Przyjaźń

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez IceMan 09 lut 2007, 13:48
epidemia śmiechu.... zaraziłem się .... buaaahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

A tak poza tym, widzę, że wyłoniła się rozmowa o forum. Najlepsze w tym forum jest to, że zebrało się tu pełno ludzi z problemami, wiele chciało by je rozwiązać i piszą. A inni, którzy mają też swoje problemy, nawiązują z nimi nić porozumienia, bo wiedzą, jak to jest mieć problem. Czasem go rozumieją, czasem chociaż starają się go zrozumieć. Podnoszą na duchu, pocieszają, czasem nawet dadzą rozwiązanie na jakiś problem. I to jest w tym forum piękne. Czasem jak patrzę na różne posty, to mam wrażenie, że niektórzy na tym forum to anioły, które od czasu do czasu wpadają tu i coś napiszą, aby dać innym kawałek nieba. Trochę ciepła, do tego szczypta życzliwości, przyjaznej szczerości i już człowiek się lepiej czuje. I za to dziękuję wszystkim tym aniołom, a także Shadowi, dzięki któremu tyle aniołów znalazło się w jednym miejscu... :smile:
Przyjaciel forum

przez Atkaa 09 lut 2007, 14:13
Chociaż już o tym wspominałam, że forum jest pełne przecudownych osób to dopiero teraz ogarnęło mnie wzruszenie. Chodźcie niech was wszystkich wyściskam!!!! ... się rozczuliłam... chlip... chlip
Chyba się rozpłaczę :lol:

P.S. Ja też dziękuję SHADOWI chociaż nie mam pojęcia kim jest :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 09 lut 2007, 17:07
Shad to Shadow_no, czyli Tomasz Nowak, czyli główny administrator i z tego co wiem (współ)twórca tego forum - spójrz na dół strony

Ja też niech wszystkich wyściskam, a co :P . Tak naprawdę to forum jest dla mnie przystanią życzliwości i dobra, którego mi brak w codziennym życiu dookoła mnie. Dziękuję wszystkim... za to że tu jesteście!
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez samotniczka 10 lut 2007, 09:59
Ale się zrobiło serdecznie i przyjaźnie :P
Atkaa, wiatr - łapka! Mam dokładnie takie samo podejście do forum, dosłownie zastępuje mi przyjaciela. Tutaj nie muszę wstydzić się swoich wad, bo wszyscy jesteśmy do siebie podobni co najmniej pod jednym względem.
Tylko że nie można porównywać wirtualnego świata do rzeczywistego, to samo odnosi sie do przyjaźni i każdego innego uczucia doświadczanego w obydwu "wymiarach". Prawdopodobnie nic nie zastąpi żywego człowieka i kontaktu z nim, chociaż niektórym to odpowiada...
"Przyjaciel to ktoś, kto bardzo dobrze cię zna, a pomimo to kocha"

przez Atkaa 10 lut 2007, 13:19
samotniczka napisał(a):Ale się zrobiło serdecznie i przyjaźnie :P
Atkaa, wiatr - łapka! Mam dokładnie takie samo podejście do forum, dosłownie zastępuje mi przyjaciela. Tutaj nie muszę wstydzić się swoich wad, bo wszyscy jesteśmy do siebie podobni co najmniej pod jednym względem.
Tylko że nie można porównywać wirtualnego świata do rzeczywistego, to samo odnosi sie do przyjaźni i każdego innego uczucia doświadczanego w obydwu "wymiarach". Prawdopodobnie nic nie zastąpi żywego człowieka i kontaktu z nim, chociaż niektórym to odpowiada...
"Przyjaciel to ktoś, kto bardzo dobrze cię zna, a pomimo to kocha"

