Zdrada-czy bylibyście w stanie wybaczyć?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 06 gru 2012, 19:19
przeciez od wsadzania się nie zakochuje :smile:

ale od emocji i bliskosci ktora sie przy tym uzyskuje juz owszem. Nie chcialabym byc z facetem dla ktorego seks to tylko wsadzenie :shock:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez trek 06 gru 2012, 19:23
Nie no w sumie zasady są, ale są po to zeby je łamać.

a wszystkie?

Jesli nadarzy sie okazja to kazdy facet ja wykorzysta i mojego zdania nic nie zmieni.

nie no ok, zdania nie zmienisz ale nie uzasadnilas go, napisalas tylko, ze jest tak bo tak. :)
trek

przez Nana13 06 gru 2012, 19:28
Candy14 napisał(a):ale od emocji i bliskosci ktora sie przy tym uzyskuje juz owszem. Nie chcialabym byc z facetem dla ktorego seks to tylko wsadzenie :shock:

Gdyby kazdy seks byl taki pelen emocji i bliskosci jak piszesz to do pań spod latarni ustawialyby sie kolejki walczacy o ich rączki.
Dla samcow nie kazdy seks musi sie wiazac z nieposkromiona eksplozja emocji, romantyzmu, uczucia i zawirowaniem serca. To czysta biologia.
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez trek 06 gru 2012, 19:36
To czysta biologia.

biologia ale ludzie maja tez myslenie abstrakcyjne, przechodza proces socjalizacji itd. i inaczej do tego podchodza, to znaczy mechanicznie tez, ale nie zawsze i nei wszyscy, sama napisalas ze bys chciala patrzec jak Twoj samiec kocha jakas samice, a w przyrodzie samic nie kreci takie cos, wiec blednie sprowadzasz wszystko do przyrody.
trek

przez Candy14 06 gru 2012, 19:37
Dla samcow nie kazdy seks musi sie wiazac z nieposkromiona eksplozja emocji, romantyzmu, uczucia i zawirowaniem serca.

Dla mnie tez niekoniecznie ... ale nie wykluczam, ze gdybym trafila na lepszego kochanka od mojego partnera to moglby sie z tym wiazac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pieprz 06 gru 2012, 20:05
Jesli nadarzy sie okazja to kazdy facet ja wykorzysta i mojego zdania nic nie zmieni.

Miałem okazje i ich nie wykorzystałem. Co to znaczy?

-- 06 gru 2012, 20:05 --

trek, nauczyłbyś się cytować...
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Nana13 06 gru 2012, 20:13
Mushroom, musialabym wiedziec cos wiecej o konkretnym przypadku, moze byla malo atrakcyjna, moze masz male libido albo jakies problemy natury seksualnej, moze to nie byl ten dzien, moze....

przez Pieprz 06 gru 2012, 20:22
nic mi nie jest na tym froncie, a nie wykorzystałem okazji bo nie chciałem zdradzić mojej kobiety. nawet gdyby się nie dowiedziała to nie mógłbym jej w oczy spojrzeć potem.
ale w sumie zdradzać też mi się zdarzało, w poprzednim związku na którym mi nie zależało.
Król Balu

przez trek 06 gru 2012, 20:31
Mushroom, musialabym wiedziec cos wiecej o konkretnym przypadku, moze byla malo atrakcyjna, moze masz male libido albo jakies problemy natury seksualnej, moze to nie byl ten dzien, moze....

no to jest wlasnie to co ktos pisal strone wczesniej, ze zabezpieczylas swoja teorie, ze jak nie potwierdza sie jej z jednej strony to z drugiej...a moze to, a moze tamto... a nie przyszlo Ci do glowy, ze po prostu ktos nie zdradzi bo ponad chwile przyjemnosci ceni bardziej szczerosc i relacje ze swoja partnerką? Aha no tak, tacy ludzi nie sa normalni, pewnie jeszcze sluchaja rydzyka i glosuja na pis.
trek

przez Psychotropka`89 06 gru 2012, 20:37
...albo są impotentami, albo fantazjują dzień i noc o zdradach... :roll:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Nana13 06 gru 2012, 20:56
trek napisał(a):no to jest wlasnie to co ktos pisal strone wczesniej, ze zabezpieczylas swoja teorie, ze jak nie potwierdza sie jej z jednej strony to z drugiej...a moze to, a moze tamto... a nie przyszlo Ci do glowy, ze po prostu ktos nie zdradzi bo ponad chwile przyjemnosci ceni bardziej szczerosc i relacje ze swoja partnerką? Aha no tak, tacy ludzi nie sa normalni, pewnie jeszcze sluchaja rydzyka i glosuja na pis.

Stworzylam teorie doskonala :mrgreen: Nie ma opcji zeby ktos nie zdradzil bo ceni relacje ze swoja partnerka. Nie ma. A Ci od rydzyka sa najbardziej falszywi i dwulicowi. Smignac w niedziele do kosciolka i raczki skladac do modlitwy a na tygodniu w delegacji bzyknac prostytutke.
Pisac to sobie mozecie co chcecie. To sa tylko slowa. Dowolna tresc, ktora mozna wyklepac na klawiaturze. Ja mam swoje doswiadczenia, przeżyłam duzo i naprawde wiem jacy sa faceci.

przez Pieprz 06 gru 2012, 20:57
Nie ma opcji zeby ktos nie zdradzil bo ceni relacje ze swoja partnerka. Nie ma.

A jednak, robię tak od 4 lat. I moja kobieta tak samo. (i nie, oboje nie mamy problemów zdrowotnych ani psychicznych i nie narzekamy na brak zainteresowania).
Król Balu

przez Psychotropka`89 06 gru 2012, 21:01
trek:
Nana13 napisał(a):To sa tylko slowa. Dowolna tresc, ktora mozna wyklepac na klawiaturze. Ja mam swoje doswiadczenia, przeżyłam duzo i naprawde wiem jacy sa faceci.

:roll:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Pieprz 06 gru 2012, 21:10
Stworzylam teorie doskonala

seksualna teoria względności :D
Król Balu

Sortuj wg