Życz Czy nie to jest Pytanie .

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez WaldemarPlany 17 paź 2012, 10:37
Witam, mam duży problem gdyż straciłem ukochaną osobę i przez to moje życie nie ma sensu , chciał bym się zabić bo nie mam po co dalej żyć.
Poświęcałem się dla niej bo kochałem lecz już po wszystkim, każde plany dziecka i wszystkiego uległo w gruzach.
Nie wiem co dalej robić, czuje kocham ją i tęsknie bardzo lecz to już nie potrzebne ale ja tak mam nie chce odpuścić gdyż ją kocham nad życie ale ona już mnie nie nawidzić .

Nie wiem co mam robić, Nie chce mi się zyć ....

przez Saraid 17 paź 2012, 14:47
WaldemarPlany, witaj dlaczego sens Twojego życia ma zależeć od relacji z inną osobą?rozumiem,że cierpisz rozstania bolą,ale każdy koniec daje szanse na nowy początek.Pomyśl,że może poznasz wspianiała kobietę zakochasz się i bedziesz się cieszył życiem .Nikt nie jest naszą własnością nikogo do
miłości nie zmusisz może zamiast tkwić w przeszłości zadreczaniu siebie pomyśl co by zrobić by się z tym uporać.
Może pójdziesz na psychoterapie,jeżeli czujesz że sam nie radzisz sobie z problemem.Uzalezniłes się od tej miłości
Saraid

przez Candy14 17 paź 2012, 15:27
Poświęcałem się dla niej

po co? Nie mogles po prostu kochac?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg