Zdrada-czy bylibyście w stanie wybaczyć?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Hans 06 gru 2012, 21:14
Nana13 napisał(a):
trek napisał(a):no to jest wlasnie to co ktos pisal strone wczesniej, ze zabezpieczylas swoja teorie, ze jak nie potwierdza sie jej z jednej strony to z drugiej...a moze to, a moze tamto... a nie przyszlo Ci do glowy, ze po prostu ktos nie zdradzi bo ponad chwile przyjemnosci ceni bardziej szczerosc i relacje ze swoja partnerką? Aha no tak, tacy ludzi nie sa normalni, pewnie jeszcze sluchaja rydzyka i glosuja na pis.

Stworzylam teorie doskonala :mrgreen: Nie ma opcji zeby ktos nie zdradzil bo ceni relacje ze swoja partnerka. Nie ma. A Ci od rydzyka sa najbardziej falszywi i dwulicowi. Smignac w niedziele do kosciolka i raczki skladac do modlitwy a na tygodniu w delegacji bzyknac prostytutke.
Pisac to sobie mozecie co chcecie. To sa tylko slowa. Dowolna tresc, ktora mozna wyklepac na klawiaturze. Ja mam swoje doswiadczenia, przeżyłam duzo i naprawde wiem jacy sa faceci.

Nie ma nic lepszego niż seks z sąsiadką po niedzielnej sumie! 8)

Żeby tylko żoneczka się nie dowiedziała!
Feed your head
Feed your head

przez Pieprz 06 gru 2012, 21:15
Hans, a najlepiej w kościele na tylnych ławach :mrgreen:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Hans 06 gru 2012, 21:16
Mushroom, tak! Potem rosołek na obiad smakuje jeszcze lepiej. :)
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 06 gru 2012, 21:18
Ja mam swoje doswiadczenia, przeżyłam duzo i naprawde wiem jacy sa faceci.

bzdura..wiesz jacy sa faceci ktorych wybieralas.. o calej reszcie nie masz pojecia. To tak jakby powiedziec, ze wszystkie kobiety to dziwki bo jedna czy dwie takimi sie okazaly. Sa ludzie i taborety..nie siadaj na taboretach
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez trek 06 gru 2012, 21:41
Nana napisała: "A Ci od rydzyka sa najbardziej falszywi i dwulicowi".

Ja to wiem i tak myślałem, że ich nie lubisz, dlatego specjalnie użyłem tego przykładu. :mrgreen:

Ale swoje teorie głosisz w podobny do nich sposób, czyli jako prawdy objawione. :P
trek

przez Nana13 07 gru 2012, 00:01
Mushroom napisał(a): A jednak, robię tak od 4 lat. I moja kobieta tak samo. (i nie, oboje nie mamy problemów zdrowotnych ani psychicznych i nie narzekamy na brak zainteresowania).

to co robisz tu na forum? :mrgreen:
Jak wytrzymasz jeszcze 15 lat to chapeau ;) moze jeszcze za wczesnie dla Ciebie

trek, ja nie glosze prawd objawionych :) po prostu pisze jakie jest moje zdanie i moj punkt widzenia. Nic mnie nie przekona, ze jest inaczej, zbyt wiele przykladow potwierdzajacych moja teorie widzialam a ewentualny wyjatek (moze jakis mikro promil) tylko potwierdza regule.
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

przez Pieprz 07 gru 2012, 00:14
to co robisz tu na forum?

jestem z innych powodów :) nie związanych z moją strefą seksualną ani nawet z związkiem.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez trek 07 gru 2012, 00:54
ok Nana spoko, ale czy wiekszosc tych przypadkow nie bylo ze srodowiska imprezowego?

a i jakie masz zdanie o samicach w tej kwestii? Tez zdradzą?
trek

przez Nana13 07 gru 2012, 01:40
trek napisał(a):ok Nana spoko, ale czy wiekszosc tych przypadkow nie bylo ze srodowiska imprezowego?

a i jakie masz zdanie o samicach w tej kwestii? Tez zdradzą?

To jest niezależnie od srodowiska z jakiego pochodzi samiec. Dotyczy to zarowno powaznych panow w garniturkach jak i luzakow imprezowiczow :) zdradzaja w rownym stopniu

Samice tez zdradzaja, ale tu jest fifty-fifty. Są różne. Samice przewaznie umieją panowac nad swoimi żądzami i sperma nie uderza im do glowy jak panom

przez Candy14 07 gru 2012, 01:45
Samice przewaznie umieją panowac nad swoimi żądzami i sperma nie uderza im do glowy jak panom

Nana13, masz jakis ostry uraz do facetow. Warto to przerobic na terapii
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez trek 07 gru 2012, 01:46
Nana, aha w ten sposób to wygląda mówisz ;D ok po woli zaczalem przeprowadzac ankiete w tym temacie, co ciekawe zdarzaja sie jednostki z podobnym zdaniem do Twojego ale raczej mniej ich.
trek

przez Nana13 07 gru 2012, 01:56
Candy14, ale, ze niby jakis koles, ktoremu zaplace bedzie mi wmawial, ze jest inaczej? Noł łej, wole wydac pieniadze inaczej. Chociaz czasem mam ochote wyrzygac absolutnie wszytsko co mam do powiedzenia na temat samcow i o tym co przezylam, moze zaloze jakiegos anonimowego bloga czy coś :lol:

przez Vian 07 gru 2012, 01:58
Ej, czy ja jestem jakaś dziwna, czy komuś jeszcze jest nieswojo, kiedy czytam, że kobiety się nazywa samicami? Ja tam o sobie nie myślę w kategorii "samicy człowieka"...

-- 07 gru 2012, 02:02 --

PS.
Oczywiście facetów-samców też się to tyczy, tylko w tym wypadku mi nie jest nieswojo, bo facetem nie jestem, więc ich broszka... ^^
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez trek 07 gru 2012, 02:05
Nana13 napisał(a):Candy14, ale, ze niby jakis koles, ktoremu zaplace bedzie mi wmawial, ze jest inaczej? Noł łej, wole wydac pieniadze inaczej. Chociaz czasem mam ochote wyrzygac absolutnie wszytsko co mam do powiedzenia na temat samcow i o tym co przezylam, moze zaloze jakiegos anonimowego bloga czy coś :lol:

to zaloz temat na forum, łatwiej to niz bloga robić. ;p

ja sie nie czuje zdegustowany samcami i samicami tyle, ze po prostu nie uznaje teorii Nany.
trek

Sortuj wg