plus dla Kościoła , religii, wiary. Pewnie znalazł byś jakbyś poszukał ...
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez halenore 03 lut 2013, 03:55
Dark Passenger, amen :brawo:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez tahela 03 lut 2013, 04:20
Dark Passenger,
uff, ze tez Ci sie chciało,ale sie zgadzam ogolnie,chyba ze to powklejane z róznych innych stronek po kawałku,ale swięta racja w tw tym co napisaełś,
a koscielny kalebex kiedys mnie uswiadamiał,ze on jakos mężczyna moze zdradzać a kobieta nie , myślałam ,ze szlag mnie trafi jak przeczytałam te jego mądrosci katolickiei jeszcze,ze powinna byc dobra i wybaczyć a do rynsztoka z takimi tekstami, bo ja przypuscmy mam teoretycznie-(pan kalebex nie tylko teoretycznie hih z tego co pisał)- wrecz odwrotnie proporcjonalne do pana kalbexa czy jak mu tam i co on na to :?: :?: :?: hehe, pewnie juz mu sie to podoba mniej
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg