Przyjaźń

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Przyjaźń

przez kukubara 17 paź 2006, 09:12
CZym wedlug Was jest przyjazn?....czy przyjazn pomiedzy kobieta a mezczyzna jest mozliwa?.....Czy ktos kiedykolwiek ...."przezyl"..taki zwiazek?...uffff...3 pytania to nie gra ;) ...to moj problem wielki :oops:
"wypromuj milosc ..specu od reklamy"

przez Lusi 17 paź 2006, 10:32
Ja miałam kiedyś faceta-przyjaciela. Byliśmy nierozłączni przez dwa lata. Wszyscy myśleli, że coś między nami jest, tak byliśmy blisko.
ExModerator

przez gusia 17 paź 2006, 13:59
Hmm,trudne pytanie..... :roll:
Ja osobiście mam dwóch fajnych kumpli z którymi dogaduję się wyśmienicie na KAżDY temat ;)
Myślę jednak że przyjaciel to naprawdę wielkie słowo,kurcze... :roll: choc chyba mogę o Nich tak powiedziec... :lol:
No ok...(niewiem jak to w slowa ubrac..he)..powiem tak-przyjaźń tak,ale nie WIELKA przyjaźń,bo myślę że to już niebezpieczne.....
Ale co to jest WIELKA przyjaźń??????????
Ech..niepotrzebnie filozofuję...wybaczcie :(

Pozdrawiam.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez snaefridur 17 paź 2006, 14:58
Czy przyjaźń między kobietą,a mężczyzną istnieje?Oczywiście ,że tak ;).I jest najtrwalsza ze wszystkich.Co do istnienia przyjaźni między kobietami miałabym za to poważwe wątpliwości.Takie to nietrwałe,niepewne i rozpada się z powodu byle głupoty.Rzadki ptak to jest zdecydowanie.
snaefridur

przez Marha 17 paź 2006, 15:20
Ja kilka ładnych lat temu zaprzyjaźniłam się z najlepszym przyjacielem moje uwczesnego chłopaka ( to było jeszcze w liceum ). Jego przyjaciel stał sie moim bardzo bliskim przyjacielem, to było coś niepowtarzalnego. w sumie to jest nadal bo ten przyjaciel jest teraz moim mężem... I nadal jesteśmy przyjaciółmi. Wierzę w przyjaźń między kobietą a mężczyzną.

przez bibi 17 paź 2006, 22:36
również wierzę w taką przyjaźń. choć jej nie doświadczyłam :) ostatnia 8-letnia przyjaźń również zakończona została zwiazkiem.....więc..
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez atrucha 18 paź 2006, 08:18
Od kilkunastu lat mam niezmiennie jedną przyjaciółkę. Teraz wycięła numer i zamieszkała obok Londynu (wolałam opcję "obok Wieliczki") :evil: Jest moim przeciwieństwem..

Paradoksalnie - lepszy kontakt zawsze miałam z przeciwną płcią. Zdecydownie łatwiej o porozumienie. Z różnych przyczyn. Jeśli chodzi o przyjaźń między kobietą i mężczyzną - owszem możliwa..ale zwykle kończy się to związkiem.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez kukubara 18 paź 2006, 22:07
Dziekuje za Wasze ..opinie i wypowiedzi...bede ostrozna biorac pod uwage...te zwiazki przetworzone ;)

przez ewa125 18 paź 2006, 23:44
ktos kiedys powiedzial, ze przyjazn mezczyzny z kobieta jest mozliwa wtedy gdy z kazdej strony jest odrobina niechęci do strony fizycznej drugiej osoby ;)

przez kukubara 19 paź 2006, 08:29
Ewa....ujelas to idealnie..przypomnialam sobie moje przyjaznie z facetami i doszlam do wniosku,ze konczyly sie wlasnie z braku tej niecheci...szkoda,ze to takie skomplikowane. ;)

przez korres1 02 lis 2006, 16:33
Swieta prawda z ta odrobina fizycznej, no moze nie niechęci, ale obojętności powiedzmy. Miałam parę takich znajomości. Myślę, że na pewnym poziomie płeć przestaje mieć aż takie znaczenie. Zresztą, prawdfziwej przyjażni odrobina seksu nie powinna zaszkodzić :D

przez depresyjny86 07 gru 2006, 01:46
A ja nigdy nie miałem przyjaciół,zresztą nie potrzebuje ich..
:)

przez korres1 09 gru 2006, 02:53
A dobrze Ci z tym czy zle?

przez Wesnaa 13 gru 2006, 01:17
Według mnie przyjaźn miedzy kobieta a mezczyzna jest mozliwa,ale miedzy przyjaznia a miłoscia jest bardzo cienka granica,ktora łatwo przekroczyc,szczególnie jesli spedza sie ze soba duzo czasu, rozmawia,zwierza- to bardzo zbliza..chociaz ta "chemia" nie zawsze musi działac ;) Swoja przyjaciókle poznałam majac 9 lat, dzisiaj mam 20, jej przyjaźn jest dla mnie czyms bardzo cennym.Druga poznałam w LO i dalej sie widujemy i jestem jej za wiele rzeczy wdzieczna ;)Ciesze sie, ze sa ;)
Second Life Syndrome

Sortuj wg