Problem z dziewczyna

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z dziewczyna

przez Brus 16 wrz 2012, 18:33
Witam.
Mam problem i nie potrafie sobie z nim poradzic. Bylem z dziewczyna, ktora pare lat temu mnie zostawila dla mojego znajomego. Wyjechalem za granice gdzie juz kilka lat mieszkam, co jakis czas przylatuje odwiedzic rodzine. Zawsze jak przylatuje to ona tak mi truje, pisze esy, ze bardzo za mna teskni, ze mnie przeprasza. Po jakims czasie mnie zlamie i spotykam sie z nia. Ciagle ja kocham i nie potrafie o niej zapomniec co bym nie robil. Spotykam sie z nia i znow jest jakby tak samo jak kiedys, tyle ze ona jest z tamtym. I jak juz zbliza sie moj wyjazd to wszystko sie sypie, ta nie odbiera ode mnie telefonow i olewa mnie. Znam ja na tyle ze wiem kiedy ona z nim sypia, bo po fakcie jestem jej bardziej obojetny. Wiem ze to jest chora sytuacja, ale ona potrafi mnie zawsze zagiac. Wie, ze dalej cos do niej czuje i wydaje mi sie, ze ona tez cos czuje. Ale nagle jak mam wyjezdzac to wyrzuca mnie jak stare buty na smietnik. Naprawde po chamsku, wogole bez zadnej taryfy ulgowej po mnie jedzie. Po moich emocjach. Powie mi ze z nim sypia bo takie jest zycie, czy cos w tym stylu. Ciezko mi jest sie pozniej pozbierac, przypominam sobie ciagle jak mnie traktowala i nienawisc mi pozwala troche sie troche ogarnac. Ale udaje, ze ja nienawidze, tak jakby sobie to wmawiam. Wiem, ze to jest chora sytuacja ale skopiuje wam co ona do mnie pisze i moze mnie ktos zrozumie.

Ciagle do mnie pisala, ze mnie gdzies tam widziala i kiedy sie w koncu z nia zobacze, ale ja nie odpisywalem
Ona:"Czemu ty sie wogole do mnie nie odzywasz, focha masz czy co...? Dobra skoro nie chcesz gadac to nie. Nara"
JA:Nie mamy o czym ze soba rozmawiac. Dla mnie to co bylo to nie byl zaden wybryk. Przyjezdzam ty mnie olewasz i ja pozniej Ciagle mysle. Pie***** takie cos"
Ona:ale Ty jestes... po pierwsze nie dales mi znac ze przylatujesz po drugie nie chcesz sie ze mna przywitac po trzecie nie dajesz znaku zycia i to mnie wkurza. Nie wierze ze zrobiles sie az taki chamski w stosunku do mnie... z jednej strony jestem wkurwiona na Ciebie a zdrugiej strony chcialabym Cie zobaczyc... Mówiłam Ci to już ze nigdy nie bedziesz mi obojętny... nie mogę dać sobie spokoju ze przylatujesz raz na ruski rok i Cie nie zobacze... zadzwon chociaz do mnie... wiem ze jestes na mnie wkurzony... wykasowales mnie z facebooka zebym nie mogla Cie szpiegowac...;p poprostu masz mnie dosyc ale ja i tak bede uparta i bede truc ci dupe.... wiem ze Ci duzo bolu nasprawialam i Ty teraz sie mscisz na mnie... nie badz taki prosze...jak dzwoni do mnie tel z jakims obcym nr to mysle ze to Ty odbieram i okazuje sie ze to ktos inny... prosze cie odezwij sie bo kur**** dostane!!!!!!Nie olewam cie tylko boje sie ze potem bedziesz cierpialzle mnie zroumiales nie chodzilo mi o jakis tam wybryk tylko tak napisalam, myślisz ze ja mam na Ciebie wyj***** wcale nie!! ile razy mysle o Tobie... nie chce ci sprawiac bolu... teskni mi sie za Toba...:( gdybys byl mi obojetny nie trulabym Ci tak...
caly dzien czekam az sie odezwiesz a tu cisza... szału zaraz dostane... nie moge przestac myslec o tobie... az moj brat sie ze mnie smieje... a mi sie chce plakac... przepraszam Cie... :*
JA:Dobrze mordko tez chcialbym Cie zobaczyc, tylko napisz mi jak pracujesz. W niedziele nie dam rady bo umowilem sie juz z ciotka.
Ona:juz sie lepiej czuje jak sie do mnie odezwales wiem ze juz troszke mniej sie na mnie gniewasz

Koniec.

I jak zobaczyla, ze zmieklem i chce sie z nia zobaczyc to przestala sie juz tak bardzo starac. Moze miala dobry seks z tamtym i ochlonela, albo juz zaczyna mnie olewac. Znam to bo juz nie raz tak mnie potraktowala.
Niech ktos madry mi doradzi co mam zrobic. Bo juz nie wyrabiam. Dzisiaj mam sie z nia widziec. Ma do mnie zadzwonic jak przyjdzie od siostry. Moze powinienem odebrac i powiedziec, ze przemyslalem sobie to jeszcze raz i mysle, ze to jest glupi pomysl zebysmy sie spotykali. Odlozyc i jej unikac.
Prosze o rade

Problem z dziewczyna

przez Saraid 16 wrz 2012, 18:59
Moja rada zrob wszystko by sie odizolowac od byłej dziewczyny
nr.telefnu mozna zmienic,skoro pisze i juz,chyba fatalnie sie czujesz bedac kim dla niej bo nie wiem jak to nazwac?
Ona Cie wykorzystuje,Twoje uczucia slabosci,zaspakajajac swoje ego a Ty jej w tym pomagasz,Nie szanujesz sam siebie,uczucia uczuciami,ale nie pozwol soba manipulowac?
Postaw sprawe jasno,calkowicie
sie od niej odetnij to jedyny sposob.Zasługujesz na milosc,szacunek a nie na takie traktowanie Cie przez druga osobe ale to juz Twoja rola w tym co z tym zrobisz.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Pasman 16 wrz 2012, 19:19
Twoja psychika jest trochę pokręcona. Zapomnij wogóle o spotkaniach z nią i poszukaj innej.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z dziewczyna

przez tahela 16 wrz 2012, 19:20
heh i co? ;) ,tzw. ciotka
Ostatnio edytowano 16 wrz 2012, 19:32 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Problem z dziewczyna

przez Candy14 16 wrz 2012, 19:25
Czasami szkoda wyrzucic stare kapcie .. ale jak ktos lubi byc podnozkiem to nikt niczego nie doradzi
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Problem z dziewczyna

przez Brus 16 wrz 2012, 19:55
Svafa,
Dzieki za rade, wlasnie do niej zadzwonilem i to powiedzialem jej co o tym mysle. Ja sie juz w tym wszystkim pogubilem, nie mialem z kim o tym pogadac i dlatego tutaj to napisalem.

Candy14,
Z tym podnozkiem to przesadziles troche koles, ale przemilcze to zeby nie robic offtopu

Problem z dziewczyna

przez Saraid 16 wrz 2012, 20:18
Brus po to jest forum by pisac
badz kategoryczny!nie zmieniaj decyzji a najlepiej zmien nr tel
nie pozwol sie tak byle jak traktowac nikomu,miej swoja godnosc....
Candy to kobieta :D
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Variable 16 wrz 2012, 20:52
Brus, musisz się od niej odciąc. Bawi się twoimi uczuciami jak tylko może wiedząc, że nie poniesie żadnych konsekwencji. Pokaż jej swój charakter i daj sobie z nią spokój. Skoro się tak zachowuje nie jest warta żadnego faceta. Wykorzstuje to, że ty ją kochasz. Nie daj się. Walcz o siebie i swoje szczęscie bo przy niej to ty się tylko nerwicy nabawisz.
Variable

Problem z dziewczyna

przez Candy14 16 wrz 2012, 20:55
Brus, nie wiem po czym wywnioskowales, ze jestem kolesiem bo ani nick ani ava na to nie wskazuja :D
I nie przesadzilam.. dajesz soba pomiatac i godzisz grac drugie skrzypce
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Problem z dziewczyna

przez Variable 16 wrz 2012, 20:56
A po ile wy macie lat?

-- 16 wrz 2012, 20:56 --

Candy14, brutalna, ale prawda.
Variable

Problem z dziewczyna

przez Brus 16 wrz 2012, 21:43
Candy14 napisał(a):Brus, nie wiem po czym wywnioskowales, ze jestem kolesiem bo ani nick ani ava na to nie wskazuja :D
I nie przesadzilam.. dajesz soba pomiatac i godzisz grac drugie skrzypce

Szczerze to wisi mi czy jestes kobieta, mezczyzna czy taboretem. Nie wyciagaj za daleko wnioskow, bo znasz tylko zarys sprawy. I nie napisalem tutaj, zeby mnie ktos obrazal, tylko pomogl mi w ocenie tego wszystkiego. Ciezko mi jest uwierzyc, ze dziewczyna z ktora tyle przezylem moze byc taka wredna. Ale juz po wszystkim.

Jeszcze raz dzieki za dobre rady. Pozdrawiam i sorki za ordynarnosc!

Problem z dziewczyna

przez Candy14 16 wrz 2012, 21:46
I nie napisalem tutaj, zeby mnie ktos obrazal,

A ktos Cie obrazal? Ja napisalam jedynie moje odczucie po przeczytaniu Twojej historii. Przeciez po to tu napisales zeby uslyszec opinie

Problem z dziewczyna

przez Variable 16 wrz 2012, 22:01
Brus, to była opinia osób, które widzą sprawę z boku na spokojnie. Widocznie, a raczej na pewno owa dziewczyna jest wredna i prezentuje tak niski poziom wobec ciebie. Tak na prawde nie znamy i nigdy nie poznamy osób, które przebywaja z nami na codzień. Gdyby cie kochała lub chociaż szanowała twoje uczucia i szanowała przede wszystkim siebie nie sypiała by z tamtym kolesiem albo chociaż tobie by dała spokój i mogła by dawać komu tylko chce.
Variable

Problem z dziewczyna

przez Brus 17 wrz 2012, 12:24
Candy14 napisał(a): A ktos Cie obrazal? Ja napisalam jedynie moje odczucie po przeczytaniu Twojej historii. Przeciez po to tu napisales zeby uslyszec opinie

Napisalas tak ze mnie obrazilas. Nie lubie byc podnozkiem i nie jestem ograniczony.

Posluchalem rady Svafa, i wyszlo szydlo z worka. Dowiedzialem sie, ze jestem pustakiem, bo chodze na silownie i na boks, a nie po klubach. I tez to, ze ona nie wie co we mnie widziala. To jej zycie i jej sprawa z kim sypia. Nawet mi ulzylo, bo teraz wiem z kim mam do czynienia. Brakowalo mi dystansu.
virgo21, Masz racje. Dam sobie rade ze wszystkim. Jeszcze raz dzieki za dobre rady. Pozdrawiam !

Sortuj wg