Boze chyba jestem w ciazy!!!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Nana13 03 lut 2013, 16:36
Kalebx3 napisał(a): Acha , wszystko na "Nie" u Ciebie , mógłbyś chociaż jeden punkt dać na plus dla Kościoła , religii, wiary. Pewnie znalazł byś jakbyś poszukał ...

Ja na przykład nie widze zadnego plusa w Kościele przynajmniej jesli chodzi o kwestie seksualnosci czlowieka i podejscia religii katolickiej do tego.
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

przez Kalebx3 04 lut 2013, 14:46
a koscielny kalebex kiedys mnie uswiadamiał

Ciebie Pani Tahela uświadamiał , a weż przestań smucić...
bo ja przypuscmy mam teoretycznie
to dobrze ,że masz teoretycznie, i mam nadzieję ,że tylko teoretycznie...
pewnie juz mu sie to podoba mniej

a laskę na to Pani Tahela kładę i te marne wywody ,,,ot i całe co ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ala1983 04 lut 2013, 14:49
Kalebx3, Paweł ;)
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez girl anachronism 04 lut 2013, 15:01
Lukrecja., sorry, że to napiszę, ale zachowujesz się jak nieodpowiedzialna gówniara! Co to znaczy, że wolisz nie wiedzieć?! Bierzesz leki, co może poważnie wpłynąć na dziecko. Jeśli jesteś w ciąży, to nie jesteś odpowiedzialna tylko za siebie, ale też za dziecko, a Ty masz to głęboko gdzieś. Nie pojmuję tego!
wild hearts can't be broken.

F31

przez depresyjny86 05 lut 2013, 01:17
Ja też nie...
:)

przez Saraid 05 lut 2013, 02:22
girl anachronism napisał(a):Lukrecja., sorry, że to napiszę, ale zachowujesz się jak nieodpowiedzialna gówniara! Co to znaczy, że wolisz nie wiedzieć?! Bierzesz leki, co może poważnie wpłynąć na dziecko. Jeśli jesteś w ciąży, to nie jesteś odpowiedzialna tylko za siebie, ale też za dziecko, a Ty masz to głęboko gdzieś. Nie pojmuję tego!

Czytając ten cały wątek zgadzam się powyższym .
Saraid

przez tahela 05 lut 2013, 03:03
Kalebx3,
to następnym razem swoje katolickie wywody i szowinistyczne zachowaj dla siebie bo mnie tyle obchodzisz co nic a na miejscu twojej zony za to co pisałes na swój temat wywaliłabym Cie na kopach ,ale jak widac znalazłęś naiwna i tyle, która daje ci sie dymac nie tylko fizycznie, ja takich jak ty z mojego towarzystwa wykluczam, nie potrzebuje beznadziejnych facetów, którzy zdradzaja i mają to gdzies i sie tym publicznie chwala, jestes zero dla mnie po prostu, mogłam to napisac wczesniej, bo jak sie puszczasz to sie tym nie chwal przynajmniej patałachu puszczalski ,żonie sie dziwe bo powinna cie w dupsko kopnąc juz dawno, jestem w moich sądach szczera i sie raczej nie ograniczam jak postawa czyjas mnie wkurza i jak kims gardze a toba gardze wiec nie mam zamiaru sie ograniczac, więc zdradzaj dalej i licz na przebaczenie twojej naiwnej zony i dalej sie wyzalaj na forum jak ja zdradzasz i jak facet to moze ,sam tak stwierdziłęs wiec sam sobie że jesteś winny i sobie na to zasłuzyłes i nie bede za to sie nad toba uzalac bo nie zasługujesz po prostu , inni cie moga poklepąc po główce zes taki biedny i zes z tej bidy zone zdradził ja ci powiem, ze jestes nic nie wart
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez arate 05 lut 2013, 11:16
Ostro się zrobiło ;)

Wizyta u lekarza jest niezbędna! Nie można tego lekceważyć.... Ja miałam straszne problemy z plamieniem, nie raz myślałam, że jestem już w ciąży, nie jeden test ciążowy zrobiłam, od ginekologa ciągle słyszałam ,,obserwować, obserwować'' i tak cały czas. Osttanio poszłam do innej kobitki. Skierowała mnie na badania prolaktyny..wyszły o dużo za duże! :( Teraz biorę jakieś leki, ale i ot skąd nieregularny cykl. Szczerze mówiąc to jestem podłamana tą prolaktyną....

przez linka 05 lut 2013, 17:20
ala1983 napisał(a):
bittersweet napisał(a):ala1983, nie chodzi o współżycie, tylko żeby sie zabezpieczać przed niechcianą ciążą.

Nic nie chroni w 100 %

Pewnie - ale brak seksu też nie wpływa za dobrze na naszą psychikę....seks jest fajny, przyjemny, odprężający, przeciwbólowy ... same pozytywy :mrgreen:

Można się porządnie i dobrze zabezpieczyć, środki hormonalne, środki hormonalne + prezerwatywa, metoda objawowo termiczna, metoda objawowo termiczna +prezerwatywa, sama prezerwatywa, są jeszcze jakieś chemiczne środki o ile mi wiadomo ....... wystarczy być odpowiedzialnym i dziecka z współżycia nie będzie.

Co do autorki tematu ...... nie wiem co powiedzieć, ręce opadają..........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez L.E. 05 lut 2013, 17:32
Można się porządnie i dobrze zabezpieczyć, środki hormonalne, środki hormonalne + prezerwatywa, metoda objawowo termiczna, metoda objawowo termiczna +prezerwatywa, sama prezerwatywa, są jeszcze jakieś chemiczne środki o ile mi wiadomo ....... wystarczy być odpowiedzialnym i dziecka z współżycia nie będzie.

No dokładnie.
Znam kilka osób, które zdecydowanie i twardo nie chcą mieć dzieci i się podwójnie zabezpieczają.
Moim zdaniem to aż przesada, chociaż ja mam do dzieci nieco inne podejście.
W każdym razie, jak ktoś wie, że nie chce mieć dzieci to powinien się zabezpieczać w taki sposób, jaki uważa za pewny.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez tahela 05 lut 2013, 17:43
Jeszcze można miec w domu pigułkę escapelle dostępna w Polsce tak na wszelki wypadek , jkaby coś sie stało zeby nie latac po lekarzach tylko zazyc bo czym szybciej tym bardziej skuteczne. To jest, teraz najwżniejsze, nie ma juz co płakac tylko isc do lekarza dowiedzieć sie i zadecydować. Zrobić wszystko by dziecko urodziło sie zdrowe bo psychotropy różnie na płód wpływają albo niestety załatwić sobie pigułkę wczesnoporonną z zagranicy i tyle. Nie ma innej mozliwosci , podjąć decyzję i się tego twardo trzymać :105: a nie rozpaczać bo to nic nie da juz w tej chwili i myśleć na przyszłość, poczytac i zwyczajnie sie pilnować. W końcu ludzie sie pilnują całe zycie bo nawet jak ktoś ma jedno ,dwoje dzieci to więcej nie chce a jakby sie nie pilnowali to by mieli 8 a nie jedno, więc można. Zawsze moze sie trafić ,ale prawdopodobieństwo spada znacznie.
Asiu idź do lekarza i sie dowiedz bo jeśli chcesz urodzić to musisz wiedzieć, być może zmienić leki albo dawkę, bo jeśłi jesteś to jeszcze urodzisz chore dziecko, niedorozwiniete przez to ,ze bierzesz leki bez kontroli lekarza w czasie ciąży i dopiero bedziesz mieć problem na całe zycie ,Ty chora i bedziesz sie zajmowac chorym dzieckiem , do lekarza marsz i zadecyduj cos.
Ostatnio edytowano 05 lut 2013, 17:52 przez tahela, łącznie edytowano 2 razy
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez L.E. 05 lut 2013, 17:49
W końcu ludzie sie pilnuja całe zycie bo nawet jak ktyos ma jedno ,dwoje dzieci to wiecej nie che a jaby sie nie pilnowali to by mieli 8 a nie jedno, więc mozna

Moja ciocia robiła kiedyś w swojej parafii kursy o naturalnych metodach zapobiegania ciąży (miała już chyba 5 dzieci i nie chciała więcej) i w międzyczasie się nieplanowanego dziecka dorobiła :mrgreen:

przez tahela 05 lut 2013, 17:55
L.E.,
Kasiu mowiłam o metodach takich bardziej nowoczesnych a nie 19-wiecznych gdzie kazda kobieta niemal miała 10-ro dzieci a śmierc kazdego dziecka była dobrą wiadomościa bo jedna gęba mniej do wykarmienia, ale tak było.
Czasy sie zmieniły dzisiaj dzieci są planowane, kochane, wychuchane i z miłości a nie z konieczności przynajmniej w wielu przypadkach dzięki rozwojowi cywilizacji za te zmiany.Bo i my mozemy byc bardziej szczęsliwi z tego powodu i dzieci z tych związków.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez L.E. 05 lut 2013, 18:08
tahela, wiem ;)
Po prostu przypomniała mi się ta historia ;)
Gorzej, że pewne organizacje religijne (wiadomo co w domyśle) namawiają ludzi na siłę do posiadania jak największej ilości dzieci, mimo iż nie mogą sobie na to pozwolić.

Sortuj wg