Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez singer 30 gru 2012, 04:03
Ja to wiem Sprawdzone.. mozna faceta nauczyc ubierania sie a to

No tak.. LOGO :mrgreen:

dotyczylo chyba bardziej mentalnosci

Wszystkiego..mam na to niezbite dowody.

Takich wyrwanych w dyskotece na jedna noc zapewne

Aha..czyli laski na jedną noc też można traktować jak worek ziemniaków :mrgreen:

Na jedną czy na wiele nocy..uważam, że powinno się stawiać sprawę jasno, nie mydlić oczu o dupie marynie..tak samo faceci jak i kobiety :blabla:
Pozwala to zaoszczędzić późniejszych niejasności i dalszych krętactw.

przez Candy14 30 gru 2012, 04:06
No tak.. LOGO :mrgreen:

nie :) samo logo z chama nie uczyni gentelmana..
Aha..czyli laski na jedną noc też można traktować jak worek ziemniaków :mrgreen:

a nie jest tak traktowana skoro wyrwana na jedna noc?
Na jedną czy na wiele nocy..uważam, że powinno się stawiać sprawę jasno, nie mydlić oczu o dupie marynie..tak samo faceci jak i kobiety

Jestem dokladnie tego samego zdania. Kazdy z moich kochankow wiedzial dokladnie ze jest wylacznie kochankiem i z dziubkow nie bedziemy sobie pic
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez singer 30 gru 2012, 04:17
a nie jest tak traktowana skoro wyrwana na jedna noc?

Nie.. to, że jest jednorazowa akcja to nie znaczy, że można traktować kobietę w sposób tartaczny rodem z niemieckich ślizgaczy z lat '80 :mrgreen:
Odrobina czułości każdemu się należy ;)
To samo w druga stronę.. jak się już chłopa wygania z mieszkania to wypadało by odprowadzić go wzrokiem do windy żeby nie poczuł się jak żywy wibrator :nono:

Jestem dokladnie tego samego zdania. Kazdy z moich kochankow wiedzial dokladnie ze jest wylacznie kochankiem i z dziubkow nie bedziemy sobie pic

Jeśli zdjęcie z avatara jest Twoim zdjęciem to już Cię lubię :lol: :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 30 gru 2012, 04:28
. jak się już chłopa wygania z mieszkania to wypadało by odprowadzić go wzrokiem do windy żeby nie poczuł się jak żywy wibrator :nono:

zapamietam :lol:

no niestety nie moje..ale rowniez posiadam nalogi :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Czarny73 30 gru 2012, 12:48
Nie ma się co użalać, że wystrojone Panny z dyskoteki chcą atrakcyjnych i zadbanych Facetów. Facet powinien sobie zdać sprawę, z tego, że Kobiety opanowały perfekcyjnie sztukę "pakowania cukiereczka", ale z tego wynika często jeszcze jedna ważna rzecz dla Facetów - najczęściej to wskazuje również na ich preferencje. I się temu już nie dziwię, bo one muszą w to włożyć, czasami niemało zachodu. Chcą być atrakcyjne i takimi się czynią (z lepszym lub gorszym skutkiem). Facet zaś najczęściej idzie do szafy, coś tam na siebie wrzuci, czymś się "popsika" i mówi sobie "idę w miasto". To jest również często nasz błąd w stałych związkach, kiedy przestajemy dbać o swoją atrakcyjność fizyczną.
Poza tym Facet powinien być "pewny siebie" i co w przypadku knajpy z dyskoteką jest bardzo ważne, powinien potrafić się poruszać po parkiecie. Taniec jest ważnym orężem w rękach Faceta w zdobywaniu Kobiet. Co zaś w tańcu robi typowy Facet? Czeka do wolnego, żeby sie przytulić, pogadać (czasami jest bardziej odważny). Panowie - tyle potrafi każdy z nas. I na końcu - nie bądźmy sknerami, ale nie dawajmy się wykorzystywać.
Wrócę jeszcze do "owego pakowania cukiereczka". To jak Facet powinien to odbierać, zależy od miejsca, sytuacji i zażyłosci z Kobietą.

