Znowu zauroczenie...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Znowu zauroczenie...

przez masseur 06 gru 2012, 21:10
nie podejdziesz na luzie

Racja, też mi się tak wydaje ;p

Nie wiem... mi to się wydaje, że szanse u dziewczyny mam dopiero wtedy, gdy to ona będzie do mnie zarywać, a nie ja do niej... a to chyba powinno być na odwrót ? Czy to nie jest tak, że dziewczyna dopiero zaczyna dostrzegać coś więcej w chłopaku, gdy ma świadomość, że mu się podoba ?

podejdz do niej jutro i zapros do kina

Wiesz czego ja się obawiam ? Że ona może się wystraszyć i odmówić ze strachu, że nie będzie gotowa, zdecydowana. I potem w szkole będzie mnie unikać... taki mam scenariusz ;)

Znowu zauroczenie...

przez trek 06 gru 2012, 22:09
no masz racje, bo jak bedzie do Ciebie zarywac to znaczy ze sie jej podobasz wiec wtedy szanse są. :D

Czy to nie jest tak, że dziewczyna dopiero zaczyna dostrzegać coś więcej w chłopaku, gdy ma świadomość, że mu się podoba ?

nie to tak nie jest ;)

moze sie przestraszyc trudno powiedziec, raczej zwyczajnie odmowi lub sie zgodzi, ale chodzi o to, ze wtedy juz bedziesz wiedzial na czym stoisz
trek

Znowu zauroczenie...

przez masseur 06 gru 2012, 23:40
Ale to, że teraz nie widzi we mnie kogoś wyjątkowego, to chyba nie znaczy jeszcze, że nie mam u niej szans ?

Ja właśnie słyszałem, że często tak jest, że dziewczyna nie widzi w chłopaku nikogo wyjątkowego, traktuje go jak zwykłego kolegę, a dopiero gdy kolega da jej do zrozumienia, że ona mu się podoba, to dopiero wtedy włącza jej się kontrolka i zaczyna inaczej (lepiej) myśleć o tym chłopaku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Znowu zauroczenie...

przez Psychotropka`89 06 gru 2012, 23:54
To w końcu chcesz z nią być, czy nie? Bo już się pogubiłam... :bezradny:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Znowu zauroczenie...

przez trek 07 gru 2012, 00:58
masseur pierwsze słysze, roznie moze byc moze nabrac dystansu, ale jak chlopak sie jej podoba to nie bez zaleznosci czy pokaze jej to samo czy nie, tak mysle.

Szanse masz chyba.
trek

Znowu zauroczenie...

przez masseur 12 gru 2012, 16:20
A co mam zrobić, żebym się jej spodobał a żeby w razie czego mnie nie wyśmiała i po czym poznam, że jej się podobam?

Jestem nowicjuszem w tych sprawach, więc proszę o rady inne niż "zaproś ją do kina". Powoli... :)

Znowu zauroczenie...

przez trek 12 gru 2012, 18:28
Nie wiem, moim zdaniem lepiej, zebys wlasnie nie staral sie mocno, ale zachowywal sie pewnie, samodzielnie, na luzie i popracuj nad wygladem moze. Gdy bedziesz do niej podchodzil jak pies do jeza, ze a moze mnie wysmieje, a co sobie pomysli itd, to zapomnij.
Ale ja nie jestem dziewczyna przeciez, wiec lepiej jakby jakas dziewczyna napisala Ci co sie podoba dziewczynom.
trek

Znowu zauroczenie...

przez Pestka88 11 lut 2013, 03:18
Ja mam 25 lat i mimo ze jestem w stalym 5 letnim zwiazku przynajmniej 3-4 razy w roku sie w kims zauroczam :lol: juz nawet to polubilam i smieje sie z tego, nie robie tez juz z tego niewiadomo jakiej tragedii ze jestem w zwiazku a mysle o kims innym poprostu taka jestem :)

Sortuj wg