Przegrałam swoje życie.......

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez tahela 03 sty 2013, 10:40
Candy14 napisał(a):
Wszystko pięknie, że znamy mechanizmy swoich chorób, a nie nie jeśtesmy w stanie pozbyć się tych cholernych instynktów, które ciągną nas jeszcze bardziej na dno.

No jak sie chodzi na hipnoze zamiast na terapie to calkiem mozliwe

Ja chyba pójdę na hipnozę i dam się zahipnotyzować żeby być wiecznie młoda, bardzo piękna i bogata a dodatkowo bardzo mocno utalentowana we wszystkich dziedzinach życia, ludzie na hipnozę wszyscy wio.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez MalaMi1001 03 sty 2013, 11:21
Piękna, młoda i bogata od tego nie będziesz. Z tym się albo trzeba urodzić albo zapracować. A zestarzejesz się i tak. A ładując się w siebie tony prochów psychotropowych będzie z tym szybciej :angel:

przez PsychoQuest 03 sty 2013, 12:44
Czasem jak tak czytam o tych terapiach, psychotropach i innych rzekomo pomocnych metod leczniczych
to się sam zastanawiam czy lepiej nie zostać przy tylko alko .... :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 03 sty 2013, 12:55
i innych rzekomo pomocnych

dlaczego rzekomo? Mnie terapia postawila na nogi
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez tahela 03 sty 2013, 13:07
MalaMi1001,
co ty nie powiesz kiedys w serialu dynasita widzialam jak Cristel czy jak jej tam było zahipnotyzowali zeby kogos zabiła, utalentowanych we wszystkich dziedzinach to w ogóle nie ma na tym swiecie a ja sie che dac zahipnotyzowac na wszytkie dziedziny, wiecznie młodych tez w ogóle nie ma , raczej nikt sie z tym nie rodzi z wyjatkiem bogactwa a hipnoza moze wszystko podobno, znam kilka osób co sie hipnotyzowało na palenie papierosów(zaprzestanie palenia) i pomogło im to tak sami jak innym by pomogło na wieczna młodosc i pewnie na wszytko, tobie tez nie pomogło z tego co piszesz.Oczywiscie z tym serialem to cynizm i ironia bo zauwazyłam ,że wiele osób traktuje takie moje przykłady , które słuza do nabijqania sie zbyt powaznie , ale cóz.Nadzwyczajne talenty i wieczna młodosc moze to jakas mutacja genetyczna jak X-meni hehe, to ci wyszło urodzic sie z tym.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez bittersweet 03 sty 2013, 20:16
Sądzi, że jestem głupia. Heh, proszę bardzo, życie wyczuliło mi zmysły tak, że chyba skoro nie słyszę żadnego dźwięku poza głosem rozmówcy, kiedy twierdzi on że jest na stacji beznynowej to chyba wiadomo, że coś jest nie tak. Mam to gdzieś. Nigdy więcej żadnych prób.
Może siedział w samochodzie, dlatego było cicho ?
Moja praca, która wpędza mnie tylko w jeszcze większego doła to już zupełnie inny temat na inną historię. W skrócie kobieta inżynier wśród samych facetów to jak zajączek wśród rozwścieczonych lwów.
A gdybyś poszukała pracy w zawodzie za granicą ? Nie musisz siedzieć na zmywaku jak masz dobre wykształcenie. Może kultura w zakładzie pracy też byłaby inna niż w PL. Wyjeżdzając mogłabys uwolnic sie od dołującej rodziny. Raczej trudno wyzdrowiec kiedy siedzi sie w toksycznym środowisku. Dla mnie byłoby to niemożliwe.
No to niech mi pokaże jak się "nauczyc" pozytywnego myślenia.
"Optymizmu mozna sie nauczyć" - Seligmana. Proste a skuteczne wskazówki jak sie pozbyć negatywnego myślenia.
Polazłam z wielką nadzieją na hipnozę, stwierdziłam, że jak ktoś zrobi mi pranie mózgu to jakoś się ogarnę, ale efekt utrzymał się tylko jakiś tydzień. Ale chociażby dla tego tygodnia watro było,
Hipnoza jest o tyle dobra, jesli usunie przyczynę Twojego stanu. Jeśli się do tego nie dojdzie, będzie działac tylko objawowo. Ja korzystałam z hipnozy, regresji, terapii i leków, afirmacji itp. każda metoda trochę mi pomogła i rozwiązywała inne problemy. Do tego pozbycie się stresorów w pracy czy w życiu prywatnym, czyli praktyczne posunięcia na co dzień i da sie żyć.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez kros 03 sty 2013, 21:39
Zmarnowane tyle lat, całe 27 na szukanie czegoś, czego nie ma. Więc co mi pozostało skoro jestem juz na taka stara a nie osiągnęłam nic?

Dokładnie jak ja, nawet wiek się zgadza, też nic nie osiągnąłem. Nie mam wykształcenia, pracy, dziewczyny, nawet samochodu, niczego się nie dorobiłem. Żyje z dnia na dzień w 4 ścianach bo co pozostaje mi? jak straciłem wszystko i zostałem sam z niczym.

przez zmienny 03 sty 2013, 21:49
czyli widocznie słabe te terapie. :(
z drugiej strony masz wykształcenie.
zmienny

przez hasacz 03 sty 2013, 22:34
@hasacz - tak, 27 lat, 3 lata zmarnowane w byle jakiej pracy, byle tylko była praca to zmarnowane życie zawodowe. Teraz niby pracuję w zawodzie, ale co z tego? technologia zmieniła się na tyle przez ten czas, że w zasadzie uczę się od nowa. 3 lata poza obiegiem to bardzo dużo jeśli chodzi o mój zawód. A pracodawcy o tym doskonale wiedzą. Taka jest rzeczywistość.

Chciałbym być na twoim miejscu. To ze uczysz sie od nowa to tylko plus bo człowiek sie rozwija. Uwierz mi, zmien nastawienie. Ja marze o pracy majacej chociaz otarcie o moje wyksztalcenie tj. Budownictwo, o mojej spec Drogowej juz nawet nie mysle...
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

przez NN4V 24 kwi 2015, 17:25
MalaMi1001 napisał(a):...Znowu wydymał mnie facet, tzn on myśli, że ja o tym nie wiem, ale wiem. Sądzi, że jestem głupia. Heh, proszę bardzo, życie wyczuliło mi zmysły tak, że chyba skoro nie słyszę żadnego dźwięku poza głosem rozmówcy, kiedy twierdzi on że jest na stacji beznynowej to chyba wiadomo, że coś jest nie tak....
Nic nie wiadomo. Co miałoby być słychać? Brzęczenie much?
Gdyby było słychać coś niezgodnego ze stacją benzynową, to ok, ale wniosek z ciszy nie ma podstaw.

1. Kanał transmisyjny jest silnie nieliniowy.
2. Możliwe przetwarzanie różnicowe.

No ale jak wiadomo, to wiadomo. Wszystkowiedza jest dość powszechną przypadłością. Szkoda, że nie idzie w parze z inną wiedzą (np. wiedzą o eliminacji zakłóceń metodą fazową).
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg