nerwowe Święta

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

nerwowe Święta

przez Anna Maria 20 gru 2012, 21:04
U mnie już się zaczyna świąteczny nastrój.Kapusta się gotuję,przyjemnie pachnie i nerwówka.Oberwałam za nie wiem nawet co.
Anna Maria

nerwowe Święta

przez slow motion 20 gru 2012, 21:08
kasiątko, u mnie ciasteczka upieczone, przekładaniec i piernik. Choinka ubrana i póki co dzień przebiegł spokojnie, ale tylko ze względu na to, że tata robi remont u cioci, a brat w pracy i nie czuć tego spięcia. :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

nerwowe Święta

przez Anna Maria 20 gru 2012, 22:34
U mnie plany się zmieniły.Cała rodzina się zjeżdża,więc nerwówka będzie niezła.U mnie zero zapału.Zakatarzona nie mogę zrobić porządnego prania i płukać w lodowatej wodzie,a są sterty do prania.Kiepskie będą te święta tyle,że nie już takie biedne jak rok czy dwa lata temu gdy na wigilijnym stole była tylko zupa grzybowa bo grzyby za darmo i pierogi z kapustą i grzybami.Wtedy jadłam te pierogi i mi się ryczeć chciało.Teraz będzie karp i śledzie,co z tego,że ja tego nie jem i ja znów tylko zupa i pierogi,ewentualnie sałatka jarzynowa,ale milej jak ten stół jest zastawiony i coś słodkiego po Wigilii.
W zeszłym roku ustawiłam forum i postawiłam obok laptopa,żeby forumowicze mogli mi towarzyszyć na Wigilii.Było to dla mnie ważne.W tym roku na takie wygłupy nie będę mogła sobie pozwolić bo mnie od razu wyśmieją,albo zabiorą lapka i będą szperać.Również moje kochane psiaki nie będą mogły mi towarzyszyć przy stole.Za to w Sylwka psiakom odrobię i spędzę tylko z nimi.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nerwowe Święta

przez agusiaww 21 gru 2012, 11:29
Pitu, łączmy stoły :mrgreen: Ja juz sie nie moge doczekac tej Wigilii z moim mezusiem kochanym :105:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

nerwowe Święta

przez RocknRoll 21 gru 2012, 14:52
Ja prawdopodobnie w 1 i 2 dzień świąt będę siedział sam przed komputerem, a wigilię spędzę z siostrami i to też raczej na siłę i nie będzie atmosfery świąt... Święta dla osoby, która nie ma rodziny to beznadziejna sprawa...

nerwowe Święta

przez sleepwalker 21 gru 2012, 15:12
Marzy mi się taka większa wigilia, na której byłyby więcej niż cztery osoby. Mimo wszystko, nawet ta skromna mnie cieszy.
Saying all I know is I gotta get away from me.

nerwowe Święta

przez girl anachronism 21 gru 2012, 15:13
Candy14 napisał(a):
Nie sprząta się dla matki czy teściowej lub na pokaz ,przede wszystkim sprząta się dla siebie dla własnego dobrego samopoczucia i porządku

chyba ze do domu wpada biała rekawiczka. Jak sie nie mialo toksycznej matki to nie rozumie tych mechanizmow

Ja nie mam toksycznej matki, a i tak jak ma przyjechać to nawet wykałaczką czyszczę pokrętła od piekarnika. Moja mama pod względem porządków to perfekcyjna pani domu, nic złego mi nigdy nie powiedziała, ale na pewno dostrzega najmniejszy pyłek :|
wild hearts can't be broken.

F31

nerwowe Święta

przez slow motion 21 gru 2012, 16:02
ja miałam dziś beke z taty :D
rodzice wrócili z zakupów, mama poszła na jogę, a ojciec jak to ojciec pedant zaczął czyścić kuchnię. Fakt trzeba przyznać, że była na błysk, ale oczywiście chodził przez kilka godzin naburmuszony :lol:
mam wrażenie, że on nie ma pojęcia o tym, że jak się w kuchni coś gotuje to i się brudzi.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

nerwowe Święta

przez Candy14 21 gru 2012, 16:26
mam wrażenie, że on nie ma pojęcia o tym, że jak się w kuchni coś gotuje to i się brudzi.

:lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

nerwowe Święta

przez slow motion 21 gru 2012, 17:13
Candy14, jestem pełna podziwu dla mamy, która to wytrzymuje :D ja już nie mogę.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

nerwowe Święta

przez Candy14 21 gru 2012, 17:25
Przechlapane z takim maruda :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

nerwowe Święta

przez depresyjny86 21 gru 2012, 21:15
Przechlapane z takim maruda

Ekhm<kaszle>;p.Sam jestem marudą,ale nie zgodzę się z tym,że ze mną przechlapane :mrgreen:
:)

nerwowe Święta

przez Candy14 21 gru 2012, 21:55
człowiek nerwica, jak jestes maruda to jednak przechlapane :P

nerwowe Święta

przez MARIAN1967 21 gru 2012, 23:19
ekspert_abcZdrowie napisał(a):Ja zawsze zastanawiałam się, dlaczego ludzie ciągle się "katują" tymi przedświątecznymi porządkami, rozgardiaszem. Co roku słyszę wokół 'Nie chcę spędzić świąt z teściową', 'Aaaaa, porządki! Ratunku!', 'Mam dość przedświątecznych zakupów!' itp.

A czy ludzie potrafią się zachowywać racjonalnie i logicznie ???????????????/
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Sortuj wg