Zdrada przez internet? Sex randki

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez ewelba 15 paź 2012, 22:56
Witam serdecznie !
Jestem nowa na forum, czytałam kilkanaście wątków ale nie znalazłam w nich dla siebie pomocy.
Może Wy będziecie wstanie coś mi poradzić...

Znalazłam się tutaj ponieważ niedawno odkryłam drugie oblicze mojego narzeczonego, ale od początku.
Jesteśmy razem od 3 lat, właśnie zaczynamy remont mieszkania, on pracuje 300 km stąd w domu jest w weekendy
i na dłuższe urlopy. Korzystając z jego komputera odkryłam w niedawno przeglądanych stronach linki z portali typu
sex randki. Był tam jego profil ze zdjęciem, preferencje seksualne nawet wielkość jego penisa ! Zaczęłam drążyć i odkryłam
3 profile, wykupywał nawet na nich członkostwo za pieniądze.... Załamałam się, okazało się że pisał do kobiet a nawet par, z propozycją spotkania, w każdym miejscu w które wyjeżdżał szukał takiego kontaktu, od niektórych otrzymywał odpowiedzi od innych nie... I tak od raku czasu, przynajmniej tyle udowodniłam.

Załamałam się, przysięga że z żadną z tych kobiet się nie spotkał, że nie wie czemu to robił ale nigdy fizycznie mnie nie zdradził. Przeczesałam jego pocztę, smsy w przypływie szału... Nie znalazłam żadnych przesłanek które mówiły by że się z tymi kobietami spotykał...
Pisał wiadomości o tym że chce się spotkać na sex... Ale skąd mam to wiedzieć, nie umiem sobie z tym poradzić. To jakieś zaburzenia, próba dowartościowania się? Nadmienię że nasz związek układał się bardzo dobrze i w życiu i w łóżku było NAPRAWDĘ wspaniale. Sam mnie w tym utwierdzał. Szukał tam podniety? Czy jest jakaś realna przesłanka która mówi że powinnam mu wierzyć? Che ze mną być, ja z nim... chyba też.

POMOCY. Dać mu szanse, i żyć w ciągłym starchu? Czy zostawić go i jakoś przeżyć takie upokorzenie a on się zmieni?
Ostatnio edytowano 16 paź 2012, 01:33 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Uzależnienia

przez Tajemniczy Pan 16 paź 2012, 12:04
Zostaw go. Jeżeli jeszcze Cię nie zdradził to zdradzi. Tacy ludzie się nie zmieniają. Weźmiecie ślub i poźniej będziesz tylko załować gdy znów znajdziesz takie rzeczy.

przez Candy14 16 paź 2012, 12:33
a rozmawiacie o seksie? o tym co lubicie, czego pragniecie?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 16 paź 2012, 19:22
ewelba, niektórzy po prostu lubią mieć wielu partnerów seksualnych... takie maja preferencje. Twój chłopak albo już ma, albo myśli o tym na poważnie, skoro takie działania wykonuje na sex-portalach. Pogadaj z nim spokojnie na ten temat, bez obwiniania i wyrzutów, to się przekonasz na czym stoisz.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez betty_boo 16 paź 2012, 19:33
możliwe też że ma duże potrzeby seksualne jak jest sam i uprawia cybersex, podkręcając siebie lub laski propozycjami spotkań do których i tak nie dochodzi...

ale to jest takie hmmm...no nie do sprawdzenia tak naprawdę, czy to tylko wyobraźnia i podkręcanie czy coś było na rzeczy...ciężka sprawa. może idźcie razem do psychologa?

przez Żydo-Komuna 16 paź 2012, 19:38
ewelba napisał(a):Witam serdecznie !
Jestem nowa na forum, czytałam kilkanaście wątków ale nie znalazłam w nich dla siebie pomocy.
Może Wy będziecie wstanie coś mi poradzić...

Znalazłam się tutaj ponieważ niedawno odkryłam drugie oblicze mojego narzeczonego, ale od początku.
Jesteśmy razem od 3 lat, właśnie zaczynamy remont mieszkania, on pracuje 300 km stąd w domu jest w weekendy
i na dłuższe urlopy. Korzystając z jego komputera odkryłam w niedawno przeglądanych stronach linki z portali typu
sex randki. Był tam jego profil ze zdjęciem, preferencje seksualne nawet wielkość jego penisa ! Zaczęłam drążyć i odkryłam
3 profile, wykupywał nawet na nich członkostwo za pieniądze.... Załamałam się, okazało się że pisał do kobiet a nawet par, z propozycją spotkania, w każdym miejscu w które wyjeżdżał szukał takiego kontaktu, od niektórych otrzymywał odpowiedzi od innych nie... I tak od raku czasu, przynajmniej tyle udowodniłam.

Załamałam się, przysięga że z żadną z tych kobiet się nie spotkał, że nie wie czemu to robił ale nigdy fizycznie mnie nie zdradził. Przeczesałam jego pocztę, smsy w przypływie szału... Nie znalazłam żadnych przesłanek które mówiły by że się z tymi kobietami spotykał...
Pisał wiadomości o tym że chce się spotkać na sex... Ale skąd mam to wiedzieć, nie umiem sobie z tym poradzić. To jakieś zaburzenia, próba dowartościowania się? Nadmienię że nasz związek układał się bardzo dobrze i w życiu i w łóżku było NAPRAWDĘ wspaniale. Sam mnie w tym utwierdzał. Szukał tam podniety? Czy jest jakaś realna przesłanka która mówi że powinnam mu wierzyć? Che ze mną być, ja z nim... chyba też.

POMOCY. Dać mu szanse, i żyć w ciągłym starchu? Czy zostawić go i jakoś przeżyć takie upokorzenie a on się zmieni?

TY ZŁA KOBIETO !!! JAKIM PRAWEM PRZEGLĄDASZ PRYWATNE RZECZY ? ŁAPY CI POWINNI UCIĄĆ ZA TAKIE POSTĘPOWANIE ! WSTYDŹ SIĘ !
Ostatnio edytowano 16 paź 2012, 20:13 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Daruj sobie prowokacje.Radzę sobie znaleźć inną rozrywkę.
Obrazek Obrazek Obrazek
RĘCE PRECZ OD OJCA DYREKTORA !!!

przez niewiemocokaman 16 paź 2012, 20:44
Żydo-Komuna, chętnie bym się wyspowiadał... Szukałem takiej opcji i sama wpadła w moje ręce.. Czy istnieje taka możliwość? oczywiście przez internet. Mam nadzieje że jesteś tym za kogo się podajesz bo inaczej będziesz miał koszmary

żartuje ;p

przez ewelba 16 paź 2012, 21:24
Candy14 napisał(a):a rozmawiacie o seksie? o tym co lubicie, czego pragniecie?

Tak, rozmawialiśmy o tym często, ogólnie jestem otwarta na te tematy, myślałam że wiem dokładnie co mu się podoba a co nie, chyba niestety się przeliczyłam

-- 16 paź 2012, 21:28 --

Co do rozmowy to narzeczony cały czas zapewnia że kocha tylko mnie i nie chce odchodzić, oczywiście jak to zawsze w takich przypadkach obiecuje że to się nigdy nie powtórzy.

Kazałam mu znaleźć psychologa jeżeli będzie trzeba będę chodzić z nim razem na terapię bo naprawdę zależy mi na tym związku, ale... czuje się strasznie upokorzona i nie wiem czy dam radę z tym żyć.

przez Tajemniczy Pan 16 paź 2012, 22:16
A po co do psychologa ? Może to zwykły frajer, który myśli tylko o jednym i w dodaku ma jakieś zboczenia ? Smutne to jest, że kobieta ufa takim typom jak np. obiecuje, że już nie będzie pił, a później gdy już jest za późno pijany mąż bije żonę, a ona strasznie zdziwiona.... takich ludzi mi nie żal.

Twój wybór, zrobisz co zechcesz, a jak znam życie to z nim nie zerwiesz.

przez niewypowiedziana 16 paź 2012, 22:26
Tajemniczy Pan, miłość ma to do siebie, że umie wybaczać. Ludzie są tylko ludźmi i czasami, celowo lub nie, popełniają błędy. Jeśli tak jak napisałeś, ma on rzeczywiście zboczenia to wizyta u psychologa jak najbardziej wskazana.
ewelba, Twoja sytuacja jednak jest nieciekawa, sama odległość jaka Was dzieli i czas jaki ze sobą spędzacie nie wróży dobrze, a Twojemu narzeczonemu daje wielką swobodę. Nie ma tu znaczenia czy rzeczywiście spotkał się z tymi kobietami, sam fakt, że miał aż 3 profile na sex portalach świadczy o poszukiwaniu sposobu na zaspokojenie swych potrzeb.
Bywa, iż sobą zdumiewam siebie.

przez Pieprz 16 paź 2012, 22:26
POMOCY. Dać mu szanse, i żyć w ciągłym starchu?

Sama sobie odpowiadasz. Przecież nie chcesz żyć w ciągłym strachu (nikt nie chce) więc odpowiedź jest prosta.

-- 16 paź 2012, 22:27 --

przysięga że z żadną z tych kobiet się nie spotkał, że nie wie czemu to robił

pewnie po to żeby wspólnie studiować biblię lol :D
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez sweethomealabama 16 paź 2012, 23:16
Z moim byłym też się świetnie układało w łóżku .Póżniej się okazało ,że nie tylko ze mną :(

przez tahela 17 paź 2012, 10:52
a co myślałaś ,że tak zapytasz i się przyzna hehe :P :time: , jak tak myślałaś to jestes naiwna bedzie sie wypierał do końca i zdaj sobie z tego sprawe lepiej szybciej niz po slubie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez bretta 17 paź 2012, 11:05
ewelba, zawsze będziesz o tym myślała i pewnie nigdy mu nie zaufasz... Nie ma dowodów że tego nie zrobił, a skoro miał portale, pisał z ludźmi w tych celach to nie jest to normalne i nie zmieni tego raczej... Ja bym była bardzo ostrożna przy takim facecie, naprawdę pomyśl kilka razy zanim postanowisz zaufać :(...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Sortuj wg