przez Candy14 30 gru 2012, 13:21
Czarny73, :105: sama prawda wyplywa spod Twych palcow na klawiature

przez bittersweet 30 gru 2012, 13:35
Zresztą fajnie to wygląda..wchodzi grupka kobiet, tańczą, rozglądają się, oceniają, szukają "targetu" , przemieszczają się i atakują. Mniej atrakcyjni nie mają najmniejszych szans na pogadanie z taką laską bo z góry częstowani są ironicznym uśmiechem i ruchem głowy po linii poziomej.
Eeeee... a czemu ci mniej atrakcyjni interesują się pustakami, co lecą na przystojniaków ? czemu uderzają do ładniejszych lasek, a nie do pryszczatych brzyduli z włochatymi nogami ? Skoro sami lecą na urodę, to niech nie narzekają, że kobiety robią to samo. Bo trochę to obłudne, przecież nikt nikomu nie zabrania podrywania nieatrakcyjnych kobiet.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Variable 30 gru 2012, 14:06
bittersweet, bo faceci wzrokowcy i majac przy sobie ładną, zadbaną kobietę czują sie dowartościowani.
Brzydula z włochatymi nogami? To juz jest zwykły efekt nie dbania o siebie... :D
Variable

przez bittersweet 30 gru 2012, 14:16
virgo21, zgadza się, faceci to wzrokowcy, więc niech nie marudzą, że kobiety paczą na wygląd bo sami to robią przecież :roll: .
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Candy14 30 gru 2012, 14:17
bittersweet, bo faceci wzrokowcy i majac przy sobie ładną, zadbaną kobietę czują sie dowartościowani.

a my to niby slepe?

przez tahela 30 gru 2012, 14:20
singer,
singer az do windy, jeszcze sąsiedzi zobacza i po co. ;)
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Variable 30 gru 2012, 14:22
Candy14, nie, no w zadnym wypadku :D
Variable

przez Sorrow 30 gru 2012, 18:51
virgo21 napisał(a):bittersweet, bo faceci wzrokowcy i majac przy sobie ładną, zadbaną kobietę czują sie dowartościowani.
Brzydula z włochatymi nogami? To juz jest zwykły efekt nie dbania o siebie... :D

Ach, nie wiedziałem. Myślałem, że owłosienie cielesne jest kwestią poziomu hormonów i dojrzałości płciowej a tu się dowiaduję, że wyrasta jak człowiek nie dba o siebie.
A jak mam o siebie zadbać żeby mi nie wyrastało nic na nogach? Mam jakieś witamnki brać czy coś w tym stylu?

-- N gru 30, 2012 7:06 pm --

Candy14 napisał(a):
Ale przecież tak jest wszędzie w kinie, teatrze, na koncercie czy stojąc w marketowej kolejce ;)

Bywam w kinie ale zwracam uwage raczej na przystojnych facetow a nie w co sa ubrani. Zazwyczaj sa zajeci czyli z dziewczynami :D
Faceci patrzyli też na szare myszki, nie miały one wyzywających strojów..ale i tak udało im się kogoś znaleźć.

myslisz ze dlaczego nimi sie zainteresowali?

Bo są ładne i ubierają się z klasą?

przez Candy14 30 gru 2012, 19:08
Myślałem, że owłosienie cielesne jest kwestią poziomu hormonów i dojrzałości płciowej

bot o prawda...zadna dorosla kobieta nie jest pozbawiona owlosienia ... bardzo jasne blondynki maja jedynie delikatniejsze i mniej widoczne wloski. Aktualna moda wymaga zeby kobieta nie posiadala wlosow nigdzie poza glowa wiec sie depilujemy i to zapewne miala na mysli Virgo piszac o dbaniu o siebie

Sortuj wg