Zdrada-czy bylibyście w stanie wybaczyć?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Nana13 06 gru 2012, 16:46
Dla mnie wiernosc fizyczna nie ma kompletnie znaczenia. Wychodze z zalozenia, ze i tak kazdy normalny samiec zdradza wiec po co to ma ukrywac? Zreszta chetnie bym popatrzyla jak na moich oczach rznie jakas panne :smile: jarają mnie takie rzeczy. Co do wiernosci emocjonalnej to jednak jest ona niezbedna. Nie bylabym w stanie tolerowac jakiegos stalego romasu czy drugiej partnerki.
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

przez Pieprz 06 gru 2012, 17:12
Nana13, a nie boisz się że jak Twój facet będzie sobie bzykał inne panny to prędzej czy później zacznie do jakiejś coś czuć?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez LucP84 06 gru 2012, 17:40
Nana13 napisał(a):Dla mnie wiernosc fizyczna nie ma kompletnie znaczenia. Wychodze z zalozenia, ze i tak kazdy normalny samiec zdradza wiec po co to ma ukrywac? Zreszta chetnie bym popatrzyla jak na moich oczach rznie jakas panne :smile: jarają mnie takie rzeczy.
Ja potrafiłbym zaakceptować taką fantazję ale tylko w opcji jakby to dziewczyna załatwiła mi panienkę i patrzyła. Bo jakby ja miałem patrzeć na partnerkę z drugim facetem to absolutnie nie ;)
LucP84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nana13 06 gru 2012, 17:55
Mushroom, nie boje sie. Rownie dobrze moze zaczac cos czuc do innej mimo, ze nie bede mu pozwalac na zdrady.

przez trek 06 gru 2012, 18:14
kazdy normalny samiec zdradza

to jest bledne zalozenie
trek

przez Psychotropka`89 06 gru 2012, 18:40
trek napisał(a):kazdy normalny samiec zdradza

to jest bledne zalozenie

To jest głupie założenie. "Samiec", czy "samica" mogą zdradzać w równym stopniu. Nie ma tu żadnej reguły. To jest kwestia zasad i jakiejś moralności. Płeć nie ma tu nic do rzeczy. :?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Nana13 06 gru 2012, 18:49
Psychotropka`89 napisał(a):To jest głupie założenie. "Samiec", czy "samica" mogą zdradzać w równym stopniu. Nie ma tu żadnej reguły. To jest kwestia zasad i jakiejś moralności. Płeć nie ma tu nic do rzeczy. :?

to jest jeszcze cos takiego jak moralność i zasady? Nie zdradzaja tylko Ci, ktorzy nie moga (bo albo sa impotentami, albo sa chorzy, albo bardzo brzydcy, albo nie umieja poderwac lub sa nastoletnimi romantykami). Kazdy normalny facet zdradza, kazdy a jak nie zdradza bo nie moze to fantazjuje o zdradzie.

przez Candy14 06 gru 2012, 18:50
Rownie dobrze moze zaczac cos czuc do innej mimo, ze nie bede mu pozwalac na zdrady.

Jasne.. jednak osiagaja z kims taka intymnosc jak przy kontakcie fizycznym szanse sa o wiele wieksze
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Psychotropka`89 06 gru 2012, 18:57
Nana13 , Ty masz swoje racje, ja swoje. Sprzeczać się nie zamierzam. Dla mnie moralność i zasady istnieją. Skoro dla Ciebie nie i wszystkich "samców" wrzucasz do jednego worka, to cóż... współczuję. :?
Jest różnica między jakimiś fantazjami, a czynami. Jesteśmy tylko ludźmi. Zarówno my-"samice", jak i oni-"samce". :roll:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Nana13 06 gru 2012, 18:58
Candy14 napisał(a): Jasne.. jednak osiagaja z kims taka intymnosc jak przy kontakcie fizycznym szanse sa o wiele wieksze

przeciez od wsadzania się nie zakochuje :smile:

Psychotropka, oczywiscie, kazdy ma swoje zdanie. Jak chcesz wierz w swoja bajke, mi nic do tego, ale mysle, ze kiedys, predzej czy pozniej zycie sprowadzi Cie bolesnie na ziemie. Jesli nie - zazdroszcze.

przez trek 06 gru 2012, 19:03
Nana jest moralność i zasady, a Ty ich nie masz?

Nie jest prawdą to co piszesz, moze masz takich kolegow i stad ten pogląd.
trek

przez Psychotropka`89 06 gru 2012, 19:09
Nana13 napisał(a):Psychotropka, oczywiscie, kazdy ma swoje zdanie. Jak chcesz wierz w swoja bajke, mi nic do tego, ale mysle, ze kiedys, predzej czy pozniej zycie sprowadzi Cie bolesnie na ziemie. Jesli nie - zazdroszcze.

Dostałam już kilka kopów od facetów właśnie ale przez to, że trafiłam na paru dupków, nie mam zamiaru skreślać reszty mężczyzn. Bo to jest nie fair. Na tej ziemi chodzi również cała masa suk i dziwek i co? To znaczy, że wszystkie kobiety, to szmaty? Nie, ludzie są różni i nie robię tu podziałów na kobiety i mężczyzn.
Wszędzie znajdziesz ludzi dobrych i złych. Moralnych i zepsutych.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez LucP84 06 gru 2012, 19:11
Nana13 napisał(a):to jest jeszcze cos takiego jak moralność i zasady? Nie zdradzaja tylko Ci, ktorzy nie moga (bo albo sa impotentami, albo sa chorzy, albo bardzo brzydcy, albo nie umieja poderwac lub sa nastoletnimi romantykami). Kazdy normalny facet zdradza, kazdy a jak nie zdradza bo nie moze to fantazjuje o zdradzie.
Sprytnie skonsktruowana teoria, bo w ten sposób tak:
- jak facet zdradza to potwierdza Twoją teorię
- jak facet nie zdradza to znaczy że jest nienormalny i też potwierdza teorię :lol:

Więc wychodzi na to że deklarujesz że źle by się czułaś z facetem który by Cię nie zdradzał dlatego że zdrada jest dla Ciebie potwierdzeniem atrakcyjności.

Skojarzyła mi się piosenka:
http://lyricsall.com/andrzej_rybiski_-_ ... wiern.html
LucP84

przez Nana13 06 gru 2012, 19:15
trek napisał(a):Nana jest moralność i zasady, a Ty ich nie masz?

Nie jest prawdą to co piszesz, moze masz takich kolegow i stad ten pogląd.

Nie no w sumie zasady są, ale są po to zeby je łamać.

Oczywiscie, ze moje poglady maja uzasadnienie i nie wzięłam ich z powietrza. I nie chodzi o to, ze mnie 2-3 kolesi w dupe kopnelo i mam teraz zal do wszystkich z penisami.

Jesli nadarzy sie okazja to kazdy facet ja wykorzysta i mojego zdania nic nie zmieni.

Sortuj wg