zauroczenie, miłość, obłęd...?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez piotr88011 27 sty 2013, 01:32
człowiek nerwica napisał(a):Dlaczego nikt po prostu nie postawi sprawy jasno: masz wygląd i charakter - masz dziewczynę,nie masz wyglądu i charakteru - jesteś zerem dla kobiet.

a jak to się ma do tematu?, albo nawet do ostatnich wpisów. Wystarczy mieć charakter i być schludniejszym od menela, zresztą nie wiem co rozumiesz po przez "mieć dziewczynę". Można być nadzianym i nie mieć charakteru-też masz dziewczynę.

przez depresyjny86 27 sty 2013, 04:24
A co tu do rozumienia?Jak ktoś chce być z kimś w związku to po prostu musi mieć odpowiedni charakter i wygląd..ale nie,że wystarczy tylko schludnie wyglądać.........Trzeba mieć normalną figurę,wzrost,trochę mięśni..No i niestety trzeba umieć gadać z kobietami...
:)

przez silence_sadness 27 sty 2013, 05:20
człowiek nerwica, niestety nie zawsze tak jest..
To juz kwestia gustu, niektóre osoby wola takie jakie opisałeś Ty, inni takie jakie opisałą osoba wyżej..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 27 sty 2013, 12:24
Chyba nie chcesz powiedzieć,że facet bez wyglądu i charakteru może z kimś być?.Zresztą widać to po tym temacie właśnie.Jak się nie jest rozgadanym,śmiejącym się,interesującym człowiekiem dla płci przeciwnej to nie ma się żadnych szans na związek.

przez piotr88011 27 sty 2013, 15:09
człowiek nerwica napisał(a):Chyba nie chcesz powiedzieć,że facet bez wyglądu i charakteru może z kimś być?.Zresztą widać to po tym temacie właśnie.Jak się nie jest rozgadanym,śmiejącym się,interesującym człowiekiem dla płci przeciwnej to nie ma się żadnych szans na związek.

Mam wrażenie, jak byś o sobie pisał :? .
Wygląd u faceta odgrywa dużo mniejszą rolę, niż u kobiety. Co masz namyśli pisząc charakter?, bo mi to nic nie mówi, masz na myśli faceta co wraca co dzień nayebany do domu i napierdziela żonę, bo zupa za zimna?
Oczywiście, bo związki tworzą same gaduły, z uśmiechem na ustach od ucha do ucha 24/dobę. A reszta żyje w samotności. A w ogóle, to raczej oczywiste, że potencjalni partnerzy muszą obdarzać się wzajemnym zainteresowaniem bo na tym polega związek :great:. A dlaczego piszesz o płci przeciwnej w tym kontekście?, o homo nie słyszałeś? :mrgreen:

przez qwertyxxx 28 sty 2013, 14:42
Może lepiej znależc sobie faceta :D :D Nie ma co się marnować przez kobiety. Zdrowie jest ważne :P Kobieta nie jest wart tego aby się upokarzać. Będę błazna robić z siebie żeby mieć dziewczynę :roll:

przez piotr88011 28 sty 2013, 20:24
qwertyxxx napisał(a):Może lepiej znależc sobie faceta :D :D Nie ma co się marnować przez kobiety. Zdrowie jest ważne :P Kobieta nie jest wart tego aby się upokarzać. Będę błazna robić z siebie żeby mieć dziewczynę :roll:

tak jak pisałem, naszym dziewczynom się w du**e poprzewracało, mają chyba za dobrze skończone hipokrytki. Spróbuj może związku z cudzoziemką jak podryw idzie ci nie najgorzej.

przez vifi 29 sty 2013, 00:24
Nie jestem zły na nie że nie pociąga ich taki drętwol jak ja, z którym z początku ciężko jest pogadać dłużej niż kilka minut, no i nie za bardzo potrafię zainteresować kogoś sobą. Obawiam się że to jest normalne, że za mną nie szaleją. Nie wiem za bardzo jak to zmienić, a samotność mi trochę doskwiera.

przez depresyjny86 29 sty 2013, 03:07
Piotr - no jasne że mówię o sobie.W końcu jestem debilem :P xD :) bez charakteru,bez jakichkolwiek umiejętności,z okropnym grubym ryjem.
Po prostu wcześniej chodziło mi o to,że trzeba mieć w miarę normalny wygląd,i normalny charakter...Żadna kobita nie będzie chciała jakiegoś eee faceta co np.nie umie pierwszy wykazać inicjatywy w różnych sprawach,albo ma problemy z podejmowaniem decyzji.

przez piotr88011 29 sty 2013, 17:47
vifi napisał(a):Nie jestem zły na nie że nie pociąga ich taki drętwol jak ja, z którym z początku ciężko jest pogadać dłużej niż kilka minut, no i nie za bardzo potrafię zainteresować kogoś sobą. Obawiam się że to jest normalne, że za mną nie szaleją. Nie wiem za bardzo jak to zmienić, a samotność mi trochę doskwiera.

skąd ja to znam...

przez qwertyxxx 01 lut 2013, 14:59
Jak już się chce mieć dziewczynę to tylko za kasę. Takie są najcześciej dziewczyny. Pokazujesz, że masz pieniądzę to masz przy sobie dziewczynę. Taka jest prawda. Wtedy dziewczyna zmieni nastawienie i będzie się normalnie zachowywać. Będziesz się mogł spotkac zawsze i w ogóle normalnie.

Sortuj wg