Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez frytka 25 paź 2012, 20:09
[quote][/quote]mnie przeraża, z jaką lekkością mówi się o 'wyszumieniu' mężczyzn... jakby to było coś naturalnie im należnego z urzędu noszenia penisów... to jest argument na postępowanie mężczyzn...

Candy14, też tak uważam, tylko z czego to wynika? czy to nie jest też efekt stereotypów? kobiety bywają dla siebie bardziej wymagające i surowe niż dla mężczyzn a to przecież mężczyźni głównie przysparzają im problemy. być może wynika to z faktu konkurencji gatunku (?).
Anioły są wśród Nas

przez carlosbueno 25 paź 2012, 20:14
mnie przeraża, z jaką lekkością mówi się o 'wyszumieniu' mężczyzn... jakby to było coś naturalnie im należnego z urzędu noszenia fiutów...
kobiety tez mogą się wyszumieć tylko u nich istnieje ryzyko ciąży jak się one lub ich partnerzy odpowiednio nie zabezpieczą. Zresztą większość kobiet leci na takich ogierów, casanovy co kobiety zmieniają jak rękawiczki a ci nieśmiali, cisi cieszą się znikomym zainteresowaniem.

A co do kobiet to ciągle narzekają że mało ich w parlamencie a jak są wybory głosują zwykle na facetów, a w firmach, korporacjach największa nienawiść jest między kobietami które zamiast się wspierać często walczą przeciw sobie.
Największy Forumowy Maruda

przez bittersweet 25 paź 2012, 20:17
2Proof, mi się zdaje, że mężczyzna w społeczeństwie uważany jest za kogoś lepszego niz kobieta. Więc i więcej mu wolno. Kobiety same nieświadomie powielają ten stereotyp. Chociażby czując sie same zobligowane do wypełniania tych tradycyjnych ról.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 25 paź 2012, 20:22
cudak, i to nie tylko w polsce tak jest ale w większości krajów na świecie :?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez bittersweet 25 paź 2012, 20:32
No i to jest wstrętne... bo jak zaczynają działać w niezgodzie ze społecznymi stereotypami to od razu same się osądzają, że złe z nich córki, żony, matki... plus otoczenie, które pięknie potrafi jeszcze wpędzic w poczucie winy.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Bonus 25 paź 2012, 20:37
No, no...co za zaciekła dyskusja. Może ktoś chce spróbować mleka z pyszną i świeżutką cytrynką?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez carlosbueno 25 paź 2012, 20:40
cieszczsie sie dziewczyny że nie mieszkacie np w Arabii Saudyjskiej tam to maja przekichane kobiety. Co do stereotypów to szybko sie nie zmienią ale i tak jest poprawa względem tego co było 50-100 lat temu.
ale dla mojej psychiki to bycie kobieta byłoby chyba lepsze niż facetem

przez Candy14 25 paź 2012, 20:45
kobiety tez mogą się wyszumieć tylko u nich istnieje ryzyko ciąży jak się one lub ich partnerzy odpowiednio nie zabezpieczą.

No kurde Carlos ..to ryzyko jest obopolne bo do tanga trzeba dwojga. Ale facet ma spoleczne przyzwolenie na porzucenie kobiety w ciazy a inne baby obrobia jej dupe ze na ciaze go chciala zlapac i to jest obrzydliwe.
kobiety tez mogą się wyszumieć

taaaa..jak nazywa sie takie kobiety? Nie dziwki przypadkiem? Ale facet to ogier :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Saraid 25 paź 2012, 20:49
carlosbueno, dlaczego bycie kobietą dla Ciebie byłoby lepsze? :shock:
Saraid

przez frytka 25 paź 2012, 21:01
carlosbueno napisał(a):cieszczsie sie dziewczyny że nie mieszkacie np w Arabii Saudyjskiej tam to maja przekichane kobiety.

cieszyć się? tzn. mam być wdzięczna, że nie urodziłam się muzułmanką? i dlatego mam może pochwalać praktyki mężczyzn o innych kulturach, tradycjach czy wierze? rety... a Ciebie Carlosie jakoś nie pociesza fakt, że są ludzie, co mają gorzej. nie mobilizuje Cię do życia ani zmian... takie gadanie

carlosbueno napisał(a): Co do stereotypów to szybko sie nie zmienią ale i tak jest poprawa względem tego co było 50-100 lat temu.

nie jestem pewna, czy się cokolwiek zmieniło poza sposobem życia... e erze jaskiniowej przynajmniej mężczyźni przynosili papu do jaskini... teraz kombinują, jakby się wymigać od płacenia alimentów na dzieci... ale jak się ma takie podejście, że kobiety są 'obciążone ryzykiem ciąży'... jesu.

to są właśnie te klasyczne stereotypy - aż wrzeszczą...
Anioły są wśród Nas

przez carlosbueno 25 paź 2012, 21:23
taaaa..jak nazywa sie takie kobiety? Nie dziwki przypadkiem? Ale facet to ogier
no tak najczęściej jest ale nie ja ustalałem reguły. Zresztą faceci cierpią na tym z drugiej strony ten kto nie ma kobiet to ciamajda, fajtłapa, ciota a kobieta to cnotliwa dziewczyna( to trochę się powoli dezaktualizuje)
No kurde Carlos ..to ryzyko jest obopolne bo do tanga trzeba dwojga. Ale facet ma spoleczne przyzwolenie na porzucenie kobiety w ciazy a inne baby obrobia jej dupe ze na ciaze go chciala zlapac i to jest obrzydliwe.
chodziło mi bardziej o takie przypadkowe numerki gdzieś w dyskotece, na wakacjach często jednorazowe seks spotkania niezbyt znanych sobie osób które mogą czasem być ryzykowne pod względem ciąży dla kobiety a dla mężczyzn nie.

przez Agasaya 25 paź 2012, 21:38
Matko Bosko Kochano... :!: :!: :!:
Cóż żeście w moim wątku uczynili niewierni... :?: :?: :?: :!: :!: :!:
:hide: :shock: :mrgreen:
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

przez Bonus 25 paź 2012, 22:16
A cóż żeśmy uczynili, jako niewierni?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Saraid 26 paź 2012, 02:53
Powietrzny Kowal, dobre :lol: :lol:
Saraid

Sortuj wg