Problem z dziewczyna

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z dziewczyna

przez Brus 02 gru 2012, 21:18
Wszystko skonczone, teraz na dobre. Wkleje tylko to co do mnie napisala na maila po tym jak zerwalem kontakt.
Nie rusza mnie to, po tym jak bylem w Polsce. Nie wydaje mi sie ze jest taka suka znowu, ale nie zamierzam z nia utrzymywac kontaktu. Wszystko skonczone po tym jak mnie odrzucila w Polsce. Tylko to mnie trzymalo w tym toksycznym zwiazku z nia, ze wydawalo mi sie ze w glebi inaczej o mnie mysli.

"Konrad co Ty sobie w ogóle wyobrażasz... masz do mnie pretensje przecież to ty chciałeś wszystko zakończyć... Nie musiałeś kasować konta na fejsie... nie to nie, nie muszę do Ciebie pisać... Ty niby mnie nie rozumiesz a tak naprawdę to ja Ciebie kompletnie już nie rozumiem... Ogólnie wszystko chujowo wyszło ale cóżżżż.... życie... Nie mam do Ciebie pretensji czy żali i chciałabym żeby z Twojej strony było tak samo... Konrad nie ufam facetom... Każdy facet to dla mnie dupek w większym bądź w mniejszym stopniu... Masz chyba rację ze specjalnie ranie facetów... ale to jest odzew ja zostałam skrzywdzona i teraz robię to samo... Potrafiłam po tym wszystkim dojść do siebie więc mam nadzieję, że Ty dasz sobie radę... ty jednak jesteś troszeczkę inny i jest mi Ciebie szkoda... Przepraszam Cię Konradku że trafiło na Ciebie... Jesteś naprawdę zajebistym facetem i chciałabym na maxa abyś znalazł sobie drugą połówkę... Wcale nie myśl sobie że Ciebie traktowałam najgorzej wręcz przeciwnie...
mam wyrzuty i przez to nie mogę przestać myśleć o Tobie... Konrad na przyszłość musisz być troszeczkę chamem bo Ty jesteś za dobry i zawsze będziesz dostawać po dupie... Uszanuję Twoją decyzję... nr już pokasowałam... e-maila też skasuje jak wyśle wiadomość... Gryzie mnie jedna rzecz ale może lepiej jak Ci o tym nie będę mówić... Ty wtedy będziesz spokojniejszy i ja tak samo...Jest mi bardzo smutno wiem,że Tobie jest też ciężko... znienawidziłeś mnie już a ja Ciebie nie potrafię...
Konradku pa...:("

"Nie moge przebolec, ze mamy zakonczyc nasza znajomosc, zaraz kur** wyjde z siebie. Caly dzien chodzisz mi po glowie, co jest kur** ze mna. Zrob cos zebym zapomniala o Tobie"

"Weź... szału dostane... numer już tez zmieniłeś...eh... cały czas myślę o Tobie co robisz, gdzie jesteś.... lukam na fejsie może znowu założyłeś konto... kur** nie wiem co się dzieje to chyba z przemęczenia... odezwij się proszę chociaż jakąś bzdurę napisz... "

"Jest mi bardzo zle..Nie mam juz sily. Kur** jaki dol"

Problem z dziewczyna

przez bedzie.dobrze 03 gru 2012, 22:08
ona jest manipulantką, Ty jesteś naiwny głupek.
bedzie.dobrze

Problem z dziewczyna

przez Vian 03 gru 2012, 22:14
To są osobne maile? Chronologicznie?
A Ty jej coś odpowiadasz?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z dziewczyna

przez Candy14 03 gru 2012, 22:24
Styl pisania 15 latki... ona powaznie ma meza?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Problem z dziewczyna

przez Vian 03 gru 2012, 22:38
To nie nastolatka?! :D
Ojej... ^^
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Problem z dziewczyna

przez Brus 04 gru 2012, 01:04
Nic jej nie odpisywalem, serio pisze jak nastolatka.

-- 04 gru 2012, 00:19 --

Jak czytam to co ona do mnie pisala w przeciagu tych 2 miesiecy to rzeczywiscie, chyba mialem oczy w dupie.

Problem z dziewczyna

przez Saraid 04 gru 2012, 04:32
Brus napisał(a):Nic jej nie odpisywalem, serio pisze jak nastolatka.

-- 04 gru 2012, 00:19 --

Jak czytam to co ona do mnie pisala w przeciagu tych 2 miesiecy to rzeczywiscie, chyba mialem oczy w dupie.

o tak miałeś ,a sie mówi ''że miłość jest ślepa więc ;)
Saraid

Problem z dziewczyna

przez ekspert_abcZdrowie 04 gru 2012, 14:28
Brus, ale dobrze, że zrozumiałeś w końcu, że ten dziwny "związek" Ci nie służy. Lepiej późno niż wcale. ;) A Twoja eks to naprawdę niezła manipulantka, potrafiąca grać na ludzkich uczuciach.
Psycholog

Problem z dziewczyna

przez Brus 06 gru 2012, 03:21
ekspert_abcZdrowie napisał(a):BrusA Twoja eks to naprawdę niezła manipulantka, potrafiąca grać na ludzkich uczuciach.

Potrafi zmieniac twarze z jednej skrajnosci w inna. Ciezko bylo sie polapac czy ma wyrzuty, czy kocha, czy nie potrafi kochac, czy cos tam znowu innego. A w sumie okazalo sie ze ma problemy sama ze soba, a mna sie zabawila. Byc moze ona wcale z nikim nie kreci na boku tylko siedzi w domu przed kompem i wymysla rozne historyiki. Napisala, ze jestem za dobry i musze byc chamem. Sama sobie mnie takiego stworzyla i wmawiala mi ze taki jestem. Ale spoko bede dla niej chamem jak tak bardzo tego pragnie xD

Problem z dziewczyna

przez Saraid 06 gru 2012, 03:49
Brus, nie analizuj juz tak jaka jest twoja była ,tylko napisz i zajmij się planami na przyszłosc masz jakieś?
Saraid

Problem z dziewczyna

przez bittersweet 06 gru 2012, 12:15
Brus, nie poświęcaj tej osobie swojej energii, nie jest tego warta. Nie myśl, nie rozkminiaj, nie szukaj tłumaczeń. Było minęło, olej ją. Należy do przeszłości, zamknieta karta. Relacje z nia możesz ew przerobic na terapii, bo pakowanie sie w toksyczne zwiazki ma jakiś powód. Warto sie zastanowić , jaki, zeby uniknąc tego w przyszłości.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Problem z dziewczyna

przez bedzie.dobrze 06 gru 2012, 12:17
Brus napisał(a):
ekspert_abcZdrowie napisał(a):BrusA Twoja eks to naprawdę niezła manipulantka, potrafiąca grać na ludzkich uczuciach.

. Napisala, ze jestem za dobry i musze byc chamem. Sama sobie mnie takiego stworzyla i wmawiala mi ze taki jestem. Ale spoko bede dla niej chamem jak tak bardzo tego pragnie xD

ech...przeciez miales zerwac z nia kontakt...a nie znow pozwalac jej bawic sie z Toba w kotka i myszke.
bedzie.dobrze

Problem z dziewczyna

przez ekspert_abcZdrowie 06 gru 2012, 12:30
Brus, do końca nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co motywowało zachowaniem Twojej byłej dziewczyny. Być może faktycznie ona ma problemy z samą sobą. Jak przeczytałam jej maila do Ciebie, wydała mi się bardzo niedojrzałą i niestabilną emocjonalnie osobą. W ogóle, co to za rada w stylu: "Musisz być bardziej chamski, bo jesteś za dobry". Lepiej jednak chyba, byś za bardzo nie analizował i nie starał się jej tłumaczyć, ale rzeczywiście skupił się na swoich własnych planach na przyszłość. Życzę Ci powodzenia!
Psycholog

Problem z dziewczyna

przez Brus 11 gru 2012, 15:17
Svafa napisał(a):Brus, nie analizuj juz tak jaka jest twoja była ,tylko napisz i zajmij się planami na przyszłosc masz jakieś?

No pewnie, ze mam. Chce kupic furke, a po nowym roku, moze w marcu przeprowadzic sie i sciagnac znajomego z Polski. I jak bedzie mozliwe to jeszcze jednego. Chce tez zrobic kilka kursow na obsluge paru rzeczy i poduczyc sie jezyka. Troche czasu mi z tym wszystkim zejdzie. Pozniej poszukam jakiejs lepszej pracy.
A co do tamtej to co jakis czas pisze mi esy typu "Nie denerwuj sie zlosc pieknosci szkodzi" xD "Albo czy nie bede sie juz nigdy do niej odzywal"
Nic jej nie odpisywalem, az do dzisiaj. Napisalem jej tak:

"Przeciez sie odzywam. O co ci chodzi? nie chce mi sie biegac po doladowania co chwile. pisz na maila jak chcesz
Jestem wkurzony tym, ze przylecialem zeby jechac z Toba do hotelu, a ty przygralas sobie ze mna. I tym ze tak dobrze Ci idzie oklamywanie mnie. Ciekawe po co chcesz ze mna gadac. Tak naprawde nie wiem po co Ci pisalem te bzdury, chyba ze wzgledu na to jak bylem mlodszy, ale tak na prawde jestes mi obojetna. Nie ma juz dawno uczucia, bylo tylko jakies chore przyzwyczajenie. Teraz nie widze sensu naszej znajomosci. Pokazalas ze masz mnie w dupie. Wogole jak bylem w polsce to tez ciezko bylo sie z toba zobaczyc i wogole nawet pogadac na fejsie..Jakos od razu przestalas chcec sie do mnie odzywac jak bylem. Ale mam to gdzies, nie rozkminiam cie, rob co uwazasz ale o mnie zapomnij. Daj mi spokuj, ja mam swoje zycie, ty masz swoje. Zrozum to w koncu. Nie odzywaj sie do mnie, ja tez nie bede, tak bedzie najlepiej. Narka"

Nie trzyma sie za bardzo kupy, ale to bez znaczenia ;]

Gdyby nie forum to pewnie nie przejrzal bym na oczy. Wkrecalem sobie, ze ona jest wyjatkowa i musze z nia byc. Ladowalem sie coraz bardziej w bagno, a ona to wykorzystywala. Taka slabosc, ale zycie uczy. Teraz chce odpoczac od wszystkiego, doszedlem do wniosku, ze wole byc sam. Zwiazki to nie dla mnie, przynajmniej narazie.

Sortuj wg