Trauma po związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Trauma po związku

przez depresyjny86 14 paź 2012, 21:25
Poleciałem stereotypem....może.Chciałbym się mylić w tym przypadku.Po prostu dla mnie takie związki są......conajmniej dziwne.
:)

Trauma po związku

przez Candy14 15 paź 2012, 12:08
człowiek nerwica, no to ja tez jestem w takim dziwnym zwiazku tylko w druga strone :D A czuje sie kochana a nie wykorzystywana
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Trauma po związku

przez depresyjny86 15 paź 2012, 16:07
ale w drugą stronę to tak całkiem inaczej niż jak 20latka z 50 latkiem..Bardziej wierzę już w udane normalne związki facetów ze starszymi od nich kobietami..niż na odwrót:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Trauma po związku

przez betty_boo 15 paź 2012, 19:05
mi się wydaje że bardzo przemawia przez Ciebie urażona duma. że zostawiła Cię dla starego obleśnego faceta. z pieniędzmi.

Trauma po związku

przez L.E. 15 paź 2012, 21:29
człowiek nerwica, mam w rodzinie parę z różnicą związku ponad 20 lat. Ona jest jakoś w okolicach trzydziestki, on po pięćdziesiątce, ona jest gospodynią domową, on biznesmenem i zarabia kupę forsy.
Jakby spojrzeć na nich przez pryzmat stereotypu sytuacja wydaje się dość jednoznaczna...
A jak jest na prawdę? Oni są jedną z najbardziej kochających i szanujących się par, jakie znam. Okazują sobie bardzo dużo uczucia, troszczą się o siebie i co mi się bardzo podoba - on niesamowicie docenia i szanuje to, że ona zajmuje się dziećmi, domem i ogrodem i doskonale rozumie, że nie jest to wcale lżejsza praca niż jego (zwłaszcza, że mają wielki dom, który zawsze jest niemal sterylnie czysty). Odeszłam trochę od tematu. W każdym razie ja wierzę w to, że ludzi może połączyć ogromne uczucie mimo "ogromnej" różnicy wieku.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Trauma po związku

przez Vian 15 paź 2012, 22:42
Człowiek nerwica napisał(a):Wy naprawdę wierzycie,że 20 latka może czuć miłość do gościa który jest powyżej 50 roku życia i który ma kase?;)To pewne,że chodzi jej tylko i wyłącznie o kasę.

Ja prawie 7 lat byłam w związku z facetem o 20 lat starszym ode mnie i najwięcej, co mi kupił, to butelka wina. A na brak kasy nie narzeka. Wino mnie też zdarzało się kupować. I owszem, proponował droższe prezenty - pod choinkę chciał mi sprezentować biżuterię, innym razem wybrać się do Francji na moje urodziny, po prostu ja tego nie chciałam, bo chciałam, żeby było wszystko jasne. Nie wiem, czy w tym momencie 10 lat więcej robiłoby mi jakąś straszną różnicę. Byłam z nim, bo mi na nim zależało, ale owszem, często słyszałam takich mundrych jak Ty, którzy byli PEWNI, że się puszczam, on mnie sponsoruje, a mnie chodzi tylko o jego kasę.

To, że się Wam coś w głowach nie mieści, to nie znaczy, że to niemożliwe.

@dziewczyny
Seana Connery'ego też bym brała, ale on to się akurat moim koleżankom też podoba. :mrgreen:
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Trauma po związku

przez depresyjny86 23 paź 2012, 02:39
Nie mowie Vian ze we wszystkich przypadkach tak jest.W Twoim tak nie bylo i oki;)Ale niestety jesteś w mniejszości przypadków,bo większość leci na kasę u starszych facetów

Trauma po związku

przez Vian 23 paź 2012, 03:36
Powiedziałabym, że większość na dużo starszych facetów w ogóle nie leci.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Trauma po związku

przez depresyjny86 23 paź 2012, 08:23
Wiesz dobrze,ze chodzilo mi o wiekszosc kobiet będących w związkach ze starymi facetami,a nie o ogólną większosc kobiet:)

Trauma po związku

przez Candy14 23 paź 2012, 11:01
większość leci na kasę u starszych facetów

Czyli starszy facet nie ma szans byc inteligentny, pociagajacy, poukladany, opiekunczy, madry zyciowo, sprawiajacy, ze kobieta czuje sie bezpiecnie? Bo tego wlasnie w mezczyznie szukamy...no ale skoro tylko kasa to nie moze posiadac zadnej z tych cech
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Trauma po związku

przez Pieprz 23 paź 2012, 17:48
Candy14 napisał(a):człowiek nerwica, no to ja tez jestem w takim dziwnym zwiazku tylko w druga strone :D A czuje sie kochana a nie wykorzystywana

Nie do końca bo ja nie poleciałem na Twoją kasę.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Trauma po związku

przez Candy14 23 paź 2012, 19:23
Wiem..poleciales na mnie i moje wnetrze :P

Trauma po związku

przez L.E. 23 paź 2012, 19:42
człowiek nerwica, swoją drogą na człowieka w swoim wieku albo i młodszego można też dla kasy polecieć...
Bez sensu jest ten stereotyp.

A Wy Candy14 i Mushroom słodziaki jesteście ;) I widać po was, że się dobrze dobraliście.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Trauma po związku

przez Pieprz 23 paź 2012, 19:44
i zewnętrze :)

-- 23 paź 2012, 19:49 --

L.E. napisał(a):A Wy Candy14 i Mushroom słodziaki jesteście ;) I widać po was, że się dobrze dobraliście.

no :D
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg