Przemoc kobiet wobec mężczyzn

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Ferdynand k 26 sie 2015, 23:19
alone05 napisał(a):dobrze że jeszcze są kobiety, które potrafią dać w pysk facetowi, to mi przywróciło wiarę w kobiety :D :D :smile: Jakie silne i odważne są takie kobiety 8)
tak gdyby za świństwo facet dał jej w pysk to damski bokser
a gdybyście byli w sytuacji że ktoś chce was zabić i bronicie się zwrócicie uwagę
na płeć czy będziecie racjonalnie bezlitośni w dobieraniu środków, które są konieczne?
Naczelny Użyszkodnik

przez cheiloskopia 26 sie 2015, 23:19
alone05 napisał(a):dobrze że jeszcze są kobiety, które potrafią dać w pysk facetowi, to mi przywróciło wiarę w kobiety :D :D :smile: Jakie silne i odważne są takie kobiety 8)

Kiedyś przywaliłam swojemu partnerowi z bani i pękła mu przegroda nosowa; chciał szantażem emocjonalnym zmusić mnie do sexu i rzucił w tym celu bardzo ubliżający mi tekst (coś w stylu "ktoś cie je*ał w dupę", co było wierutną bzdurą) - wtedy nie miałam nerwicy, tylko byłam nerwicą(zupełnie nie radziłam sobie z atakami, między innymi, paniki i agresji). Złapał mnie za nadgarstki, teraz juz nie pamiętam w jakim celu, uniemożliwiając mi spoliczkowanie, a machnięcie głową to był odruch bezwarunkowy... później dwa dni go przepraszałam, błagałam o wybaczenie i przysięgałam, że już nigdy tego nie zrobię - słowa dotrzymałam. Za to on techniki zastraszania, wymuszania i prowokowania ataków niekontrolowanej agresji opanował do perfekcji i miał mnie w ten sposób w garści.

przez Powietrzny Kowal 27 sie 2015, 00:17
bonsai napisał(a):
Powietrzny Kowal napisał(a):Nikt logiczny (bez względu na płeć) nie pozwala ani sobie, ani innym na przemoc.

W większości przypadków przemoc podyktowana jest stanem emocjonalnym, a więc pisanie o logice w tym przypadku mija się z celem. Ludzie to przede wszystkim istoty czujące, już układ limbiczny i ciało migdałowate o to zadbały. I tak wiele potencjalnych czynów jest hamowanych przez naszą korę przedczołową (na szczęście).

Logika w przemocy może istnieć, gdy mamy do czynienia z jakimś wyrachowaniem i zachowaniami psychopatycznymi. No ale mam wrażenie, że ludzi, którzy planowo krzywdzą innych jest jednak zdecydowanie mniej. Zatem, pomijając jakieś choroby czy szczególne uwarunkowania, emocje>logika. To w sumie dobrze, bo przynajmniej umiemy kochać, śmiać się, płakać, tęsknić. Świat oparty wyłącznie na logice byłby nie do zniesienia.

No ale trza brać pod uwagę aleksytymików tesz egoistycze śfiniaki! Obrazek
Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 27 sie 2015, 07:19
To tylko pozór, brak panowana nad sobą nie żadna siła. No i jeżeli kogos szanujesz, to go nie bijesz.. chociaż czesc facetów się tym podkręca, bez dwóch zdań.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Arhol 27 sie 2015, 08:19

raczej świadczy o patoli i jak ktoś wspomniał - nie panowaniu nad sobą,tyle w tym siły co poderżnięcie gardła 5 letniemu dzieciakowi.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez KrzysztofU 28 sie 2015, 19:03
Moja siostra za kazdym razem kiedy sobie popije tworzy awantury kiedy albo cos ja boli zawsze mi sie obrywalo 4 lata temu raz by mi zrobila z oczodołów domek dla paluszkow wtedy jej zajebalem to chodzila mowiac pozniej ze jestem damskim bokserem 2 lata temu w swieto zmarlych sie dowiedziala ze sie wyprowadzam z domu tej sobie chlapnela to pazurami zostawila mi na twarzy pamiatke dlatego tez nosze brode pamietam ze jak sie uwolnilem to ja pchnolem na sciane wtedy przyszedl moj sfagier a.nie wazne od tej pory nie widzalem nikogo z rodziny
Lęk wysokości widmo strachu
Patrz jaki piękny widok z dachu
Stań na krawędzi ilorazu
Inteligencji psychopatów

przez jetodik 28 sie 2015, 19:44
KrzysztofU, Trudna sytuacja, dobrze, Twoja siostra brzydko się zachowywała, a szwagier nie wiedział, że to ona zaczyna i musisz się bronić?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez KrzysztofU 28 sie 2015, 19:47
Powiem tak moja siostra jest ajebista manipulantka i owinela sobie wszystkich skonczyla psyhologie btw z sadystki w sekundy zmienia sie ofiare
Lęk wysokości widmo strachu
Patrz jaki piękny widok z dachu
Stań na krawędzi ilorazu
Inteligencji psychopatów

przez cheiloskopia 29 sie 2015, 14:22
PSYCHOLog ;)

przez NN4V 30 sie 2015, 08:59
Ferdynand k napisał(a):...
a gdybyście byli w sytuacji że ktoś chce was zabić i bronicie się zwrócicie uwagę
na płeć czy będziecie racjonalnie bezlitośni w dobieraniu środków, które są konieczne?

Stan zagrożenia życia - obrona konieczna - będę racjonalnie bezlitosny, jeśli z ta osoba nic mnie nie wiąże.
Jeśli kobieta wyjmie klamkę i zacznie do mnie strzelać, zrobie to samo (o ile będe miec klamkę w kieszeni akurat).
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez NN4V 30 sie 2015, 09:00

A jakie przy tym durnowate. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Ferdynand k 30 sie 2015, 12:04
NN4V napisał(a):
Ferdynand k napisał(a):...

Stan zagrożenia życia - obrona konieczna - będę racjonalnie bezlitosny, jeśli z ta osoba nic mnie nie wiąże.
Jeśli kobieta wyjmie klamkę i zacznie do mnie strzelać, zrobie to samo (o ile będe miec klamkę w kieszeni akurat).

ogólnie nie rozumiem ludzi, którzy nie potrafią kogoś skrzywdzić by ratować siebie
wiem że o ile bym nie został sparaliżowany przez wyrzut adrenaliny nie miałbym oporu w zrobieniu komuś krzywdy
w obronie koniecznej nawet jeśli musiałbym kogoś oślepić czy zgnieść krtań i udusić bo to chodzi o życie
Naczelny Użyszkodnik

przez Ferdynand k 30 sie 2015, 12:06
KrzysztofU napisał(a):Powiem tak moja siostra jest ajebista manipulantka i owinela sobie wszystkich skonczyla psyhologie btw z sadystki w sekundy zmienia sie ofiare

nie dziwię się że przywaliłeś jak ci oczy chciała wydłubać
co do studiów często na psychologii trafiają takie niewłaściwe osobniki :evil:
Naczelny Użyszkodnik

przez Longoberd 20 wrz 2015, 19:37
Zdarzają się przypadki znęcania się przez kobietę nad mężczyzną, ale jednak myślę że w drugą stronę działa to częściej.

Sortuj wg