Problem z dziewczyna

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z dziewczyna

przez Psychotropka`89 12 gru 2012, 22:18
Niestety, agusiaww ma sporo racji... :-|
I podpisuję się pod pytaniem Svafa ...
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Problem z dziewczyna

przez Brus 13 gru 2012, 00:15
Nie utrzymuje z nia kontaktu. Wypisywala mi esy od jakiegos czasu na ktore nie odpowiadalem. Odpisalem na maila poczym ja zablokowalem. Sporo sie zmienilo bo zrozumialem, ze to byl toksyczny zwiazek, jak to wogole mozna nazwac zwiazkiem. Teraz ide dobra droga zeby wszystko raz na zawsze skonczyc. Czasami sa chwile ze pomysle o niej, ale to sa tylko chwile. Mam czarno na bialym jaka ona jest. Nie chce sie uzalac, po prostu wiem ze to jest juz koniec i daje sobie rade.

Problem z dziewczyna

przez Saraid 13 gru 2012, 00:53
Brus napisał(a):Nie utrzymuje z nia kontaktu. Wypisywala mi esy od jakiegos czasu na ktore nie odpowiadalem. Odpisalem na maila poczym ja zablokowalem. Sporo sie zmienilo bo zrozumialem, ze to byl toksyczny zwiazek, jak to wogole mozna nazwac zwiazkiem. Teraz ide dobra droga zeby wszystko raz na zawsze skonczyc. Czasami sa chwile ze pomysle o niej, ale to sa tylko chwile. Mam czarno na bialym jaka ona jest. Nie chce sie uzalac, po prostu wiem ze to jest juz koniec i daje sobie rade.

Życze wytrwałości :great: w swoich postanowieniach.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z dziewczyna

przez Brus 13 gru 2012, 01:19
Mam straszny balagan w glowie. Sam za soba nie nadazam czasami

Problem z dziewczyna

przez Psychotropka`89 13 gru 2012, 01:22
Brus , co masz na myśli? :?:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Problem z dziewczyna

przez Saraid 13 gru 2012, 03:41
Brus napisał(a):Mam straszny balagan w glowie. Sam za soba nie nadazam czasami

Warto by ten bałagan w głowie poukładać,,
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Damageed 13 gru 2012, 03:43
Brus,

Spokojnie tez go mam,ale nie daj sie jej bawic soba .Znajdz inna skoro ona potrafila?
Czas goi rany, ale nie wygoi blizn ;)

Problem z dziewczyna

przez Brus 22 gru 2012, 01:23
Jednak mam z tym problem.
Jak wyglada taka terapia, na czym ona polega? Orientuje sie ktos moze

Problem z dziewczyna

przez Saraid 22 gru 2012, 01:29
Brus, Nareszcie!uf poszukaj w twojej miejscowości psychoterapeuty z certyfikatem zobacz opinie na jego temat lub jej i umów się na wizytę to prywatnie ,a na Nfz trzeba czekać i mieć
skierowanie od psychiatry do psychologa.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Brus 22 gru 2012, 01:37
pojde prywatnie. Nie wiem czy bede potrafil sie otworzyc przed kims, ale nie zaszkodzi sprobowac.
A jak wyglada terapia ? Najpierw trzeba wszystko opowiedziec, a pozniej psycholog radzi co trzeba robic, o czym myslec itp. Nie mam zielonego pojecia jak takie cos wyglada

Problem z dziewczyna

przez Saraid 22 gru 2012, 01:53
Brus, przychodzisz i mówisz z jakim konkretnie problemem się borykasz ,dalej już rozmowa się sama potoczy.Psycholog pomaga Ci znależć rozwiazanie w danej sytuacji,ale prace nad tym musisz wykonac Ty sam,to trudny długotrwały proces wymaga cierpliwości,i dyscypliny a także odwagi.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Brus 22 gru 2012, 01:57
Znajac zycie nie uda mi sie z tego wyjsc, ale musze sprobowac. Jednego dnia jest dobrze, drugiego juz walcze ze soba zeby o niej nie myslec. Wystarczy ze zobacze jej zdjecie i chodze caly dzien nabuzowany. Idzie zwariowac. Terapia to moja ostatnia deska ratunku.

Problem z dziewczyna

przez Saraid 22 gru 2012, 02:02
Brus napisał(a):Znajac zycie nie uda mi sie z tego wyjsc, ale musze sprobowac. Jednego dnia jest dobrze, drugiego juz walcze ze soba zeby o niej nie myslec. Wystarczy ze zobacze jej zdjecie i chodze caly dzien nabuzowany. Idzie zwariowac. Terapia to moja ostatnia deska ratunku.

Cały czas Ci o tym pisałam dobrze ze sam do tego doszedłes jesli bedziesz pracował uczciwie nad sobą efekty beda. Tego Ci życze abys odnalazł ta właściwa drogę.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Brus 22 gru 2012, 02:17
Co ty, sam do tego bym nigdy nie doszedl. Dzieki jeszcze raz, za uwage i cierpliwosc ;)

Zdam sprawozdanie po wizycie u psychologa.

Sortuj wg