Problem z dziewczyna

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z dziewczyna

przez Brus 01 lis 2012, 21:53
Wiem, macie racje. Trzeba to zakonczyc, bo nie ma nic dobrego z tego. Ale wiem, ze ona nie robi tego, bo nabija sie ze mnie. Ona nie jest taka. Jest wredna, ale problem tkwi gdzies indziej. ekspert_abcZdrowie, Napisalas wczesniej, ze byc moze ma niska samoocene i otacza sie facetami, zeby je podniesc. Wydaje mi sie wlasnie, ze ma niska samoocene. Mimo, ze stara sie zrobic z siebie taka "niegrzeczna dziewczynke" to w glebi nie jest wcale taka twarda. Wydaje mi sie, ze ona sie mnie nawet troche boi. Z jednej strony wstydzi sie mnie troche, moze po tym wszystkim co bylo miedzy nami, a moze dlatego ze dawno sie nie widzielismy i z drugiej strony, dlatego ze boi sie ze mna byc. Boi sie, ze to jest zauroczenie, to minie i ja zostawie sama z dzieckiem. Jak dochodzi miedzy nami do czegos, tzn. cos planujemy, to potem ucieka. Robi to jak najszybciej i przy tym najbrutalniej dla mnie. Ale waha sie. Tak mi sie wydaje, ale co by nie bylo trzeba to skonczyc.

-- 01 lis 2012, 21:54 --

Nie mam juz nerw. Ona ma takie lajtowe podejscie do zycia. Wie ze jest ladna i moze sobie pozwalac na duzo. Naprzyklad pisala mi, ze jest jakis facet u niej w pracy. Jest masarzysta i dzisiaj ja caly dzien masuje, a ona to lubi. Pozniej mi pisala ze dobry masarz jest lepszy niz sex. I to ze dziewczyny sie podniecaja jak on im robi masarz i takie bzdury. I nagle uciekla na godzinke, zerwany kontakt zupelnie. Teraz pisze ze neta nie miala. Najgorsze sa te klamstwa.
Nawet jakbym byl z nia to bym tego nie zniusl..Dla mnie zdrada to najgorsza rzecz jaka mozna zrobic

Problem z dziewczyna

przez Saraid 01 lis 2012, 22:57
Brus, Mnie się wydaje,że Ty widzisz to co chcesz widzieć odnośnie tej dziewczyny
jakoś mimo wszystko złagodzić ten obraz tylko po co?by się łudzić,że coś sie zmieni?Nie zmieni się masz na to mało dowodów?Opamietaj się w końcu!żyjesz złudzeniami za które płaci się rzeczywistością.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Brus 02 lis 2012, 03:43
Pewnie masz racje. Nie wiem co sie ze mna dzieje..;[ Trzeba sie po prostu odciac od i tyle. Wszystko takie proste z zalozenia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z dziewczyna

przez Saraid 02 lis 2012, 03:47
Brus, nie jest proste tak nagle się odciać,ale pomysl sam sobą poniewierasz trwajać w tej chorej sytuacji.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez ekspert_abcZdrowie 02 lis 2012, 12:02
Brus, nie wiem dokładnie, co motywuje Twoją eks dziewczynę do takiego, a nie innego zachowania. Jedną z przyczyn może być niska i niestabilna samoocena. Dziewczyna może czuć się niepewnie, ale zakłada "maski", by zachować pozór, że jest pewna siebie, stąd np. otaczanie się wieloma adoratorami, pisanie tekstów w stylu "Masuje mnie masażysta. Dobry masaż jest lepszy nić seks". Nie wiem, po co pisze takie teksty. By się dowartościować? By Cię upokorzyć? Nie mam pojęcia. Przez Internet nie zgadnę. Ale zachowania, jakie opisałeś, świadczą, że jest niedojrzała emocjonalnie i ma bardzo toksyczny wpływ na Ciebie. Wiesz, że znajomość z nią ma negatywny wpływ na Ciebie. Co zrobisz z tą wiedzą, zależy tylko od Ciebie...
Psycholog

Problem z dziewczyna

przez Brus 03 lis 2012, 17:19
No i zostalem olany. Ale kase mi zwroci za hotel..Czuje sie jak smiec.

-- 03 lis 2012, 16:27 --

zostalem sam..ale zajebiscie, tylko sie pociac i pieprzyc to wszystko

Problem z dziewczyna

przez Saraid 03 lis 2012, 17:50
Brus napisał(a):No i zostalem olany. Ale kase mi zwroci za hotel..Czuje sie jak smiec.

czego innego się spodziewałes?wszyscy tutaj próbujemy Ci tłumaczyć że masz problem i jak sobie z nim poradzić Ty nie słuchasz nikogo.Może ta lekcja Cię czegos nauczy.Warto teraz pomyslec o sobie?
zrozumiałes ,że musisz się zająć soba i swoim problemem typu''uzależnienie od byłej dziewczyny''?
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Brus 03 lis 2012, 18:53
Zrozumialem ze musze sie zajac swoim problemem...Dzieki ze probowaliscie do mnie dotrzec

Problem z dziewczyna

przez Saraid 03 lis 2012, 18:59
Brus, powalcz o siebie zasługujesz na szacunek,szczescie na miłość tylko daj sobie na to szanse,popracuj nad tym.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez ekspert_abcZdrowie 06 lis 2012, 16:47
No i zostalem olany. Ale kase mi zwroci za hotel..Czuje sie jak smiec.

Brus, może taka lekcja była Ci potrzebna, byś zrozumiał, że Twoje zaangażowanie w tę relację nie ma sensu? Mam nadzieję, że przejrzałeś na oczy i że z czasem uda Ci się zapomnieć o tej dziewczynie. Trzymam za Ciebie kciuki. Pamiętaj,że zasługujesz na szacunek i miłość. Pozdrawiam!
Psycholog

Problem z dziewczyna

przez Brus 07 lis 2012, 02:25
Dzieki. Najgorsze jest to ile tyle czasu zmarnowalem

Problem z dziewczyna

przez Saraid 07 lis 2012, 02:29
Brus napisał(a):Dzieki. Najgorsze jest to ile tyle czasu zmarnowalem

własnie na kogoś takiego,ale teraz nowy poczatek ..przed Toba tylko uporzadkuj przeszłosc.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez *Wiola* 07 lis 2012, 03:15
Każde doświadczenie czegoś uczy , spójrz na to w ten sposób, a nie jako na zmarnowany czas.
Moderator

Problem z dziewczyna

przez Brus 09 lis 2012, 00:42
Napewno sporo sie nauczylem, ale dalej nie umiem sobie z tym sam poradzic. Narazie nie mam czasu zeby gdzies sie zglosic. Caly czas mysli wokol niej. I tak od paru lat. Robilem duzo zeby o niej zapomniec i nic nie pomaga. Nie potrafie sie odciac. Jakbym mial kogos to bylo by inaczej. Trudno, musze dac sobie z tym jakos rade.

Dowiedzialem sie ze ma kogos z kim zdradza meza. On ma dziewczyne i tez sobie skacze w bok. Nawet wiem kto to. Najgorsze jest to ze ona mowi ze duzo dla niej znacze, ale nie chce zwiazkow i nie chce mi robic nadziei. Oddala mi calosc za ta wycieczke, nawet nic nie naciskalem. A wyszlo sporo dosyc. Wiem ze mnie nie szanuje, sa momenty ze jej nienawidze, pozniej chce mi sie ryczec i potem tesknie. I takie kolko ciagle. Wiem, ze to jest koniec ale nie potrafie nic z tym zrobic bo ciagle sie lamie. W zyciu taki nie jestem, tylko w tej sytuacji. Masakra !!

Sortuj wg