Dziewczyna kradnie mi pieniądze

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez nieboszczyk 14 gru 2012, 15:07
Hababkuq napisał(a):Jutro dodam jeszcze kilka banknotów do tych co już będą w portfelu i będę liczył co "x" czasu. Jeśli po wizycie zniknie...

czyli jednak za plecami ci podbiera?aha mam jeszcze jedno pytanie:czy ona jest młoda i piękna i pełnosprawna?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Candy14 14 gru 2012, 15:57
A jakich Ty chcesz jeszcze dowodów?

Moze konkretnych? W tej chwili w mieszkaniu przebywaja 4 osoby... nie ma zadnych dowodow ze to ona. Moze kamerka nie bylaby takim zlym rozwiazaniem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Hababkuq 14 gru 2012, 16:42
@ nieboszczyk
Jest, młoda, ładna i pełnosprawna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pasman 14 gru 2012, 16:44
Ważniejsze jest chyba czy podoba ci się perspektywa
pilnowania kasy na każdym kroku.
Jest to do zrobienia.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez nieboszczyk 14 gru 2012, 16:45
Hababkuq napisał(a):@ nieboszczyk
Jest, młoda, ładna i pełnosprawna.

masakra.tak myślałem.jest powiedzenie "nigdy nie żeń się z młodą i piękną kobietą","najwierniejsze kobiety to siwe".
sam ją poznałeś?czy rodzinka tobie taką dobrała wg stereotypów i oceniania książki po okładce?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez linka 14 gru 2012, 16:53
nieboszczyk, a komu w tych czasach rodzina dobiera partnera????
Tak najlepiej jak zwiąże się z babcią :lol:

Ja bym zamontowała kamerkę i zrobiła prowokację, a później otwarcie z dowodami w łapie z nią porozmawiała.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Psychotropka`89 14 gru 2012, 16:56
Z tego co piszesz, na 80% można stwierdzić, że to ona podpiernicza kasę ale lepiej się upewnij. W jaki sposób, to już Twoje zadanie.

Ze swojej strony powiem tak: brzydzę się pewnymi cechami i zachowaniami u ludzi <zdradą, kłamstwem, dwulicowością, kradzieżą>. Nie wyobrażam sobie, wzięcia JAKIEJKOLWIEK kwoty osobie, z którą jestem w związku. To jest zwyczajne draństwo. I gdyby ten scenariusz okazał się prawdziwy <a tak uważam,że się stanie>, urwała bym kontakt bardzo szybko. Może jest z Tobą dla kasy. Nie wiem, nie znam jej, nie chcę oceniać. Ale nie podoba mi się ta cała historia. :?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez pannaMartka 14 gru 2012, 16:57
[/img]
nieboszczyk napisał(a):to ci podbiera kabonę jak już wypłacisz z kieszeni za plecami?bo raczej tylko tak można

Boze , przeciez opisal cala sytuacje!
pannaMartka

przez nieboszczyk 14 gru 2012, 17:10
linka napisał(a):nieboszczyk, a komu w tych czasach rodzina dobiera partnera????

właśnie mi! :evil:

przez Hababkuq 14 gru 2012, 17:18
Zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. 3 dni po pierwszym spotkaniu już ze sobą byliśmy, co najciekawsze w momencie poznania i w najbliższym czasie nie miałem praktycznie żadnych pieniędzy. Byłem golutki i wesolutki.

@Psychotropka`89
Uczciwość cenię wyżej niż miłość. Więc po sprawdzeniu zrobię bardzo podobnie.

Dlaczego ona kradnie mi pieniądze jak może je mieć na zawołanie?
Nie dam jej maybacha i willi ale tyle co zabiera mogła by dostać. Tym bardziej, że jest nastolatką i nie pracuje.

przez nieboszczyk 14 gru 2012, 17:32
linka napisał(a):Tak najlepiej jak zwiąże się z babcią :lol:

lepiej związać się z babcią niż być całe życie sam i żyć nadzieją 16 latka który myśli "ta mi się podoba to ona będzie ze mną bo ja tak chcę"zejdzmy na ziemię!

przez Psychotropka`89 14 gru 2012, 17:34
Jeśli mogę zapytać, w jakim wieku jesteście?

Odpowiadając na Twoje pytanie... ciężko powiedzieć... Może się wstydzi, może jest na tyle mało bystra <bez urazy>, że myśli iż się nie zorientujesz w sytuacji? Ciężko stwierdzić. Ja nigdy nie wzięłam nikomu pieniędzy, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, gdy jestem w podbramkowej sytuacji, to zwyczajnie o tym mówię, że mam kijową sytuację i czy mogę pożyczyć. Nie rozumiem jej zachowania... :?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez linka 14 gru 2012, 17:43
nieboszczyk napisał(a):
linka napisał(a):nieboszczyk, a komu w tych czasach rodzina dobiera partnera????

właśnie mi! :evil:

To już twoja sprawa - skoro dajesz sobą manipulować.......

nieboszczyk napisał(a):
linka napisał(a):Tak najlepiej jak zwiąże się z babcią :lol:

lepiej związać się z babcią niż być całe życie sam i żyć nadzieją 16 latka który myśli "ta mi się podoba to ona będzie ze mną bo ja tak chcę"zejdzmy na ziemię!

:lol: to o czym piszesz to raczej kosmos a nie ziemia.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Hababkuq 14 gru 2012, 17:44
Ja mam 22 lata ona 17. Rozmawiamy na przeróżne tematy i staramy się likwidować granice, więc jej wstyd nie powinien być na miejscu. Generalnie to chodzi do dobrej szkoły i wcale nie ma złych wyników w nauce, ale wiedza szkolna nie idzie w parze z życiową, mówiąc krótko nie jest "pusta" jak niektóre lale spod budki z piwem.

Sortuj wg