Boze chyba jestem w ciazy!!!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Lukrecja. 24 sty 2013, 12:46
Nie wiem jak z hormonami. Nigdy nie robilam badan hormonalnych.
Nawet jak mnie w szpitalu zatrzymali to mi nie zrobili takich badan.
Wiem tylko ze mam podwyzszona prolaktyne przez solian.
Lukrecja.

przez Anna Maria 24 sty 2013, 13:09
Lukrecja., a może wróciła Ci miesiączka :? Ile teraz bierzesz mg Solianu?
Anna Maria

przez Lukrecja. 24 sty 2013, 13:27
200mg
Lukrecja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 24 sty 2013, 13:33
Lukrecja., to malutko.Mogła Ci wrócić miesiączka.

Asiu nie zmniejszaj leków bo to się źle skończy :nono:
Anna Maria

przez ekspert_abcZdrowie 24 sty 2013, 13:38
Lukrecja., jeżeli nie zrobisz przynajmniej testu ciążowego, to nie będziesz pewna, czy jesteś w ciąży. Uważam, że nie ma co panikować, choć domyślam się, że bardzo się boisz, że jesteś w ciąży, kiedy nie planowałaś w ogóle macierzyństwa. Jeżeli do tej pory nie miesiączkowałaś, a teraz pojawiło się plamienie, to być może powrócił okres. Wcale nie musi to być symptom ciąży. Plamienie lub słabe krwawienie można potraktować jako objaw fizjologiczny lub oznakę poronienia zagrażającego (wówczas lekarze przepisują leki). Plamienie, które wystąpiło około tygodnia przed terminem miesiączki, może być plamieniem implantacyjnym. W takim wypadku prawdopodobieństwo ciąży rzeczywiście jest duże. Plamienie może być również wywołane innym czynnikiem niż implantacją, np. infekcją pochwy czy szyjki macicy. Uważam, że powinnaś zrobić domowy test ciążowy, dostępny w każdej aptece. Bez sensu, byś nakręcała się niepotrzebnymi wątpliwościami. Jeżeli test wyjdzie negatywny i tak musisz udać się do ginekologa, by Cię zbadał i zdiagnozował, dlaczego krwawisz. I pamiętaj, że leki psychotropowe, jakie zażywasz, to nie jest substytut tabletek antykoncepcyjnych. Owszem, Solian może rozregulować cykl menstruacyjny kobiety i sprawić, że nie będzie ona miesiączkować, ale nie jest to żaden środek antykoncepcyjny!
Psycholog

przez Lukrecja. 24 sty 2013, 14:52
Kupiłam dwa testy.
Lukrecja.

przez Aranjani 24 sty 2013, 14:54
Lukrecja., zrób jak najszycbiej. Nie ma sensu nie potrzebie katować się myślami. Trzymaj sie
Aranjani

przez L.E. 24 sty 2013, 19:08
Lukrecja., i jak tam?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez linka 24 sty 2013, 20:10
Boże widzisz i nie grzmisz .... leki psychoaktywne jako antykoncepcja ...... załamać się można.
Nie wspomnę o tym, że uprawiając seks bez zabezpieczenia narażasz się na choroby weneryczne i HIV.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Lukrecja. 24 sty 2013, 20:31
Jestem zrozpaczona. Jeden test wyszedl negatywny a drugi najpierw negatywny a po chwili pokazala sie druga blada kreska!!!!

Linka daj spokoj ja nie sypiam z kim popadnie tylko ze swoim chlopakiem!!!!!
Lukrecja.

przez jaskolka83 24 sty 2013, 20:34
Lukrecja., ja sypialam ze swoim chlopakiem a po rozstaniu okazalo sie ze ma hiv..... you never know

przez linka 24 sty 2013, 20:34
Lukrecja., to czemu on o tym nie wie? Wie? Czemu się nie zabezpieczacie skoro dziecko to żadna opcja? Zdajesz sobie sprawę, ze gdybyś zaszła w ciąże to solian mógł spowodować jakieś uszkodzenia?

Teraz w ciąży nie jesteć zapewne, bo skoro dostałaś OKRES to jak widać dostałaś OKRES, nie jest to oznaka ciąży..... po jakim czasie kreska była widoczna?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez L.E. 24 sty 2013, 20:36
Lukrecja., idź do lekarza. Jak masz bałagan z hormonami to mógł test wyjść błędny.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez linka 24 sty 2013, 20:39
Nie wspomnę o tym, ze najlepiej byłoby się udać do endokrynologa - bo taki bajzel hormonalny bardzo niekorzystnie wpływa na zaburzenia psychiczne, może je znacznie nasilać...
Przyjaciel forum

Sortuj wg