Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez bittersweet 25 paź 2012, 13:15
Ja myślę , ze skrzeczaca rzeczywistośc jest w stanie dobic każde uczucie. W pracy kołowrót, w domu obowiązki, po kilku latach nawet najatrakcyjniejsza partnerka czy partner staje sie kims tak spowszedniałym, że prawie sie go nie zauważa. Ale nikt nie jest ślepy, zauważa sie innych przedstawicieli płci przeciwnej. I zaczyna sie myślenie: dobrze tam, gdzie nas nie ma... wtedy nadchodzi rozgoryczenie i rozczarowanie... pewnie to sie manifestuje wzajemnymi pretensjami.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez ladywind 25 paź 2012, 13:27
Z moich obserwacji wynika, że ludzie pewni siebie i bardzo dostosowani i zaradni życiowo bedąc w związku małżeńskim nie bardzo zastnawiaja się nad swoimi relacjami miedzy sobą, dopuszcają zdrady np. w pracy. Wszystko sie u nich dzieje tak szybko i intensywnie, że nie zauwazają uczuć drugiej osoby- bo nie chcą, albo nie czują takiej potrzeby. Najbardziej cierpią na tym ich dzieci, chyba, że są takie pewne siebie jak ich rodzice.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez bittersweet 25 paź 2012, 13:37
Z moich obserwacji wynika, że ludzie pewni siebie i bardzo dostosowani i zaradni życiowo bedąc w związku małżeńskim nie bardzo zastnawiaja się nad swoimi relacjami miedzy sobą, dopuszcają zdrady np. w pracy.

Heh, osoba pewna siebie najczęściej nie boi sie też ryzyka, wierzy, że nawet jak zdradzi, to wszystko sie jej upiecze :arrow: nie wyda sie, a nawet jeśli to partner/ka przebaczy .... a jak nie przebaczy, to zawsze można znaleźć sobie kogoś nowego, lepszego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 25 paź 2012, 14:55
cudak, dokładnie.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez bittersweet 25 paź 2012, 15:03
ladywind, hi hi, to taki pewny siebie i zaradny jest teoretycznie gorszym materiałem na męża niż nieśmiały z lękami :P chociaż ten ostatni to pewno tez by chciał pociupciać na boku, ino sie boi :mrgreen:

przez ladywind 25 paź 2012, 15:07
cudak, hehe z pewnością tak jest :lol:

przez Bonus 25 paź 2012, 16:52
Przede wszystkim ludzie, którzy mają za dużo w dupie, za dużo od życia dostali, raczej nie szanują tego, co mają, ale może sie też mylę...Nie rozumiem, jak można nie docenić swojego szczęścia, jakie się ma? Jak można zniszczyć coś, co ma się cennego? A niektórzy niszczą to zdradą, romansami, oszustwem, kłamstem i po co?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Candy14 25 paź 2012, 16:54
za dużo od życia dostali,

a moze zapracowali? Znam paru ludzi, ktorzy sa hmm majetni..ale pracowali na to dlugie lata. Fakt ze niektorym w dupie sie przewraca od nadmiaru pieniedzy i robia rozne glupie rzeczy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bonus 25 paź 2012, 17:03
Ileż to jest facetów, którzy zdradzali żony z nie jedną kobietą i nic sobie z tego nie robili? Szczęście łatwo jest zniszczyć, ale potem już można tego szczęścia nie odzyskać i stracić je na zawsze. Ja np.nie miałem nigdy szczęścia, żadnej miłości, nikt się mną nie interesował, więc jest to moim marzeniem, abym miał szczęście, jakiego nigdy nie miałem i wiem, że doceniłbym je bardzo. Ja od życia nie dostawałem żadnych niespodzianek, nie miałem miłych chwil, jak inni, więc za bardzo potrafię szanować, nawet drobne przyjemności, chwile, których i tak nie mam.

-- 25 paź 2012, 16:09 --

Chodziło mi o coś innego, koleżanko. Ja pisałem o takich ludziach, którzy mają zbyt dużo, niektórym łatwo przyszło, łatwa miłość, łatwy seks, wszystko na miejscu, pod nosem, a mimo to i tak tego nie doceniają i tracą to przez jakieś obrzydliwe zdrady, przez nieuczciwośc, pazerność. Bo ludzka chciwość, zachłanność prowadzi przeważnie do upadku i do straty tego, co ma się najcenniejsze. Może nie w każdym przypadku tak jest, ale są to bardzo złe cechy, które niszczą ludzi. A Ty coś jesteś do mnie dziwnie uprzedzona, koleżanko? Odpuść trochę, ok?

-- 25 paź 2012, 16:14 --

Ja nie mam nic przeciwko dorobieniu się czegoś w życiu, jeśli jest to uczciwe. Ale nie chodzi tylko o pieniądze i o gówniane rzeczy materialne, bo tylko rzeczy, a bardziej liczą się ludzie i ich postępowanie. Można żyć biednie, mając niewiele, ale być szczęśliwym, mieć swoje zasady, moralność, cenić szczęście, radość z życia, a nie każdy to w sobie ceni, bo bardziej cenią tylko kasę!

przez tahela 25 paź 2012, 17:27
Pitu,
a co nie rozmawiałes ze znajomymi, którzy mowili ,ze ojciec jakby go nie było pracuje albo ogłada telewizje i niby normalne rodziny a matka sier zajmuje tym zeby ten dom jakos wyglądał, pjcie w wiekszosci zycia m oich znajomych nie był kims waznym emocjonalnie, raczej był obok , ja pierdziel takie cos szczerze mowiac a prawda jest taka,ze facetom jest tak wygodnie a kobiety na to pozwalaja dalej bardzo cżesto , wielu facetów nie odbiera dzieci z przedzszkola, nie chodzi na wywiadówki, nie bierze zwolnienia jak dziecko jest chore , po prostu nie uczestniczy w zyciu dziecka, zarabianie pieniedzy to za młąo na zwiazek
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Candy14 25 paź 2012, 17:29
Można żyć biednie, mając niewiele, ale być szczęśliwym, mieć swoje zasady, moralność, cenić szczęście, radość z życia, a nie każdy to w sobie ceni, bo bardziej cenią tylko kasę!

I to sobie powies nad lozkiem..bo poki co ciagle narzekasz, ze nic nie masz bo nie masz kasy.

A Ty coś jesteś do mnie dziwnie uprzedzona, koleżanko?

Nie jestem uprzedzona ale denerwuje mnie taki tok myslenia
ludziach, którzy mają zbyt dużo, niektórym łatwo przyszło, łatwa miłość, łatwy seks, wszystko na miejscu, pod nosem,

zyje na swiecie dosc dlugo ale nie znam nikogo komu spadloby z nieba.. .
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bonus 25 paź 2012, 18:01
Odpuść sobie, dobrze? Mój tok myślenia jest jak najbardziej prawidłowy i jak najbardziej realistyczny do rzeczywistości, a Ty się po prostu uczepiłaś mnie już od dawna i jesteś błędnie do mnie uprzedzona. A czy ja Ci karze się ze mną zgadzać? Mam gdzieś to, że się ze mną nie zgadzasz! I co z tego, że żyjesz dłużej na tym świecie, co?

-- 25 paź 2012, 17:05 --

Daj mi się normalnie wypowiadać na forum i nie czepiaj się mnie, rozumiesz to? Bo to już nie robi się miłe. Co Ty za kobieta jesteś? Raczej to Ty masz dziwny tok myślenia, mimo Twojego wieku, a wiek nie ma tu nic do rzeczy. Nie znasz mnie w rzeczywistości, nie wiesz, jaki jestem, nie wiesz, jak postępuje, więc odpuść, ok?

przez carlosbueno 25 paź 2012, 18:05
zyje na swiecie dosc dlugo ale nie znam nikogo komu spadloby z nieba.. .

niektórym spada są np. dziedzicami fortuny albo wygrają w totak ale to ułamek procenta społeczeństwa. A co do seksu itd to niektórzy mają go pod dostatkiem od nastoletnich lat i nawet starać się nie muszą zbytnio i nie rozumieją jak ktoś może mieć z tym problem.
Największy Forumowy Maruda

przez frytka 25 paź 2012, 18:21
dostrzegam tutaj nutkę zawiści i tupania nóżką: ja chcę lizaka... złoty środek to koncentrowanie się na sobie w czasie rzeczywistym a nie na innych.... wychodzi wszystkim na zdrowie. bo wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...
Anioły są wśród Nas

Sortuj wg