Pójście do agencji towarzyskiej a niska samoocena

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez omakk 31 gru 2015, 01:22
( Dean )^2 napisał(a):Łee a choroby weneryczne?

Prezerwatywy.
omakk

przez dar 31 gru 2015, 02:19
Nie byłem ale się czasem sporo zastanawiałem nad tym tematem. Miałem znajomych którzy chyba dość często, a oficjalnie bez skrępowania mówili, że korzystali z agencji. Patrząc na otaczający nas świat już od dłuższego czasu jestem przekonany, że nie ma to aż tak poważnych minusów.. chyba.
Ja się obawiam chorób wenerycznych od różnych kobiet i raczej poziom strachu przed zarażeniem od pani z agencji byłby podobny.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez ICD-10 31 gru 2015, 18:15
dar napisał(a):Nie byłem ale się czasem sporo zastanawiałem nad tym tematem. Miałem znajomych którzy chyba dość często, a oficjalnie bez skrępowania mówili, że korzystali z agencji. Patrząc na otaczający nas świat już od dłuższego czasu jestem przekonany, że nie ma to aż tak poważnych minusów.. chyba.
Ja się obawiam chorób wenerycznych od różnych kobiet i raczej poziom strachu przed zarażeniem od pani z agencji byłby podobny.

Byłby wyższy. Ale jak używasz prezertwatywy to nie złapiesz najgorszch syfów w stylu HCV, HIV. Nie radzę się całować z prostytutką. A sex oralny to tylko z prezerwatywą, bo miałem pacjenta co złapał infekcję na penisie po takim seksie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dar 01 sty 2016, 12:18
ICD-10 napisał(a): Nie radzę się całować z prostytutką.

Zastanawiając się nad plusami i minusami seksu z prostytutką w ogóle nawet nie przyszło mi przez myśl aby całować się z prostytutką. Ja się dziwie nawet ludziom którzy całują się z osobami nie znanymi lub znanymi bardzo mało na baletach i w innych przypadkowych sytuacjach bo... skąd wiesz czy ta osoba nie jest np prostytutką.... :shock:
dar

przez NN4V 03 sty 2016, 11:37
ICD-10 napisał(a):... Ale jak używasz prezertwatywy to nie złapiesz najgorszch syfów w stylu HCV, HIV. ...

A ja radzę się doedukować w temacie.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez ICD-10 03 sty 2016, 15:34

przez Serafe81 03 sty 2016, 17:33
Z perspektywy kobiety powiem, że mężczyzna, który zrobił coś takiego, jest skreślony jak dla mnie - podobnie jak ten, który zażywa często przygodnego seksu z przypadkowymi partnerkami, jest/był w układzie friends with benefits i podobne...
"Tak samo w przypadku drugiego człowieka./Patrzę i nie mówię: jego skóra powinna być bardziej/różowa albo jego włosy powinny być krócej obcięte./Człowiek po prostu jest.”J. Zinker

przez dar 03 sty 2016, 19:48
Serafe81 napisał(a): podobnie jak ten, który zażywa często przygodnego seksu z przypadkowymi partnerkami,.

a jak zażywa czasem a nie "często" to już nie jest skreślony?
dar

przez Purpurowy 03 sty 2016, 19:50
Ja byłem w takowej agencji, przyznaję się bez bicia. Ale w moim przypadku wybór był prosty: albo pójść do agencji, albo umrzeć jako prawiczek.
Oczywiście tym którzy mają jakieś szanse zakosztować seksu w związku, odradzam wizytę w agencji, warto próbować w normalny sposób.

przez Serafe81 03 sty 2016, 20:04
dar napisał(a):
Serafe81 napisał(a): podobnie jak ten, który zażywa często przygodnego seksu z przypadkowymi partnerkami,.

a jak zażywa czasem a nie "często" to już nie jest skreślony?

Też jest. Dopuszczam "błędy młodości", ale nie szukanie takich wrażeń w wieku dojrzalszym. Po prostu wyklucza się to dla mnie z obrazem moralności, jaki powinien prezentować mężczyzna (i kobieta). Seks jest zbyt cenny.
Purpurowy, dlaczego tak sądzisz? Jakie obiektywne przyczyny powodują, że uważasz, że nie możesz być w związku?

przez Purpurowy 03 sty 2016, 20:06
Serafe81 napisał(a):Purpurowy, dlaczego tak sądzisz? Jakie obiektywne przyczyny powodują, że uważasz, że nie możesz być w związku?

Całkowity brak atrakcyjności fizycznej i intelektualnej, plus moje dotychczasowe doświadczenia (a właściwie zupełny ich brak) z płcią przeciwną.

przez Druid 03 sty 2016, 20:11
przeraża nie, że niektórzy wolą być dziwkarzami, niż prawiczkami
Z jakiego puktu widzenia dziwkarz miałby być lepszy od prawika?
edycja: podniosło to komuś samoocenę? znaczy wizyta w burdlu
Ostatnio edytowano 03 sty 2016, 20:13 przez Druid, łącznie edytowano 1 raz
Druid

przez Purpurowy 03 sty 2016, 20:12
Dark Velvet napisał(a):przeraża nie, że niektórzy wolą być dziwkarzami, niż prawiczkami
Z jakiego puktu widzenia dziwkarz miałby być lepszy od prawika?

A kto powiedział że miałby być lepszy?

Dark Velvet napisał(a):edycja: podniosło to komuś samoocenę? znaczy wizyta w burdlu

Mi nie podniosło, ale chciałem sprawdzić o co chodzi z tym całym seksem o którym tak wszyscy mówią, a że nie miałem innej możliwości, to skorzystałem z jedynej dostępnej.

przez Serafe81 03 sty 2016, 20:26
Purpurowy napisał(a):
Serafe81 napisał(a):Purpurowy, dlaczego tak sądzisz? Jakie obiektywne przyczyny powodują, że uważasz, że nie możesz być w związku?

Całkowity brak atrakcyjności fizycznej i intelektualnej, plus moje dotychczasowe doświadczenia (a właściwie zupełny ich brak) z płcią przeciwną.

Będę brutalna kilka razy :mrgreen:
1. Najmniej atrakcyjne jest właśnie takie podejście - o ja bidny, nic sobą nie reprezentuję! Wiem, trudno czasem wierzyć w siebie, ale sama po sobie zauważyłam, jak męczące i zniechęcające są kompleksy i mendzenie o nich w kółko (nawet, jeśli sądzisz, że tego nie robisz, na pewno robisz, stawiam co chcesz... znam to dokładnie).
2. Z moich doświadczeń wynika, że brak atrakcyjności fizycznej dla facetów, którzy się tak wyrażają, oznacza "brak atrakcyjności w oczach blachar jak z okładki Hustlera", za to niejednokrotnie spuścili po brzytwie, nawet półświadomie, koleżanki, które podkochiwały się w nich, lecz nie były laskami jak wyżej. Nie, nie chodzi o to, żeby zmuszać się do kogoś, kto nas obrzydza, ale "wieczni prawiczkowie" nader często mają bardzo skrzywioną optykę. Ponownie, znam osobiście i bardzo blisko.

Sortuj wg