Boze chyba jestem w ciazy!!!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Lord Kapucyn 24 sty 2013, 20:41
Ja się wcale nie dziwię, że przez pół roku nie miałaś okresu jak tyle czasu brałaś Solian 800mg. Po tym jest bankowo hiperprolaktynemia- a wysoki poziom prolaktyny powoduje zaburzenia miesiączkowania. Teraz jak zredukowałaś dawkę do 200mg to okres mógł wrócić. Prawdę mówiąc wątpię, że jesteś w ciąży, ale kto wie, skoro traktowałaś Solian jak lek antykoncepcyjny... (sic!)
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Lukrecja. 24 sty 2013, 20:47
Po okolo dwoch minutach pojawila sie druga kreska..
Tabletki antykoncepcyjne tez powoduja wzrost prolaktyny!! Solian tez, na jedno wychodzi!!
Lukrecja.

przez Michuj 24 sty 2013, 20:55
Ja się wcale nie dziwię, że przez pół roku nie miałaś okresu jak tyle czasu brałaś Solian 800mg

tylko Ty ja potrafisz dobrze zrozumieć :mrgreen:
Loża szyderców

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 24 sty 2013, 21:59
Lukrecja. napisał(a):Po okolo dwoch minutach pojawila sie druga kreska..
Tabletki antykoncepcyjne tez powoduja wzrost prolaktyny!! Solian tez, na jedno wychodzi!!

Tabletki antykoncepcyjne nie powodują wzrostu prolaktyny a nawet jeśli to minimalnie....dżizas kto ci takich bzdet nagadał..... poza tym od kiedy to zwiększanie poziomu prolaktyny to skuteczna antykoncepcja .... dziewczyno, gdzie ty masz głowę..... :-|

Zawarty w tych preparatach estragenowo-gestagenowych etynyloestradiol hamuje wydzielanie FSH uniemożliwiając dojrzewanie pęcherzyków Graffa i tym samym komórek jajowych. Natomiast gestageny (również obecne w tabletkach) hamują owulację, czyli uwolnienie komórki jajowej. Zmieniają też śluz szyjki macicy, utrudniając wnikanie plemników do dróg rodnych kobiety. W ten sposób hormonalne środki antykoncepcyjne utrudniają zapłodnienie i powstanie zarodka. W opracowaniach naukowych podnosi się również, że istnieją dowody na to, że skuteczność doustnej antykoncepcji zależy w pewnym stopniu od efektów po zapłodnieniu[1] - uniemożliwiających zagnieżdżenie się już zapłodnionej komórki jajowej (zarodka) w ścianie macicy.

Kiedy miałaś ostatni niezabezpieczony stosunek?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Anna Maria 24 sty 2013, 22:24
To ja nie czy zostanę matką chrzestną czy nie :bezradny: :mrgreen:
Anna Maria

przez Lukrecja. 24 sty 2013, 22:33
1 stycznia :why:
Lukrecja.

przez Nana13 24 sty 2013, 22:49
dziwne troche, ze mozna tak ryzykowac kompletnie nie chcac dziecka
jeden test wyszedl pozytywny wiec ja bym powtorzyla, najlepiej robic sikance z rana wtedy sa najbardziej pewne
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

przez tahela 24 sty 2013, 22:55
Z ta prolaktyna to znany mit,ale nieprawdziwy, moja kolezanka wpdła kiedyś z drugim dzieckiem jak pierwsze karmiła piersia .Ktos jej powiedział ,ze nie mozna wpaśc jak sie piersia karmi, koniec końców ma dwoje fajnych dzieciaków miedzy którymi jest rok róznicy.Nie wiem skąd sie wzięło to przekonanie o tej prolaktynie.
Ostatnio edytowano 24 sty 2013, 23:07 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez linka 24 sty 2013, 22:55
Eeee zrób z rana z pierwszego siusiu .... no 28 dni po ewentualnym stosunku test powinien wyjść już zdecydowanie wiarygodny i wyraźny, możesz też iść do przychodni i zrobić sobie z krwi BetaHCG.

Jak na moje oko ciąży to tutaj nie ma....

Swoją drogą fenomen - uprawiać seks bez zabezpieczenia, nie mieć okresu taką ilość czasu i luz - nagle okres się pojawia i panika - bo ciąża.....

-- Cz sty 24, 2013 9:58 pm --

tahela, mam znaomą która ma dwójkę dzieciaków... jedno się urodziło w styczniu a drugie na początku grudnia ... tego samego roku 8) też myślała, że może się nie zabezpieczać.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Lukrecja. 24 sty 2013, 23:03
Nie mam okresu. To sa plamienia
Lukrecja.

przez tahela 24 sty 2013, 23:11
linka,
to sa własnie mity, które sa wyniikiem braku edukacji seksualnej w szkołach
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Nana13 24 sty 2013, 23:17
no ale nie zwalajmy wszytskiego na szkoly, wspolzyjace 30letnie kobiety majace dostep do netu chyba moga dowiedziec sie bez problemu jak zapobiegac ciazy nawet gdy nie uwazaly na lekcji biologii
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

przez linka 24 sty 2013, 23:28
Lukrecja., a skąd możesz wiedzieć, że to nie okres? Że nie było owulacji? Obserwujesz śluz? Mierzysz temperaturę? Raczej nie więc pewności nie masz. A na tekst "znam swoje ciało" odpowiem tak - brałaś leki hamujące miesiączkę, narobiłaś bajzlu z hormonami - więc nie wiesz czy to okres czy np. plamienia owulacyjne, czy może stan zapalny - równie dobrze może to być każde z nich. Nie pójdziesz do ginekologa - nie dowiesz się.......

Tak ciężko się ogumić? Łyknąć jedną tabletkę dziennie więcej? Plasterek przykleić? Wziąć zastrzyk? ....skąd taka nieodpowiedzialność..... :bezradny:
Przyjaciel forum

przez Candy14 24 sty 2013, 23:36
Nie mam okresu. To sa plamienia

Przy tak zaburzonej gospodarce hormonalnej plamienie moze byc okresem. Tez tak mialam zanim zaczelam sie leczyc u endokrynologa
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg