MOJA ZONA MA OBSESJE NA PUNKCIE SYNA

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 29 sie 2012, 11:04
Psychotropka`89, jezeli sie dogadujecie to oby tak zostalo :) Ja mialam swietna tesciowa.. moja wlasna matka nie dorastala jej do piet. Juz dawno jestem po ro rozwodzie a nadal mowie do niej mamo
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez bittersweet 29 sie 2012, 11:05
Psychotropka`89, ta moja ex-tesciowa zawsze usprawiedliwiła swojego syneczka : bo on ma dużo pracy, bo jest teraz zestresowany, musisz go zrozumieć... W dodatku trudno było mi sie przed nią bronić, bo mój facet reagował podobnie jak autor wątku, argumentami typu: przecież to moja MATKA, jest już starsza, musisz ją zrozumieć, itd.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Psychotropka`89 29 sie 2012, 11:14
Cudak, dokładnie takie same gadki były, dużo pracy, zmęczony, biedny. Ja byłam nieważna.
Na szczęście uciekłam od tej patologii. Choć nie było łatwo.

Obecnie dogaduję się z mamą chłopaka bardzo dobrze. I oby tak zostało. Już prędzej mój facet ma problemy z moją. Ale to już inna historia.
I wg mnie branie cudzych rzeczy, mimo, że się "walają" nie jest normalne. Ja pomieszkuję u swojego chłopaka, mam się czuć jak w domu ale zawsze pytam czy mogę coś pożyczyć od Jego mamy <kosmetyk, lakier do paznokci>. I nigdy tego nie kradnę. No bo jak to inaczej nazwać. Jego mama nawet mnie czasem opiernicza, że nie muszę pytać, bo to naturalne, że mogę ze wszystkiego korzystać. Ale ja uważam, że jestem tam gościem i nie wypada mi się rządzić.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 29 sie 2012, 13:59
Candy no sorry ale jak ktos zostawia tusz do rzęs byle gdzie...A kosmetyki poewnie tez gdzieś leżą...Z postu użytkownika wynika,że to żona jest walnięta wiele bardziej.Nie zawsze tesciowa jest tą złą.
:)

przez Candy14 29 sie 2012, 14:02
Candy no sorry ale jak ktos zostawia tusz do rzęs byle gdzie..

hmm.. i co z tego? W moim domu moge zostawiac rzeczy gdzie mi sie podoba...nawet na podlodze i nikt bez pytania nie ma prawa ich zabrac. Dla mnie to oczywiste
Nie zawsze tesciowa jest tą złą.

Juz pisalam ze ja mialam cudowna tesciowa..wiec nie zawsze. Ale ona potrafila sie zachowac i w zyciu nie grzebalaby w moich rzeczach
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez depresyjny86 29 sie 2012, 14:05
Nie mowie ze branie cudzych rzeczy jest ok ale no...robienie afery z powodu tuszu,kosmetyków?....Rozumiem,żeby po prostu najnormalniej w świecie zwrócenie uwagi tesciowej,ale nie jest normalne wysylanie 10 smsow o tym ze niby cos znika,wrzaski i krzyki i w ogóle.

przez Candy14 29 sie 2012, 14:09
człowiek nerwica, zgadza sie.. reakcja nieadekwatna do sytuacji ale wydaje mi sie, ze to tylko wierzcholek gory lodowej a autor przedstawil jedynie wersje mamusi.. wiec kto wie co tak naprawde jest przyczyna konfliktu

przez Candy14 29 sie 2012, 14:16
człowiek nerwica, ale to nie jest TA tesciowa i TA synowa :) Nie mozemy projektowac na nie swoich doswiadczen

przez margor 29 sie 2012, 14:18
Jak dla mnie, postawa Twojej żony jest na wyrost... Jak dla mnie prezentowane zachowanie, jest poniżej klasy, ponadto trochę śmierdzi mi materializmem... (Ja zostawiam kosmetyki w łazience, moje przyjaciółki, czy chłopak, mogli zawsze korzystać z czego chcieli, bez pytania.) Wydaję mi się, że Twoja żona ma problem z `poczuciem własności`. To jest zrozumiałe, że chciałbyś aby Twoja mama czyła się u Was jak u siebie...

-- 29 sie 2012, 14:20 --

Z resztą, jak przeszkadzają jej takie rzeczy, to zawsze może kosmetyki trzymać w prywatnym miejscu... Robić aferę o kosmetyki... Strach pomyśleć co będzie dalej.

przez depresyjny86 29 sie 2012, 14:20
Wersje zoneczki tez przedstawia... Ooo całkowicie sie zgadzam z margor:) Candy ale ja tylko podałem przykład,nie przenoszę tego na tą sprawę...Dla mnie ewidentnie z żoneczką jest coś nie tak.

przez Candy14 29 sie 2012, 15:17
(Ja zostawiam kosmetyki w łazience, moje przyjaciółki, czy chłopak, mogli zawsze korzystać z czego chcieli, bez pytania.)

margor, ale to przeciez nie znaczy , ze jezeli w innym domu szanuje sie czyjas prywatnosc to zle prawda? W moim domu kazdy mial przestrzen i rzeczy prywatne... mozna bylo z nich korzystac innym o ile uzyskali zgode posiadacza tych rzeczy. Nie wyobrazam sobie, zebym brala sobie rzeczy corki bez pytania... ba! nawet wchodzenia do jej pokoju bez pukania

przez andrzej83x 29 sie 2012, 15:25
Mi również się wydaje, że synowa z teściową raczej się nie lubią. Nasuwa się pytanie skąd my to znamy. Myślę, że w Twojej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie ostra reakcja na zachowanie żony. Nie lubienie kogoś nie upoważnia do tego, żeby go oskarżać o to, że teściowa specjalnie złamała rękę wnukowi. To już lekka przesada, bo nawet gdyby była najgorszą teściową i mimo, że jej nie znam wątpie, żeby na coś takiego się odważyła.

przez margor 29 sie 2012, 15:57
Candy14, Rozumiem, jednak, że kuchnia salon i łazienka to nie miejsca do wspólnego użytuku...

przez Candy14 29 sie 2012, 16:25
Rozumiem, jednak, że kuchnia salon i łazienka to nie miejsca do wspólnego użytuku...

Miejsce owszem :) Jednak kosmetyki w lazience ktore polozy corka są jej i bez pytania z nich nie korzystam, ona z moich rowniez.

Sortuj wg