Problem z dziewczyna

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z dziewczyna

przez Saraid 11 gru 2012, 15:47
Brus, fajnie że masz plany na przyszłośc brawo,ale po co Ty do niej ciagle piszesz?odetnij się wleczesz tak to mozna bez końca znowu ona odpisze Ty będziesz tłumaczył tylko po co?
Zmien nr tel.na poczcie ją zablokuj nie potrafisz sie odciąć od niej czy nie chcesz?Coś tam zrozumiałeś,ale wg mnie nadal masz problem jesteś uzależniony od kontaktu z nią.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Brus 11 gru 2012, 15:58
Chce przyjac to na klate, a nie strzelac fochy. Ona musi wiedziec dlaczego do niej nie pisze. A jak bedzie mi pisala jakies bzdury to ja oleje. Brakuje jej argumentow, jak zacznie znowu cos klamac to tez ja oleje. Jest mi obojetna, ciagnelo mnie do niej bo myslalem, ze nam sie ulozy, ale ona tego nie chce. Odpuscilem

Problem z dziewczyna

przez Saraid 11 gru 2012, 17:49
Brus napisał(a):Chce przyjac to na klate, a nie strzelac fochy. Ona musi wiedziec dlaczego do niej nie pisze. A jak bedzie mi pisala jakies bzdury to ja oleje. Brakuje jej argumentow, jak zacznie znowu cos klamac to tez ja oleje. Jest mi obojetna, ciagnelo mnie do niej bo myslalem, ze nam sie ulozy, ale ona tego nie chce. Odpuscilem

Nie odpuściłeś,gdyby tak było i byłaby Ci obojętna nie kontaktowałbyś się z nią.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z dziewczyna

przez Psychotropka`89 11 gru 2012, 17:52
Dopóki jej odpisujesz, dopóty ona będzie sobie kręcić film, że coś dla Ciebie znaczy. Zraniła Cię, skrzywdziła, a Ty jej tłumaczysz, odpisujesz. PO CO?? Ona i tak tego nie zrozumie. Ona i jej mantalność jest jakaś totalnie nie z tej planety.

Svafa ma całkowitą rację.
Nie zapomnisz o niej dopóki całkowicie nie zerwiesz kontaktu. Ciągłe wyrzygiwanie starych tematów "bo ty nie pojawiłaś się w hotelu", "olałaś mnie", itd. do niczego nie prowadzi. Takie dialogi są zbyteczne. Do takiego pustaka i tak nic nie dotrze.
Ja bym ja poblokowała na Twoim miejscu, nr tel. bym nie zmieniała, po prostu smsów od niej nawet bym nie czytała, tylko od razu kasowała <tak robiłam gdy miałam problemy ze swoim eks, w końcu się znudził>, jest też opcja zablokowania numeru <telefony, czy smsy od niej nie będą do Ciebie dostarczane>.

Mam wrażenie, że sam siebie okłamujesz. Niby mówisz jak to masz ją w dupie ale odpisujesz i nadal wspominasz "stare dzieje". Nie ma to sensu... Ale rób jak uważasz. :blabla:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Problem z dziewczyna

przez Brus 11 gru 2012, 17:54
macie racje

Problem z dziewczyna

przez Saraid 11 gru 2012, 17:58
Brus napisał(a):macie racje

Skoro uważasz,że mamy to zrób to co Ci każdy radzi odetnij się od byłej dziewczyny jeśli tego nie potrafisz poszukaj pomocy u psychologa bo to uzależnienie.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Brus 11 gru 2012, 18:05
Zablokowalem maila ;] W czym mi pomoze specjalista? Powie mi to samo co wy. Zebym sie odcial i nie myslal. Moze jeszcze zebym sobie znalazl jakies zajecie, ktore nie pozwoli mi o niej myslec. To wszystko wiem, wiec po co marnowac czas i zwierzac sie jakiemus gosciowi

Problem z dziewczyna

przez Psychotropka`89 11 gru 2012, 18:09
Brus , nie do końca tak to wygląda ale to Twoja decyzja... :roll:

To dobrze, że zablokowałeś maila, nie śledź jej na necie, portalach, itd., poblokuj gdzie się da i odpuść... Kobita strzału nie warta.

I to co najważniejsze: BĄDŹ KONSEKWENTNY! :great:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Problem z dziewczyna

przez Saraid 11 gru 2012, 18:13
Brus, nr telefonu Twój ma?nadal?jest Ci potrzebny specjalista bo nawet nie dostrzegasz swojego problemu,przeczytaj swoje posty może one Ci dają do myślenia że jednak masz spory problem.Do psychologa nie idzie sie tylko po to by sie pozwierzać ale by pracowac konstruktywnie nad swoimi problemami.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez ekspert_abcZdrowie 12 gru 2012, 00:38
Brus, chociaż jestem psychologiem, to od razu tak nie wysyłałabym Cię do specjalisty. ;) Owszem, masz spory problem z zakończeniem toksycznej relacji z eks dziewczyną, ale na początku skupiłabym się na próbie samodzielnego poradzenia sobie. Posłuchaj rad użytkowników udzielających się w tym wątku - naprawdę otrzymałeś wiele mądrych wskazówek. Zablokuj wiadomości i telefony od swojej eks, skasuj jej profile z portali, a najlepiej nie zaglądaj na żadne serwisy i jej nie śledź. Skup się na swoich planach, o jakich wspomniałeś - próbie zmiany pracy, podszkolenia języka itp. Myślę, że aktywność i brak czasu na rozmyślania mogą być dla Ciebie zbawienne, byś nie miał za dużo czasu na analizowanie i rozpamiętywanie dawnych chwil. Napisałeś, że związki nie są dla Ciebie. Rozumiem, że możesz czuć się rozżalony i jest Ci najzwyczajniej w świecie źle, ale nie zamykaj się na nowe znajomości. Nie musisz rzucać się od razu w wir randek, ale nie siedź w czterech ścianach i nie rozpaczaj. Kiedy samodzielne próby poradzenia sobie z rozstaniem nie pomogą, nadal będziesz o niej rozmyślał i do tego popadał w gorszy nastrój, to wtedy zastanów się nad konsultacją u psychologa.
Psycholog

Problem z dziewczyna

przez agusiaww 12 gru 2012, 19:54
Wg mnie to on powinien koniecznie juz dawno skorzystac z pomocy bo prawie 10 stron, kazdy mu pisze to samo a on w kolo macieju jedno. Uzytkownicy tylko leja młyn na nakrecanie go bo ma sie komu wyzalic, juz 100 razy pisal ze wie, ze rozumie, ze to i owo, a nadal z nia utrzymuje kontakt. To jest uzaleznienie emocjonalne i dopoki bedzie mial kto go bedzie sluchac, to bedzie wciaz sie zalil i smecil jak to on pisze do laski itd. I wlasnie w tym ma mu pomoc psycholog, w zerwaniu tej relacji. Dla zdrowej osoby, tak zdrowej takie zerwanie tez wymaga czasu ale nie ciaglego rozmyslania na ten temat i wakowania tematu non stop.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Problem z dziewczyna

przez ekspert_abcZdrowie 12 gru 2012, 20:44
agusiaww, masz trochę racji, ale tak jak słusznie napisałaś - nawet ludziom zdrowym, bez żadnych obciążeń psychicznych czasem trudno poradzić sobie z rozstaniem w sposób fizyczny i mentalny. Potrzeba sporo czasu, by zaakceptować, że coś się skończyło, żeby rozpocząć nowy rozdział w życiu. Na siłę nie zagonimy Brusa do specjalisty, jeśli on nie chce skorzystać z tego rodzaju pomocy. Po cichu wierzę, że spotka na swojej drodze jakąś interesującą i wartościową kobietę, dzięki której szybko zapomni o byłej ;) I nie będzie potrzebował żadnej pomocy psychologa. Jak to mawia moja koleżanka po fachu, "czasem klin klinem to najlepsza metoda" - i nie ma na myśli żadnych trunków wyskokowych :D
Psycholog

Problem z dziewczyna

przez Brus 12 gru 2012, 22:05
agusiaww, Glupoty gadasz. Sporo sie zmienilo, od kad tutaj pisze ;]

Problem z dziewczyna

przez Saraid 12 gru 2012, 22:14
Brus, nadal kontakt z nią utrzymujesz pomimo wszystko więc co tak generalnie się zmnieniło?Miałeś zerwać kontakty z nią całkowicie.
Saraid

Sortuj wg