Problem z dziewczyna

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z dziewczyna

przez Brus 26 paź 2012, 14:23
tahela napisał(a):Brus,
pogadajcie szcze o co chopdzi i ze zaczynacie od początku a to co się wydarzyło jest za wami

Myslisz, ze nie gadalismy ? Powiedzialem jej, ze zapomne o wszystkim co bylo.

Nie rozumiem jej wogole. Umawiamy sie na cos, wszystko jest pieknie do czasu az to ma sie stac. Ona podaje jakis argument i to nie wypala. Zawsze ma jakis haczyk. Wszystko dokladnie przemyslane, ze jak zaczne ja naciskac to sie ze mna pokluci, bo podobno nie miala wyjscia. Teraz okazalo sie, ze jednak jeszcze nie zalatwila urlopu. Chociaz kilka razy sie pytalem czy na 100% to zalatwi. Okazalo sie ze 3 dziewczyny poszly na zwolnienie z powodu ciazy. Zostala tylko ona z jedna dziewczyna. No i watpi czy teraz dostanie urlop na ten termin co sie umowilismy. Podobno zrobi wszystko, zeby miec to wolne w ostatecznosci zamieni sie z ta dziewczyna, ktora zostala. Szkoda, ze teraz mi o tym mowi jak juz wszystko jest zalatwione. Dlugo staralem sie o wolne, musialem nawkrecac menadzerce jakis historii. Zarezerwowalem lot, autokar i hotel. Wydalem sporo kasy, a ta teraz watpi czy dostanie wolne. Znowu wkreca..Jutro mam do niej zadzwonic i wszystko sie okaze. Jaki moze byc powod ze ona tak robi ? Jak nie zalatwi tego wolnego to przebije sama siebie. Polece do Polski i sie powiesze. Juz dawno wszystko mi zbrzydlo. Ciagle praca, praca i nie ma szans na poprawe. Tyram jak robol i zarabiam grosze. A jestem mlody. Jedyna dziewczyna, ktora kocham ma mnie w dupie. Jak bede pijany to sie nie zawaham. Jak jej powiem to mnie wysmieje. Tylko sie pozegnam i to zrobie

Problem z dziewczyna

przez Saraid 26 paź 2012, 15:29
Brus, nie rozumiem Twojego postepowania po co katujesz się takimi relacjami lubisz to jak ona Cię poniża?gdzie Twoja godność jestes facetem,stać Cię na coś więcej niż bycie traktowanym byle jak przez kogoś kto Cię nie kocha.Poniżasz sam siebie pozwalając się tak traktować.Warto?zobacz to czego już doszłeś?Lecz się z tego uzależnienia od niej póki czas.Nie warto marnować zycia przez nikogo.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Brus 26 paź 2012, 16:03
Chce z nia ostatni raz sie spodkac i tyle. Nie moge juz tego odwolac..Jestem facetem i co z tego. Tylu jest facetow ktorzy sa nikim. A ja daje sie ponizac panience i chyba to lubie skoro ciagle jest to samo. Moge ja zwyzywac a i tak za jakis czas przyjdzie do mnie i znowu powtorka. Ale chce tylko raz, zeby mi wyszlo to co planuje. To jest teraz dla mnie prorytetem, jak nie wyjdzie to naprawde jestem zerem i nie ma sensu nic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z dziewczyna

przez agusiaww 26 paź 2012, 16:10
Brus, jaki z Ciebie ostatni pierdoła :mrgreen: Myslisz, ze jak panne zaszantazujesz to sie Wam ulozy? Jak napisalam wczesniej, jestes uzalezniony, TO NIE JEST UCZUCIE TYLKO CHOROBA i tyle. Potrzebujesz pomocy lekarza, tym bardziej, o tym świadczy Twój tekst ze sie dla niej zabijesz....Wg mnie to rob co chcesz, ale zeby zabijac sie dla laski która Ciebie traktuje ponizej godnosci?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Problem z dziewczyna

przez bittersweet 26 paź 2012, 16:56
Brus, swoje samopoczucie a nawet życie uzależniłeś od jakiejś cipencji... żal. Po prostu zerwij z nią wszystkie kontakty, zmień komórke, maila, gg - tak jak sie zrywa z każdym nałogiem. Zachowujesz sie jak pijak, który twierdzi - jeszcze ostatni raz sie upije a potem to już z tym kończę. Jak samemu nie dajesz rady to zgłoś sie do specjalisty, czemu tego nie robisz ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Problem z dziewczyna

przez Brus 26 paź 2012, 17:00
nie bede nikogo szantazowal nie jestem debilem

Problem z dziewczyna

przez Saraid 26 paź 2012, 17:11
Brus, Nie niszcz siebie wszyscy którzy piszą w tym watku chcą Ci pomóc myślałam,że potrzebujesz pomocy skoro założyłeś ten wątek.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Brus 26 paź 2012, 19:23
w sumie nie wiem po co go zakladalem, chyba zeby sie wygadac

Problem z dziewczyna

przez Saraid 26 paź 2012, 19:29
Brus, szkoda,że tylko po to..
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Brus 27 paź 2012, 13:38
No i okazalo sie, ze nie dostala wolnego i akurat w 2 dniu pracuje. Takze w srodku naszej wycieczki. Malo tego, kolezanka pracuje razem z nia i nie moze sie z nia zamienic. Troche sie z nia posprzeczalem i ma cos wkrecic szefowej, ze jest umowiona na wizyte u lekarza czy cos w tym stylu i wziasc wolne. Ciekawe co teraz wymysli

Problem z dziewczyna

przez Artemizja 28 paź 2012, 18:22
uzależniłeś od jakiejś cipencji... żal.
cudak, bez tego typu wyrażeń,proszę...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Problem z dziewczyna

przez bedzie.dobrze 28 paź 2012, 18:29
Brus, oj chłopie miej troche godności...panna wodzi Cie za nos..robi z Toba co ze chce..po 4 latach powinienes juz wiedziec, ze ona nie chce byc z Toba. Robi Cie w balona na kazdym kroku, a Tobie nawet nie jest glupio z tego powodu..ech..wez sie opamietaj..toz tego kwiatu jest pol swiatu.
bedzie.dobrze

Problem z dziewczyna

przez bittersweet 28 paź 2012, 19:34
bedzie.dobrze napisał(a):Brus, oj chłopie miej troche godności...panna wodzi Cie za nos.
Chyba nie za nos .... ;)

@Lilith, oki, postaram sie gryźć w język :P
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Problem z dziewczyna

przez ekspert_abcZdrowie 29 paź 2012, 14:07
Brus, wydaje mi się, że inni użytkownicy w tym wątku dość jednoznacznie wyrazili swoją opinię na temat Twojej relacji z eks (?) dziewczyną. Ja mam podobne zdanie w tej kwestii. Uważam, że Wasz związek (?) jest przykładem toksycznej relacji. Ty się starasz, organizujesz jakieś wycieczki, ponosisz znaczne koszta na samolot, hotel itp., a dziewczyna najzwyczajniej w świecie śmieje Ci się w twarz. Svafa ma rację - jesteś od niej uzależniony. Jeżeli ona jest z relacji z kimś innym, a Ciebie traktuje jako tego "na boku", to sam chyba znasz odpowiedź na pytanie, co dalej. Chcesz być "tym drugim"? Krzywdzisz się sam, bo pozwalasz się traktować jak rzecz. Zobacz, do czego doprowadziła Cię znajomość z tą dziewczyną? Masz kiepski nastrój, mówisz o sobie, że jesteś "nikim", prawie zaliczasz deprechę, chcesz się nawet dla niej zabić... Myślę, że najlepiej by było, gdybyś zerwał z nią kontakt, zmienił nr telefonu, maila itd., jak sugerował cudak. Wiem, że to boli, że to nie jest proste, że trudno zapomnieć o kimś, na kim nam zależy. Ale czasem trzeba, gdy ktoś nas niszczy, zamiast nas budować i sprawiać, że będziemy szczęśliwi. Odpocznij, daj sobie czas, by zapomnieć, a może z czasem otworzysz się na nowe znajomości z kobietami i sam stwierdzisz, że tkwienie w relacji z eks dziewczyną było największym błędem w życiu.
Psycholog

Sortuj wg