Boze chyba jestem w ciazy!!!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Rafka 05 lut 2013, 18:11
L.E. np, neokatechumeni mają dużo dzieci
Rafka

przez L.E. 05 lut 2013, 18:22
Rafka, chodziło mi głównie o to, że to, ile masz dzieci powinno wynikać z Twoich potrzeb i możliwości, a nie tego co próbuje narzucić lub narzuca religia.

Tak na marginesie, ja jestem wierząca, ale jak słyszę niektórych księży lub biskupów to aż mnie trzęsie.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Kalebx3 05 lut 2013, 18:22
Kalebx3,
to następnym razem swoje katolickie wywody i szowinistyczne zachowaj dla siebie bo mnie tyle obchodzisz co nic a na miejscu twojej zony za to co pisałes na swój temat wywaliłabym Cie na kopach ,ale jak widac znalazłęś naiwna i tyle, która daje ci sie dymac nie tylko fizycznie, ja takich jak ty z mojego towarzystwa wykluczam, nie potrzebuje beznadziejnych facetów, którzy zdradzaja i mają to gdzies i sie tym publicznie chwala, jestes zero dla mnie po prostu, mogłam to napisac wczesniej, bo jak sie puszczasz to sie tym nie chwal przynajmniej patałachu puszczalski ,żonie sie dziwe bo powinna cie w dupsko kopnąc juz dawno, jestem w moich sądach szczera i sie raczej nie ograniczam jak postawa czyjas mnie wkurza i jak kims gardze a toba gardze wiec nie mam zamiaru sie ograniczac, więc zdradzaj dalej i licz na przebaczenie twojej naiwnej zony i dalej sie wyzalaj na forum jak ja zdradzasz i jak facet to moze ,sam tak stwierdziłęs wiec sam sobie że jesteś winny i sobie na to zasłuzyłes i nie bede za to sie nad toba uzalac bo nie zasługujesz po prostu , inni cie moga poklepąc po główce zes taki biedny i zes z tej bidy zone zdradził ja ci powiem, ze jestes nic nie wart

Super Tahela,
OK> Dobra jesteś ,ale mi tu nie o to chodzi kto komu przywali? Wybaczam CI i proszę o wybaczenie.
"Zdradziłem- niezdradziłem" - w d..ie byłaś ,gówno widziałaś " ,więc nie mów.---
Pozdrawiam .
Bywaj z Bogiem Tahela ,bębę sie za Ciebie modlił
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 05 lut 2013, 18:25
L.E.,
Wystarczy sobie poczytac przekazy historyczne od starozytnosci i sie samo nasuwa ,z einstynkt macierzyński jest wymysłęm 20 w. kiedys tak nie było a to jesli idize io starozytnosc to sa nwet przekazy listowne zachwane normalnych ludzi jak maz pisze do zony jak sie urodzi następne to zostaw na smietniku, pełno tego było w historii, dzieci sie rodziły , czesto umierały a jak ktos miał juz 5 czy 6 tow iecej nie chciał wiadomo, najpierw niech sie dokształaca z historii a późnije wmawiaja ludziom dyrdymały. Zreszta tak samo jest z brutalnoscia naszych czasów, oceniajac hirstorycznie zyjemy w najmmnije brutalnychczasach w historii ludzkosci czego przykłądem chocby podejscie do dzieci własnie.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez L.E. 05 lut 2013, 18:30
tahela, nigdy w to nie wnikałam tak na prawdę.
Wydaje mi się, że sam instynkt to zawsze był, ale były gorsze warunki.
Może jakiś zimny rachunek, że jak jedno dziecko umrze to pozostałe będą miały więcej jedzenia, mniejsze prawdopodobieństwo chorób i śmierci. I tak umrze jedno zamiast pięciu na przykład...

Masakra, co my piszemy...
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez kaja123 05 lut 2013, 18:53
Masakra, co my piszemy...

nooo ;)
Kobieta (samica) jest predysponowana bilogicznie do posiadania potomstwa i pod wpływem hormonów głównie oksytocyny daje bezwarunkową miłość i otacza opieką maleństwo. To zwykła biologia. Są kobiety zaburzone i ten jak to się nazywa instynkt jest mniejszy albo nie ma go wcale.

przez Patrycha23 05 lut 2013, 19:08
girl anachronism napisał(a):Lukrecja., sorry, że to napiszę, ale zachowujesz się jak nieodpowiedzialna gówniara! Co to znaczy, że wolisz nie wiedzieć?! Bierzesz leki, co może poważnie wpłynąć na dziecko. Jeśli jesteś w ciąży, to nie jesteś odpowiedzialna tylko za siebie, ale też za dziecko, a Ty masz to głęboko gdzieś. Nie pojmuję tego!

Dokładnie, jesli bierzesz takie leki i podejrzewasz ze jestes w ciazy powinnas natychmiast udac sie do lekarza, nie tylko ginekologa, ale rozniez prowadzacego Cie psychiatry zeby go powiadomic o ewentualnej ciazy. Branie takich lekow w ciazy moze miec powazne konsekwencje dla Twojego dziecka. Jesli nie chcesz zrobic z niego kaleki to polecam wziac sie w garsc i podejsc do sprawy powaznie, skoro juz zalozylas watek i zaalarmowalas wszystkich tutaj ze mozesz byc w ciazy to chociaz nie okazuj takiej nieodpowiedzialnosci bo to moze miec zly koniec. Chyba ze to byl faktycznie falszywy alarm, a na taki to tez wyglada (te testy - dziwnie jakos wszystko wyglada - kreska albo jest albo nie ma, wiesz chociaz kiedy najlepiej wykonac test?, a plamienie raczej nie bierze sie z ciazy, jest raczej odwrotnie, chociaz w przypadku nie powinnas sie sugerowac takimi objawami bo leki mogly Ciebie i Twoj organizm kompletnie rozregulowac od srodka). Sama jestem w ciazy i niestety oprocz wielu rzeczy z ktorych musialam zrezygnowac musialam rozniez z doraznego brania uspokajaczy na recepte, nawet jesli wiem ze niekoniecznie moga szkodzic to lepiej chyba dmuchac na zimne prawda??
In my mind there's something strange that I can't change..
.... .... ....
Największe wyzwania życie stawia przed najsilniejszymi!

F41.0

przez Candy14 05 lut 2013, 19:23
z einstynkt macierzyński jest wymysłęm 20 w. kiedys tak nie było a to jesli idize io starozytnosc to sa nwet przekazy listowne zachwane normalnych ludzi jak maz pisze do zony jak sie urodzi następne to zostaw na smietniku

Aska on sobie mogl pisac bo instynkt macierzynski jak sama nazwa wskazuje nalezy do kobiet
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez linka 05 lut 2013, 19:38
Swojego czasu w Polsce nadawało się imię dziecku dopiero jak skończyło 2-3 lata zwłaszcza na wsiach gdzie było "tego" bez liku.... śmiertelność była tak duża, że wcześniej się nie "opłacało". :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ala1983 05 lut 2013, 19:41
seks jest fajny, przyjemny, odprężający, przeciwbólowy ... same pozytywy :mrgreen:

Na pewno same pozytywy? ;)

Chciałabym tutaj zdementować pogłoski, że rzekomo jestem przeciwniczką uprawiania seksu.. oj zdziwilibyście się.. :mrgreen:
Co najwyżej coraz to nowych metod sztucznego zabezpieczania się.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Candy14 05 lut 2013, 19:43
ala1983, boski ava :D :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez linka 05 lut 2013, 19:43
ala1983, tak same pozytywy - a ty widzisz jakieś negatywy?

Rozumiem że jesteś zwolenniczką naturalnych metod planowania rodziny? Bo naturalne metody antykoncepcji oczywiście nie istnieją...... z przyczyn religijnych? Zdrowotnych?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Candy14 05 lut 2013, 19:47
No chyba ze calkowita wstrzemiezliwosc ;)

przez ala1983 05 lut 2013, 19:50
ala1983, tak same pozytywy - a ty widzisz jakieś negatywy?

To zależy jaki to seks tzn. z kim, gdzie, w jaki sposób, jak często i od kilku innych czynników..

W małżeńtwie raczej same pozytywy, choć to od 2 stron zależy.

-- 05 lut 2013, 18:53 --

Rozumiem że jesteś zwolenniczką naturalnych metod planowania rodziny?

No raczej, ja osobiście nie wyobrażam sobie inaczej.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Sortuj wg