Gdzie zaczyna się zdrada?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 26 paź 2012, 21:11
Vian, mysle, ze nie do konca to ekspert mial na mysli.
Są tacy, co będą szczęśliwi uprawiając uduchowiony, emocjonalny seks, a są tacy, co potrzebują poeksperymentować i poszukać nowych doznań.

wiekszosc par chyba i jedno i drugie w zaleznosci od nastroju . Czasami fajny jest delikatny seks z dluga gra wstepna a czasami porzadne rzniecie po jednym pocalunku ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Vian 26 paź 2012, 22:36
Candy, wiesz, ja programu nie oglądałam, więc w sumie nie wiem.
Ja po prostu nie uważam, żeby kierowanie się "na zewnątrz" czyli nowe pozycje czy gadżety było błędem. Uważam, że jest równie fajne, co kierowanie się "do wewnątrz", przy czym zależnie od temperamentu mamy większe skłonności do jednego albo drugiego. I to naturalne.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Candy14 26 paź 2012, 22:52
Vian, mysle ze jemu chodzilo o to zeby ludzie nie kierowali sie jedynie poszukiwanie wciaz nowych doznan bo zatraca radosc z seksu w koncu. Ale tez nie ogladalam tego programu wiec moge sie mylic
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg