Trauma po związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Trauma po związku

przez depresyjny86 14 paź 2012, 21:25
Poleciałem stereotypem....może.Chciałbym się mylić w tym przypadku.Po prostu dla mnie takie związki są......conajmniej dziwne.
:)

Trauma po związku

przez Candy14 15 paź 2012, 12:08
człowiek nerwica, no to ja tez jestem w takim dziwnym zwiazku tylko w druga strone :D A czuje sie kochana a nie wykorzystywana
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Trauma po związku

przez depresyjny86 15 paź 2012, 16:07
ale w drugą stronę to tak całkiem inaczej niż jak 20latka z 50 latkiem..Bardziej wierzę już w udane normalne związki facetów ze starszymi od nich kobietami..niż na odwrót:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Trauma po związku

przez betty_boo 15 paź 2012, 19:05
mi się wydaje że bardzo przemawia przez Ciebie urażona duma. że zostawiła Cię dla starego obleśnego faceta. z pieniędzmi.

Trauma po związku

przez L.E. 15 paź 2012, 21:29
człowiek nerwica, mam w rodzinie parę z różnicą związku ponad 20 lat. Ona jest jakoś w okolicach trzydziestki, on po pięćdziesiątce, ona jest gospodynią domową, on biznesmenem i zarabia kupę forsy.
Jakby spojrzeć na nich przez pryzmat stereotypu sytuacja wydaje się dość jednoznaczna...
A jak jest na prawdę? Oni są jedną z najbardziej kochających i szanujących się par, jakie znam. Okazują sobie bardzo dużo uczucia, troszczą się o siebie i co mi się bardzo podoba - on niesamowicie docenia i szanuje to, że ona zajmuje się dziećmi, domem i ogrodem i doskonale rozumie, że nie jest to wcale lżejsza praca niż jego (zwłaszcza, że mają wielki dom, który zawsze jest niemal sterylnie czysty). Odeszłam trochę od tematu. W każdym razie ja wierzę w to, że ludzi może połączyć ogromne uczucie mimo "ogromnej" różnicy wieku.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Trauma po związku

przez Vian 15 paź 2012, 22:42
Człowiek nerwica napisał(a):Wy naprawdę wierzycie,że 20 latka może czuć miłość do gościa który jest powyżej 50 roku życia i który ma kase?;)To pewne,że chodzi jej tylko i wyłącznie o kasę.

Ja prawie 7 lat byłam w związku z facetem o 20 lat starszym ode mnie i najwięcej, co mi kupił, to butelka wina. A na brak kasy nie narzeka. Wino mnie też zdarzało się kupować. I owszem, proponował droższe prezenty - pod choinkę chciał mi sprezentować biżuterię, innym razem wybrać się do Francji na moje urodziny, po prostu ja tego nie chciałam, bo chciałam, żeby było wszystko jasne. Nie wiem, czy w tym momencie 10 lat więcej robiłoby mi jakąś straszną różnicę. Byłam z nim, bo mi na nim zależało, ale owszem, często słyszałam takich mundrych jak Ty, którzy byli PEWNI, że się puszczam, on mnie sponsoruje, a mnie chodzi tylko o jego kasę.

To, że się Wam coś w głowach nie mieści, to nie znaczy, że to niemożliwe.

@dziewczyny
Seana Connery'ego też bym brała, ale on to się akurat moim koleżankom też podoba. :mrgreen:
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Trauma po związku

przez depresyjny86 23 paź 2012, 02:39
Nie mowie Vian ze we wszystkich przypadkach tak jest.W Twoim tak nie bylo i oki;)Ale niestety jesteś w mniejszości przypadków,bo większość leci na kasę u starszych facetów

Trauma po związku

przez Vian 23 paź 2012, 03:36
Powiedziałabym, że większość na dużo starszych facetów w ogóle nie leci.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Trauma po związku

przez depresyjny86 23 paź 2012, 08:23
Wiesz dobrze,ze chodzilo mi o wiekszosc kobiet będących w związkach ze starymi facetami,a nie o ogólną większosc kobiet:)

Trauma po związku

przez Candy14 23 paź 2012, 11:01
większość leci na kasę u starszych facetów

Czyli starszy facet nie ma szans byc inteligentny, pociagajacy, poukladany, opiekunczy, madry zyciowo, sprawiajacy, ze kobieta czuje sie bezpiecnie? Bo tego wlasnie w mezczyznie szukamy...no ale skoro tylko kasa to nie moze posiadac zadnej z tych cech
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Trauma po związku

przez Pieprz 23 paź 2012, 17:48
Candy14 napisał(a):człowiek nerwica, no to ja tez jestem w takim dziwnym zwiazku tylko w druga strone :D A czuje sie kochana a nie wykorzystywana

Nie do końca bo ja nie poleciałem na Twoją kasę.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Trauma po związku

przez Candy14 23 paź 2012, 19:23
Wiem..poleciales na mnie i moje wnetrze :P

Trauma po związku

przez L.E. 23 paź 2012, 19:42
człowiek nerwica, swoją drogą na człowieka w swoim wieku albo i młodszego można też dla kasy polecieć...
Bez sensu jest ten stereotyp.

A Wy Candy14 i Mushroom słodziaki jesteście ;) I widać po was, że się dobrze dobraliście.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Trauma po związku

przez Pieprz 23 paź 2012, 19:44
i zewnętrze :)

-- 23 paź 2012, 19:49 --

L.E. napisał(a):A Wy Candy14 i Mushroom słodziaki jesteście ;) I widać po was, że się dobrze dobraliście.

no :D
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Sortuj wg