KOniec zwiazku.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

KOniec zwiazku.

przez agusiaww 13 sty 2013, 19:30
trOnk12, wg mnie to oboje jestescie niedojrzali na zwiazek. Ale bedac w zwiazku trzeba go budowac a nie zrywac na zasadzie bo mi sie tak w tej chwili podoba, albo ze mam takie emocje. W sumie zerwales przez nic. Zamiast pracowac nad zwiazkiem to lepiej odejsc;) i jeszcze chcesz tutaj sie usprawiedliwic, ze dobrze zrobiles, zeby Ci ludzie przyklaskiwali. Piszesz ze dziewczyna decydowala, a skoro Ty nie umiales podjac decyzji, to ktos musial to zrobic, Halooo pobudka! Nastepne ze na urodziny kupila Ci ciasto i szampan, a TY co jej zrobiles na urodziny? Nastepnie, ze pisala smsy po stosunku no i co z tego? Jedni sie przytulaja, drudzy pala papierosa, a ona sobie pisala smsy. Dalej, dziewczyna powiedziala, zebyscie pracowali nad zwiazkiem to bylo jej powiedziec, ze nie zyczysz zeby ogolnie pisala z kolezankami o intymnych sprawach, to powinna uszanowac. Sam piszesz a jakimis dziewczynami a jej zabraniasz kontaktow z chlopakami, gdzie tu logika? Z takim podejsciem to raczej wszystkie zwiazki bedziesz zrywal bo zadna nie podpasduje pod Twoje widzimisie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg