Zdrada-czy bylibyście w stanie wybaczyć?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Pieprz 05 gru 2012, 00:44
Mushroom, nie napisałam, że coś mnie w tym jara.

Mnie w sumie jara cała bogata paleta zachowań seksualnych,

-- 05 gru 2012, 00:44 --

bittersweet napisał(a):
nie kumam. tWÓJ facet mówi Ci że chce się pobzykać z jakąś tam? I niby dlaczego miałabyś się zgodzić?
a dlaczego nie ? przecież sie nie wymydli ^^ nie traktuję tego jako zagrożenie dla związku, tylko jego urozmaicenie :P zagrożeniem może być zaangażowanie emocjonalne w osobę trzecią, bzykawki to coś innego ;)
zatkało mnie...
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez *Wiola* 05 gru 2012, 01:16
ladywind napisał(a):
od dawna doszłam do wniosku że zwierzeta bija nas na łopatki i uważam, że sie nie myliłam ;)

Mam nadzieję ,że się nie obrazisz ale muszę ten tekst wsadzić do to postów :mrgreen:
Moderator

przez Vian 05 gru 2012, 01:24
Mushroom, no cała bogata gama zachowan seksualnych ją jara, a to akurat niekoniecznie.

(Reszta w temacie później)
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Psychotropka`89 05 gru 2012, 01:47
Krótko i na temat z mojej strony: NIE, nie wybaczyła bym.
Nie zaufała bym już i znienawidziła bym tą osobę, choćbym nie wiem jak kochała <u mnie sprawdza się powiedzenia, że od miłości do nienawiści jeden krok>.
Przerabiałam ten temat i wiem, że tym razem było by tak samo-taki mam już charakter. Nie wiem do końca jak by było gdyby była rodzina, dzieci, itd. Ale na pewno nie było by już z mojej strony zaufania i miłości. Osoby zdradzające budzą moje obrzydzenie. Tak już mam. A jak ktoś raz zawiedzie moje zaufanie, to... umarł w butach. :twisted:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez *Wiola* 05 gru 2012, 03:00
Vian napisał(a):Mushroom, no cała bogata gama zachowan seksualnych ją jara, a to akurat niekoniecznie.

(Reszta w temacie później)

akurat mi się przypomniał :mrgreen:

- Name?
- Adu Dalah Serafi
- Sex?
- Four times a week
- No, no, no... male or female?
- Male, female... sometimes camel...
Moderator

przez Candy14 05 gru 2012, 03:37
*Wiola*, :lol: :lol: :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez LucP84 05 gru 2012, 16:07
Mi chyba by nie przeszkadzało gdyby dziewczyna miała seks z inną kobietą, chyba żeby traktowała ją priorytetowo a mnie drugorzędnie.
Z facetem byłoby trudno mi natomiast wybaczyć.
LucP84

przez Pieprz 05 gru 2012, 16:11
Z facetem byłoby trudno mi natomiast wybaczyć.

Ja bym też chyba nie umiał. Natomiast gdyby mi moja kobieta oznajmiła że ma ochotę na seks z facetem to nie wiem jak bym zareagował ale zgodzić się na to? Chyba kogoś tu pojebało.
Król Balu

przez LucP84 05 gru 2012, 16:16
No ja bym na pewno się nie zgodził. Natomiast po fakcie to nie wiem, ale tylko w wypadku gdy ta osoba już nie miała więcej kontaktu z tamtym facetem.
LucP84

przez bittersweet 05 gru 2012, 16:31
Mushroom napisał(a): Ja bym też chyba nie umiał. Natomiast gdyby mi moja kobieta oznajmiła że ma ochotę na seks z facetem to nie wiem jak bym zareagował ale zgodzić się na to? Chyba kogoś tu pojebało.
Skąd to negatywne nastawienie ? możesz je jakoś uzasadnić ? bardzo mnie to ciekawi :P
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Pieprz 05 gru 2012, 16:35
Skąd to negatywne nastawienie ? możesz je jakoś uzasadnić ? bardzo mnie to ciekawi

dlaczego chęć bronienia czegoś jest negatywna? Przecież seks jest integralną częścią związku, a więc seks z kimś z poza związku tą integralność zaburza.
A ponadto jestem tylko człowiekiem i poczułbym się zraniony za samą taką sugestię.

-- 05 gru 2012, 16:36 --

bardzo mnie to ciekawi

Mnie dziwi że moje stanowisko jest dla Ciebie dziwne :shock:
Król Balu

przez LucP84 05 gru 2012, 16:46
Mnie też dziwi jak może kogoś dziwić to że nie podoba się bycie zdradzanym.
LucP84

przez bittersweet 05 gru 2012, 17:56
LucP84 napisał(a):Mnie też dziwi jak może kogoś dziwić to że nie podoba się bycie zdradzanym.
Alez nie rozumiemy się. Po pierwsze zdrada to dla mnie coś związanego z kłamstwem i oszukiwaniem. Odróżniam to od pozwolenia partnerowi na seks z inna osoba niz ja. Kolejna sprawa, mnie nie dziwi, ze komus sie to nie podoba i nigdzie czegoś takiego nie napisałam. Mnie tylko ciekawi, dlaczego ? jaki jest powód ?
@Mushroom napisał, że seks z inną osoba narusza integralność związku. Ale dlaczego narusza ?
W tym temacie jest mnostwo nacechowanych emocjonalnie ocen, ale mało konkretów... Może trochę konkretów z mojej strony ;) : dla mnie np nie narusza, bo nie uważam, że seks stanowi jakąs zamkniętą całość, tzn jak ktoś dostanie, to mi ubędzie. Nie rozumiem, co miałabym przez to stracić, że mój partner za moja zgodą od czasu do czasu się z kimś prześpi. Dopóki nie wpływa to negatywnie na nasza relacje, nie widzę problemu.
Dalej, nie za bardzo wierze w dożywotnia monogamię. Ale może jestem stara i zgorzkniała...
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Candy14 05 gru 2012, 18:07
@Mushroom napisał, że seks z inną osoba narusza integralność związku. Ale dlaczego narusza ?

Moze dlatego, ze narusza intymnosc zarezerwowna tylko dla dwoch osob? W koncu seks to cos gdzie z druga osoba jestes najblizej jak sie da.. z nikim innym nie przezywasz czegos takiego.
Nie rozumiem, co miałabym przez to stracić,

wlasnie to co wyzej.. ze szczoteczki do zebow tez Ci nie ubedzie wlosow jak pol bloku bedzie mylo nia zeby ale ja bym jej juz raczej nie uzyla
Dalej, nie za bardzo wierze w dożywotnia monogamię.

Ja tez nie bardzo i dlatego ludzie sie rozstaja szukajac nowych partnerow
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg