Dziecko w małżeństwie - "frustracje" młodego taty

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez carlosbueno 09 lis 2012, 12:00
W Anglii jeden koleś 20 kilkulatek słynny na cały kraj ma 16 tkę dziec( teraz już pewnie więcej) i każde z inną babą. Nie pracuje i nic za nie nie płaci, państwo za wszystko łoży ileś tam milionów funtów łącznie, żyć nie umierać a on podrywa kolejne laski(choć to za dużo powiedziane, pokazywali zdjęcia pasztety straszne nawet bym je nie dotknął) i robi im dzieci. No ale w biednej Polsce tak nie ma jak tam gdzie 15 latki z patologicznych rodzin specjalnie zachodzą w ciąże aby dostawać od rządu kasę którą wydają często na ciuchy i imprezowanie, no ale przynajmniej problemów demograficznych nie mają.
Największy Forumowy Maruda

przez mojanati 18 lis 2012, 18:56
Niestety tak to już jest z małym dzieckiem w domu. Ja jako matka też mam takie chwile jak muszę zajmować się dzieckiem. Większość moich koleżanek je ma. Są zmęczone wiecznym układaniem zabawek, praniem, sprzątaniem, zmienianiem pieluch, zabawianiem. I każda z nas nad życie kocha swoje dziecko. No ale taka jest rzeczywistość. Dobrze jest się czasem z niej wyrwać. Wraca się z lepszym podejściem.
Ja liczę na to, że z czasem będzie już tylko lepiej.

Wg mojego męża ja będąc półtora roku z dzieckiem w domu nic nie robiłam. Pamiętam, że tylko czekałam jak wróci z pracy żebym mogła choć trochę porobić co innego niż tylko zabawa z dzieckiem. Spędzić trochę czasu z dorosłym. On wybierał wirtualne spotkania ze swoją z kochanką. Dupek i tyle.

Sortuj wg