To co??? Przystepujesz do naszego klubu "Pozytywnych fluidów" ????
A odnośnie sprawy wirtualnej znajomości - czy ktoś powiedział, że zabrania się spotkań w rzeczywistości? :D Kochani! Wszystko jest możliwe i nie mam wątpliwości, że pewnego dnia po prostu sie spotkamy i będziemy się śmiać do rozpuku z tego jak to było na początku. I już żadnych słów nie będzie potrzeba, żeby wiedzieć kim te osoby są dla ciebie :D To jest moja wizja :mrgreen:

P.S. samotniczka? a czy myśmy się nie wybierały czasami do kina ostatnio? ;)
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez samotniczka 12 lut 2007, 16:57
Atkaa... szkoda, że nie przeczytałam twojego posta wcześniej, bo miałam podwójne zaproszenie do kina, niestety się zmarnowało... proszę, oto dowód że nikt mnie nie kocha, nawet za darmo nie chcą iść do kina ze mną... chyba rzeczywiście jest tak źle jak mówią... A tak poza tym, to zazdroszczę Ci tego optymizmu, którym zarażasz ludzi w Twoim otoczeniu. Ja wszystkich odstraszam swoją ponurą miną, którą mam zresztą od zawsze...
Pozdrówki :)

przez Atkaa 12 lut 2007, 17:49
No wiesz, człowiek się stara, poci, spina a ty nawet postów nie czytasz! :roll:
No dobra, wybaczam ci to przeoczenie. Poza tym myślałam, że odpowiesz coś w sprawie koncertu. Na pewno idę na Pearl Jam ale to dopiero za kilka miesięcy, więc może jeszcze bedziesz miała darmowe bilety do tego czasu :mrgreen: A na co były? Tylko nie mów że na Piłe3 bo Cie uduszę przez kabel internetowy :twisted:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 12 lut 2007, 17:58
Atkaa napisał(a):Piłe 3

??? Ja tam słyszałem że nie taka dobra jak poprzednie części, chociaż napisz jak obejrzysz, bo sam to nie wiem czy warto oglądać ;)
Przyjaciel forum

przez samotniczka 12 lut 2007, 18:03
Atkaa :D
Nie czytam postów codziennie z bardzo prostej przyczyny - nie mam w domku neta :(
Bilety były na "Rysia", więc szczerze to nic nie straciłaś, bo film wypadł średnio i jest wg mnie trochę przereklamowany.
Co do koncertu to nie wiem czy pójdę na Pearl Jam, zbieram na Rhcp a i tak nie jestem pewna czy uda się uzbierać bo generalnie groszem nie śmierdzę...ale nie tracę nadziei, może wygram w totka ;) tak wogóle to kocham szaleć, ale brakuje okazji więc szaleję "biernie" (przy założeniu, że takie coś jest możliwe...)

przez Atkaa 12 lut 2007, 18:22
samotniczka
No ja sobie wczoraj poszalałam na koncerciku. Szkoda, że nie przeczytałaś to może byś się do nas przyłączyła. A nastepny 27 lutego w Katowicach. Jakbyś chciała poznać szczegóły to wyślę ci na maila.
Piotrek
Wiem słonko, podobno bardziej przypomina film o anatomii wewnetrznej człowieka niż horror czy coś w ten deseń, ale zawsze chciałm zobaczyć jak Piła umiera a w trójce właśnie się to dzieje :twisted:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 12 lut 2007, 21:55
Atkaa napisał(a):anatomii wewnetrznej człowieka

czyli flaczki, ale jak Piła to na pewno nie z olejem :P chyba że silnikowym :-|
Przyjaciel forum

przez snaefridur 12 lut 2007, 22:20
Offtop jak ta lala.
snaefridur

przez IceMan 12 lut 2007, 22:24
snaefridur napisał(a):Offtop jak ta lala.

:-| a do czego ten twój post przyłatać Snae?
Przyjaciel forum

przez Atkaa 12 lut 2007, 22:59
A jakże, jak ta lala lala lala laaa (a teraz wszyscy razem takim wysokim la) :mrgreen:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Sortuj wg