miłość dziecka

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

miłość dziecka

przez *Wiola* 21 sty 2013, 00:49
Candy14, Też mnie to cieszy, tym bardziej ,że ja nigdy matce nie okazywałam :roll:
Moderator

miłość dziecka

przez Candy14 21 sty 2013, 01:20
No bo to cieszy :) I jak dobrze, ze nasze dzieci chca sie przytulac naturalnie, spontanicznie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

miłość dziecka

przez L.E. 21 sty 2013, 15:43
Ja tam się specjalnie do mojej mamy nie tule, ale często mam potrzebę, żeby bez specjalnego powodu do niej zadzwonić i pogadać.
Niektórzy jak się wyprowadzą z domu to dzwonią do rodziców najrzadziej, jak się da i z musu, a ja dzwonię prawie codziennie. I jak oni trzy razy dziennie potrafią wydzwaniac to też jest raczej miłe. Chociaż ktoś mógłby to odebrać jako przejaw kontroli.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

miłość dziecka

przez mark123 28 sie 2013, 02:26
L.E. napisał(a):myślę, że mniej więcej do końca podstawówki większość dzieci bez skrępowania okazuje miłość swoim rodzicom.

Mnie się wydaję, że w normalnych sytuacjach najczęściej jest tak, że przypadku dziewczyn czas na okazywanie miłości trwa nieograniczenie, a w przypadku chłopców trwa do około połowy podstawówki.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg