Problem z dziewczyna

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z dziewczyna

przez Saraid 21 paź 2012, 19:47
Brus, Mam nadzieje,że tą lekcje potraktujesz powaznie i wyciągniejsz z niej wnioski dla siebie samego na przyszłość.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Brus 21 paź 2012, 19:57
Nigdy nie mozna ufac kobiecie. Wszystko o to sie rozchodzi. Kiedys jej zaufalem i teraz nie moge przestac o niej myslec, a to z kolei pociaga za soba inne konsekwncje.

Dzieki za wszystkie wypowiedzi, gdyby nie wy to nie wiem co bym zrobil

Problem z dziewczyna

przez Saraid 21 paź 2012, 20:05
Brus, ludziom w ogóle nalezy ufać z dystansem inaczej się płaci za to słoną cenę
może zajmij teraz czymś konkretnym mysli,aby tego nie analizować czasu nie wrócisz,a aby iść dalej musisz się z
tym jakoś uporać wewnątrz siebie.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z dziewczyna

przez rede 22 paź 2012, 10:19
Brus napisał(a):Nigdy nie mozna ufac kobiecie.

Wrzucasz wszystkie do jednego wora, a spotkałeś kobietę typu Freak. Współczuję, bo przy takich kobietach trzeba mieć naprawdę silną osobowość.
psycholog-seksuolog

Problem z dziewczyna

przez bittersweet 22 paź 2012, 17:35
Brus napisał(a):Nigdy nie mozna ufac kobiecie. Wszystko o to sie rozchodzi. Kiedys jej zaufalem i teraz nie moge przestac o niej myslec, a to z kolei pociaga za soba inne konsekwncje.

Popełniłes błąd, zaangażowałeś sie w relacje z kobieta, która była niewierna i niezrównoważona, a Ty o tym wiedziałeś. Wszyscy Cie ostrzegali, żebys nie brnął w ta znajomość. A teraz konsekwencje swojego zachowania przerzucasz na inne kobiety, tak jakby one były temu wszystkiemu winne. Gdzie tu sens, gdzie logika ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Problem z dziewczyna

przez ekspert_abcZdrowie 22 paź 2012, 19:24
Brus, nie wszystkie kobiety są takie, jak Twoja eks dziewczyna. Nie można generalizować. Bardzo mi przykro, że dowiedziałeś się tego wszystkiego o swojej byłej partnerce w taki sposób, ale myślę, że z drugiej strony, idealizowałeś trochę swoją byłą partnerkę i być może nawet nie chciałeś widzieć jej ewidentnych wad, tego, że zdradza męża, że bawi się innymi mężczyznami, że Ciebie również traktuje przedmiotowo. W końcu prawdziwy związek to coś więcej niż udany seks... Mam nadzieję, że to będzie dla Ciebie lekcja na przyszłość i nie popełnisz już tych samych błędów...
Psycholog

Problem z dziewczyna

przez Brus 23 paź 2012, 23:28
Sorki jak kogos urazilem. Ta moja byla powiedziala ze zeby zwiazek istnial druga strona nie moze wiedziec wszystkiego. Podobno nikomu nie mozna ufac wiec moze cos w tym jest. Moze zawsze kobieta zdradzi jak bedzie miala do tego sprzejajace warunki. Z mojego punktu widzenia udany zwiazek to udany sex. Jezli nie ma udanego sexu to szuka sie go gdzies indziej. Jak sie jest zaspokojonym to nie ciagnie az tak do zdrady. Chcialbym zeby tak nie bylo, ale tak niestety jest.
Najgorsze jest, ze to wszystko nie trzyma sie kupy. Jak sie jest z kims w zwiazku to nie mozna tej osobie ufac, wiec po co szarpac sobie nerwy ? I ciagle zastanawiac sie czy aby ta druga osoba nie ma kogos na boku. Moglby mi ktos podac jakas definicje udanego zwiazku bo sie pobubilem ;[

I znowu totalny dol. Tamta przestala sie odzywac. Czasami cos napisze nawet sie nie pozegna i jej nie ma. Napewno siedzi na kompie. Nie wyrabiam. Musze jeszcze 3 tygodnie wytrzymac w niepewnosci i jedziemy. Mowi ze na sto procent jedzie, juz wszystko zalatwione. Mam nadzieje ze nic nie odwali ;[

Problem z dziewczyna

przez Saraid 24 paź 2012, 06:50
Przestań pieprzyc ,ze kobieta zawsze zdradzi,jesli bedzie miała okazje a fecet nie może?
Nie lubie takiego oceniania ogólnikowego.Udany sex jest potrzebny to zwiazku,ale jesli zwiazek opiera sie tylko na tym to do niczego nie prowadzi przyszłosciowego.Dziwne masz to pojecie zwiazku moze dlatego tak sie stało?Zwiazek to partnerstwo
na kazdej płaszczyznie życia,zaufanie zrozumienie troska
odpowiedzialnosc,szacunek w byciu ze soba na co dzien.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez bittersweet 24 paź 2012, 14:58
Ta moja byla powiedziala ze zeby zwiazek istnial druga strona nie moze wiedziec wszystkiego.

Aha... a jak wiadomo, ona sie swietnia zna na udanych związkach i jest wyrocznią :lol:
Podobno nikomu nie mozna ufac wiec moze cos w tym jest. Moze zawsze kobieta zdradzi jak bedzie miala do tego sprzejajace warunki

Obrażasz kobiety tymi stwierdzeniami.
Z mojego punktu widzenia udany zwiazek to udany sex. Jezli nie ma udanego sexu to szuka sie go gdzies indziej. Jak sie jest zaspokojonym to nie ciagnie az tak do zdrady. Chcialbym zeby tak nie bylo, ale tak niestety jest

A to w związku nie mozna juz mieć udanego seksu ? :shock:
Jak sie jest z kims w zwiazku to nie mozna tej osobie ufac

A to dlaczego ? :shock:
I znowu totalny dol. Tamta przestala sie odzywac. Czasami cos napisze nawet sie nie pozegna i jej nie ma. Napewno siedzi na kompie. Nie wyrabiam. Musze jeszcze 3 tygodnie wytrzymac w niepewnosci i jedziemy. Mowi ze na sto procent jedzie, juz wszystko zalatwione. Mam nadzieje ze nic nie odwali

A to ciekawe - dlaczego to musisz gdzieś z nią jechać ? dlaczego musisz cos tam wytrzymywać ? dlaczego zadajesz sie z kobieta która wpędza Cie w doła ? Zachowujesz się chłopie jakbyś mózgu nie miał ani wolnej woli ... jakbyś był ubezwłasnowolniony, ręce opadają :bezradny: jak pozwalasz sobą manipulować.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Problem z dziewczyna

przez ekspert_abcZdrowie 24 paź 2012, 18:24
Z mojego punktu widzenia udany związek to udany sex.
Owszem, jednym ze składników udanego związku jest satysfakcjonujący obie strony seks. Nie zaprzeczam. Ale jeżeli związek opiera się tylko i wyłącznie na seksie, to coś jest nie halo. Udany związek to znacznie więcej niż seks. Słusznie napisała Svafa, że udany związek to partnerstwo, zaufanie, wzajemna troska, szacunek, odpowiedzialność, zrozumienie... Sorry Brus, ale Twoja relacja z eks dziewczyną opiera się chyba tylko właśnie na sferze cielesnej, pożądaniu. Nie możesz zapomnieć o byłej partnerce, ona Cię wodzi za nos, jak chce, a Ty się dajesz jej wplątywać w gierki. Masz świadomość, że taka sytuacja jest chora (o czym wcześniej pisałeś w postach), a sam w to brniesz dalej. Dlaczego dajesz się tak traktować? Nie rozumiem tego. To tak jakbym wiedziała, że się poparzę, ale świadomie wchodziła w ognisko...
Psycholog

Problem z dziewczyna

przez tahela 24 paź 2012, 18:55
Brus,
jak ma zasady i mocny kręgosłup moralny to nie zdradzi
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Problem z dziewczyna

przez Brus 26 paź 2012, 00:29
Nie wiem co jest, nie potrafie o niej zapomniec. Zadna inna dziewczyna mi sie nie podoba, codziennie o niej mysle od 4 lat. Ale rozumiem, ze to wszystko jest bez sensu i chce chociaz ostatni raz z nia pobyc te 3 dni i powiedziec jej na koniec zegnaj. Mam manie na punkcie sexu, zauwazylem. Jak wiem, ze ona to robi, to az mnie skreca. Podobnie tylko nie az tak bardzo jest jak widze to gdzie indziej. Ciezko mi jest to opisac. Dziwne uczucie. Nienawidze zdrad, jak wiem ze jakas kobieta zdradza swojego faceta, to zaczynam ja szczerze nienawidzic. Wiem, ze faceci nie sa lepsi, ale tak mam. Pewnie juz sie nie nadaje do zwiazkow na dluzsza mete..Sami zreszta widzicie, ze mam strasznie wykrzywiona osobowosc, ale kiedys taki nie bylem. Nerwy mnie zjadly i zgorzknialem chyba.

Problem z dziewczyna

przez tahela 26 paź 2012, 00:40
Brus,
pogadajcie szcze o co chopdzi i ze zaczynacie od początku a to co się wydarzyło jest za wami
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Problem z dziewczyna

przez Saraid 26 paź 2012, 02:58
Brus napisał(a):Nie wiem co jest, nie potrafie o niej zapomniec. Zadna inna dziewczyna mi sie nie podoba, codziennie o niej mysle od 4 lat. Ale rozumiem, ze to wszystko jest bez sensu i chce chociaz ostatni raz z nia pobyc te 3 dni i powiedziec jej na koniec zegnaj. Mam manie na punkcie sexu, zauwazylem. Jak wiem, ze ona to robi, to az mnie skreca. Podobnie tylko nie az tak bardzo jest jak widze to gdzie indziej. Ciezko mi jest to opisac. Dziwne uczucie. Nienawidze zdrad, jak wiem ze jakas kobieta zdradza swojego faceta, to zaczynam ja szczerze nienawidzic. Wiem, ze faceci nie sa lepsi, ale tak mam. Pewnie juz sie nie nadaje do zwiazkow na dluzsza mete..Sami zreszta widzicie, ze mam strasznie wykrzywiona osobowosc, ale kiedys taki nie bylem. Nerwy mnie zjadly i zgorzknialem chyba.

jesteś uzależniony od niej niestety,a uzależnienia się leczy...terapia by Ci dobrze zrobiła bo wikłasz sie
coraz bardziej.
Saraid

Sortuj wg