Zdrada-czy bylibyście w stanie wybaczyć?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Vian 05 gru 2012, 18:13
Moze dlatego, ze narusza intymnosc zarezerwowna tylko dla dwoch osob?

Ale kto ją zarezerwował? :)
Przeciez to nie jest coś ODGÓRNIE zarezerwowanego, że każdego to dotyczy.

ze szczoteczki do zebow tez Ci nie ubedzie wlosow jak pol bloku bedzie mylo nia zeby ale ja bym jej juz raczej nie uzyla

Póki szczoteczka będzie w gumce, która nie pęknie, to niech sobie myją. :lol:
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Pieprz 05 gru 2012, 18:18
@Mushroom napisał, że seks z inną osoba narusza integralność związku. Ale dlaczego narusza ?

przecież napisałem dlaczego. dlatego że seks jest ważną sferą w związku.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Candy14 05 gru 2012, 18:21
Ale kto ją zarezerwował? :)
Przeciez to nie jest coś ODGÓRNIE zarezerwowanego, że każdego to dotyczy.

Vian w moim zwiazku ja a partner sie na to zgodzil. Przeciez nie przeszkadza mi ze inni poyczaja swoje szczoteczki do zebow. Ja nie pozyczam bo uwazam ze cos bym stracila przez to. Te intymna więź ktora laczy tylko mnie i moja szczoteczke :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 05 gru 2012, 18:27
Vian napisał(a):
ze szczoteczki do zebow tez Ci nie ubedzie wlosow jak pol bloku bedzie mylo nia zeby ale ja bym jej juz raczej nie uzyla

Póki szczoteczka będzie w gumce, która nie pęknie, to niech sobie myją. :lol:

Jak możesz, szczoteczki mają uczucia.
Król Balu

przez bittersweet 05 gru 2012, 18:33
W koncu seks to cos gdzie z druga osoba jestes najblizej jak sie da.. z nikim innym nie przezywasz czegos takiego.
IMHO można sie zbliżyc do wielu osób, tak samo jak można kochać wiele osób naraz /np członków rodziny/ :P
wlasnie to co wyzej.. ze szczoteczki do zebow tez Ci nie ubedzie wlosow jak pol bloku bedzie mylo nia zeby ale ja bym jej juz raczej nie uzyla
no nie, to ze względów higienicznych można sie zadawać tylko z nieużywanymi, z dziewicami i prawiczkami :shock: ? nie lepiej wczesniej ich zdezynfekować ? ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Pieprz 05 gru 2012, 18:35
bittersweet, czy Ty podczas seksu z partnerem odczuwasz coś oprócz fizycznej przyjemnosci? Czy może seks jest dla ciebie tylko mechaniczną kopulacją?
Król Balu

przez LucP84 05 gru 2012, 18:36
Ja po prostu nie akceptuję bycia w relacjach seksualnych z wieloma osobami na raz. To jest wrodzony instynkt, być może u kobiet słabszy, ale u zwierząt raczej żaden samiec nie pozwoli by inny kopulował z jego samicami.
LucP84

przez Candy14 05 gru 2012, 18:36
IMHO można sie zbliżyc do wielu osób, tak samo jak można kochać wiele osób naraz /np członków rodziny/

No dokladnie o tym mowie, ze taka intymnosc jak podczas seksu z partnerem nie osiagniesz z nikim innym z zadnym przyjacielem, znajomym czy rodzina.
no nie, to ze względów higienicznych można sie zadawać tylko z nieużywanymi, z dziewicami i prawiczkami

Nie rozumiemy sie.. jak napisala Vian istnieja prezerwatywy .. seks to nie tylko wloz-wyjmij , to cala gama emocji ktora temu towarzyszy a ja zycze sobie zeby orgazmy mojego partnera byly zarezewowane tylko dlaq mnie. Takie male dziwactwo ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez trek 05 gru 2012, 18:50
w niektorych sytuacjach pewnie moglbym wybaczyc, ale bittersweet jestes bardzo wyluzowana w tych kwestiach, nie mowie, ze to zle, ale zaskoczylo mnie to. :shock:
trek

przez bittersweet 05 gru 2012, 19:16
Mushroom napisał(a):bittersweet, czy Ty podczas seksu z partnerem odczuwasz coś oprócz fizycznej przyjemnosci? Czy może seks jest dla ciebie tylko mechaniczną kopulacją?

Jasne, że nie, przecież ten temat był juz wałkowany.... seks sprawiający mi przyjemność to połączenie pożądania, sympatii, zaufania, zainteresowania ... itd, czasami miłości. Czy uważam, że do końca życia będe odczuwała pożądanie z przyległościami tylko do mojego partnera, a on do mnie ? nie, nie uważam tak. Czy chciałabym sie z nim rozstawać z tego powodu ? Nie, nie chciałabym. Moja postawa to prosta konsekwencja tych 2 czynników :P

przez Pieprz 05 gru 2012, 19:31
Jasne, że nie, przecież ten temat był juz wałkowany

nie wiem, nie czytam Twoich wszystkich postów. ;)

seks sprawiający mi przyjemność to połączenie pożądania, sympatii, zaufania, zainteresowania ... itd, czasami miłości.

i nagle facet Ci mówi że sory ale w tym tygodniu on nie chce z Tobą ale z inną. A Ty nie masz z tym problemu...jasne.
Król Balu

przez Candy14 05 gru 2012, 19:47
Czy chciałabym sie z nim rozstawać z tego powodu ? Nie, nie chciałabym.

A to tu sie roznimy. Dla mnie seks jest bardzo wazna sfera zwiazku. Kiedy przestane odczuwac pozadanie to jakby puzzle sie rozsypia i nie wiem czy znioslabym jego brak.Lepiej sie rozstac i pozostac na etapie przyjazni

przez Lady Em. 05 gru 2012, 22:27
Twierdzę tak jak Candy14, seks to nieodłączny i jeden z najważniejszych elementów związku i nie da się tego uniknąć. W miłości zawiera się pożądanie.
Ja osobiście zdrady nie potrafiłabym wybaczyć. Cały czas bym myślała o tym, podczas seksu pewnie także, że on robił to z inną.
Prędzej czy później związek by się rozsypał, byłyby kłótnie, chorobliwa zazdrość... Poza tym wychodzę z założenia że jak ktoś zdradzi, to zrobi to ponownie ;)
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez bittersweet 06 gru 2012, 12:46
Mushroom napisał(a): i nagle facet Ci mówi że sory ale w tym tygodniu on nie chce z Tobą ale z inną. A Ty nie masz z tym problemu...jasne.
Jakby ze mna nie chciał, to bym sie na maksa wkurzyła :evil: mnie satysfakcjonuje taki związek, w którym ja stoję na pierwszym miejscu, ale na wychodne dla drugiej połówki od czasu do czasu moge sie zgodzić ^^ i juz tak w przeszłości bywało :P ale każdy jest inny i to jest właśnie ciekawe :P nie dalej jak wczoraj mój facet stwierdził, ze moja liberalna postawa w tej kwestii jest nienormalna, hihi :P i tak oto mężczyznom nie dogodzisz ;) .... dobra, EOT :P

Sortuj wg