związek z zolnierzem :(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez linka 11 sty 2013, 22:20
~~Midnightangel14 napisał(a):Nie chciałam go w żaden sposob ograniczać i dałam do zrozumienia że jeżeli chce zostać w wojsku to niech tak zrobi, ale każde z nas pojdzie w drugą stronę . Bo dla mnie w wojsku nei da sie stworzyć prawdziwej kochającej rodziny, kiedy zawsze jest to ryzyko że mąż może nie wrócić. Albo rodzina albo praca w jednostce.. Fakt są kobiety które to akceptują i siedzenie przez rok z dzieckiem i czekanie czy mąż wróci cały czy w trumnie nie sprawia im problemu.. ale to nie dla mnie.. Jedynym rozwiązaniem aby nasz związek sie nie rozpadł jest zmiana pracy..

Może spróbuj Ty nad tym też opracować?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ~~Midnightangel14 11 sty 2013, 22:53
Tylko niewiem juz zabardzo w jaki sposob moglabym cos z tym zrobic..Straciłam już nadzieję ze mozna połączyć związek ze służbą..

przez linka 11 sty 2013, 22:58
:roll: od początku tematu piszemy to samo zgłoś się do dobrego psychologa........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pitu 11 sty 2013, 23:38
~~Midnightangel14 napisał(a):Tylko niewiem juz zabardzo w jaki sposob moglabym cos z tym zrobic..Straciłam już nadzieję ze mozna połączyć związek ze służbą..

Można pogodzić tylko to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojego partnera. Wspólna rozmowa !
Pitu

przez girl anachronism 12 sty 2013, 11:47
Pitu napisał(a): Przecież praca w Narodowych Siłach Zbrojnych jest wymażoną pracą dla prawie każdego faceta jak i zarówno dla kobiet

To dlaczego prawie każdy facet nie pracuje w wojsku? Nie tłumacz tylko brakiem etatów.
No i musisz mieć masę znajomych na fejsie, skoro znasz "prawie każdego faceta".

~~Midnightangel14, a Ty gdzieś pracujesz? Masz przyjaciół, hobby? Najlepszym lekarstwem na tęsknotę jest posiadanie własnego życia.
wild hearts can't be broken.

F31

Sortuj wg