Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Bonus 07 paź 2012, 12:29
I ja nie uogólniam tego w tej sprawie, przyjacielu. Jedni szukają tam normalnej znajomośći, inni tylko chwilowej znajomośći, a jeszcze inni tylko seksu i tak to wygląda. Zresztą ja często przeglądam portale randkowe, z chęcią czytam opisy kobiet i uwierz mi, że sporo kobiet wyraża się negatywnie o facetach rejestrujących się tam, z tego względu że właśnie wielu facetów tam szuka raczej "przygody" i do tego wypisują w wiadomośćiach głupoty tym kobietom. To chyba o czymś świadczy, nie?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Agasaya 07 paź 2012, 12:34
panowie to nie jest temat o portalach randkowych ;)
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

przez Bonus 07 paź 2012, 12:34
Ja też jestem zarejestrowany na kilku portalach, ale ja tam nie jestem dla zabawy, tylko traktuję poważnie nawiązanie znajomośći. Jestem np.na popularnym portalu "Sympatia.pl" z ONETU. Mam też dwa niepłatne portale, które cieszą się dużo większą popularnośćią, gdyż są niepłatne. Większość portali jest płatna, niestety.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 07 paź 2012, 12:36
Agasaya, :bezradny: :lol: no coż zeszło na portale..
Saraid

przez Candy14 07 paź 2012, 13:06
Ja też jestem zarejestrowany na kilku portalach, ale ja tam nie jestem dla zabawy, tylko traktuję poważnie nawiązanie znajomośći.

Takich portali nie mozna traktowac powaznie :D Najfajniejsze znajomosci zawiera sie jak podchodzisz do nich na luzie.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez PsychoQuest 07 paź 2012, 13:45
Bonus napisał(a):I ja nie uogólniam tego w tej sprawie, przyjacielu. Jedni szukają tam normalnej znajomośći, inni tylko chwilowej znajomośći, a jeszcze inni tylko seksu i tak to wygląda. Zresztą ja często przeglądam portale randkowe, z chęcią czytam opisy kobiet i uwierz mi, że sporo kobiet wyraża się negatywnie o facetach rejestrujących się tam, z tego względu że właśnie wielu facetów tam szuka raczej "przygody" i do tego wypisują w wiadomośćiach głupoty tym kobietom. To chyba o czymś świadczy, nie?

No rozumiem, wiesz ogólnie kobiety mają to do siebie, że negatywnie wypowiadają się o facetach :P W końcu są z Wenus a my z Marsa :)
Uważam jednak, że nie ma znaczenia czy to portale, czy dyskoteka, czy ulica, czy nawet kościół wszędzie znajdziemy takich co szukają przygód, seksu, ale i tak co szukają czego innego, np. skarbów, pieniędzy ...

A czy wypisują głupoty nie wiem, ale jak domniemam, po prostu są bezpośredni, wiedzą czego chcą i czego szukają, więc piszą wprost, kobieta nie musi na to reagować.
Swoją drogą, wystarczy popatrzeć ile jest kobiet szukających znajomości ze wsparciem materialnym tzw. sponsoring.

Więc nie uważam by był to problem przypadły tylko facetom :) Demokracja dała nam tą możliwość, że możemy sami wybierać, czego chcemy i jak chcemy. I gdy się trafi na drugą osobę, która będzie chciała tego samego - to nie widzę w tym żadnego problemu.
Niestety tak to jest, że często za nim trafimy trochę czasu miła, i kilka pomyłek się zalicza. W końcu rzadko kto, ma na czole wypisane swoje oczekiwania, często też ludzie nie potrafią rozmawiać wprost o tym o co im tak naprawdę chodzi, często właśnie sami siebie okłamują przyjmując maskę i mówiąc zupełnie coś innego, no bo na początku ponoć nie wypada.

przez inbvo 07 paź 2012, 14:19
Candy14, dlaczego nie?
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 07 paź 2012, 15:07
inbvo, bo kiedy podchodzisz na zasadzie "znajde tu zone" to mozesz sie przejechac. Takie portale sa po to, zeby nawiazac znajomosci niekoniecznie na powaznie a jezeli trafi sie jakas perelka to czemu nie? Tam jest taki tygiel ludzki, ze jak kazda laske ktora do Ciebie zagada bedziesz traktowal jak potencjalna kandydatke to potem jak bonus bedziesz plakal , ze nie ma juz porzadnych dziewczyn.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Bonus 07 paź 2012, 15:09
Dlatego do każdej znajomośći trzeba podchodzić z wyczuciem i psychologią. Na ludziach bardzo szybko można się poznać, a to już daje dużo do myślenia...

przez *Wiola* 07 paź 2012, 15:13
Bonus, Proponuję podchodzić z psychologią pod pachą, pierwsze wrażenie murowane :lol:
Moderator

przez Bonus 07 paź 2012, 15:16
To prawda, na portalach nie ma raczej poważnych ludzi, bo jest to dobre miejsce do robienia sobie z kgoś żartów. Tutaj chodzi o to, żeby być konkretnym w znajomościach i wiedzieć, czego się chce. Bo na portalach przeważnie ludzie nie wiedzą, czego szukają, dlatego są takie problemy z nawiązaniem znajomośći. Liczy się to, gdy ma się takie same oczekiwania od siebie i traktuje się coś poważnie.

przez inbvo 07 paź 2012, 15:24
Candy14, a kto mówi od razu żonę. :)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 07 paź 2012, 15:27
inbvo, sa i tacy ;)

przez *Wiola* 07 paź 2012, 15:32
Bonus, A ja Cię zapewniam ,że gdybyś czasem trochę pożartował i nie był taki zasadniczy Twoje relacje z ludźmi byłyby o wiele lepsze ;)
Moderator

Sortuj wg