Strach przed zbliżeniem

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Strach przed zbliżeniem

przez tahela 26 sie 2012, 15:11
Czasem śa ludzie , którzy mają niskie libido naturalnie i nie ma to związku z nerwicą i wtedy trudno cos na to poradzić leki obniżają libido również, moze spróbuj to potraktowac jako zabwę dla dorosłyh jak klocki lego dla dzieci ,ze to moze byc fajne i przyjemne dla ciebie i ze można z tego czerpac przyjemnośc
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Strach przed zbliżeniem

przez Peter_HS 26 sie 2012, 15:13
virgo21 napisał(a):
Peter_HS, nie chodzi o rozmowę, spotkanie tylko o bliższe kontakty

Mi też nie chodziło o rozmowę :)

Strach przed zbliżeniem

przez tahela 26 sie 2012, 15:13
jeśli masz stałego partnera to tym bardziej powinnaś się tym cieszyć i bawić, bo jak nie teraz to kiedy jak będziesz stara, szkoda życia :oops: :lol:
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Strach przed zbliżeniem

przez Variable 26 sie 2012, 15:23
tahela, w sumie masz racje tylko dla mnie bardziej przyjemne jest przytulanie się niż sam stosunek bo to już jest dla mnie hmmm nudne, denerwujące i bądź co bądź męczące :smile: Dziwię się innym kobietom, które mogły by z łożka nie wychodzić, mają nieziemską przyjemność itp. Dla mnie seks jest niczym szczególnym jest bo jest. Będąc w związku czasem trzeba się pokochać więc to robię, ale fajerwerków nie ma. Bardzo brzydko to teraz określę-przepraszam :D - coś wejdzie, porusza się kilka czy kilkanaście minut i koniec zabawy, ot cała filozofia. :smile:
Variable

Strach przed zbliżeniem

przez tahela 26 sie 2012, 15:32
virgo21,
widzisz i na tym polega odpowiednie dobranie się fizyczne z partnerem, musi kręcic jak nie ma tego właśnie to sie traktuje tak jak Ty i dla mnie niestety nie byłby to udany związek bo są faceci ze z chęcia i nie chce się z łożka wychodzić a sa ,ze własnie jak piszesz,
dlatego ze seks jest częscia zwiazku i musi zagrac i charakter i fizycznosć inaczej brak bedzie szczescia i w końcu zdrady i dlatego jest tyle nieudanych związków bo znalezienie tej drugiej osoby jest chyba najtrudniejsza sprawą w zyciu, nieumiała bym sypiać z kimś kto na mnie działa tak jak Ty piszesz , nawet bym nie chciała,
a duzo kobiet to robi czyli zmusza sie do seksu w sumie, a to ma być w końcu przyjemne , facet ma krecić i nie ma to tamto
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Strach przed zbliżeniem

przez Variable 26 sie 2012, 15:45
Tak to jest racja,ze dobranie fizyczne ma duże znaczenie, ale jak sie libido ma równe zeru to chyba nawet król seksu nic nie pomoże. W nowym związku jestem od niedawna, dopiero wszystko kiełkuje także nie chce podejmować żadnych decyzji na razie. A z drugiej strony czy trzeci partner z kolei może być nie dobrany... :roll:
Variable

Strach przed zbliżeniem

przez CzlowiekWmasce 02 wrz 2012, 22:42
Virgo21, uważam, że jeszcze masz traumę z poprzedniego związku i potrzebujesz miłości, aby zaufać komuś nowemu i zacząć odczuwać satysfakcje z seksu. Jest to kwestia czasu okazywania partnerowi swoich potrzeb oraz emocji.
Jest jedna dobra zasada seks musi powstać z miłości i wtedy jest doceniany.
Mam ciało i głowę, a więc robię z tego pożytek.
http://incognitowita.blogspot.com/

Strach przed zbliżeniem

przez Candy14 03 wrz 2012, 00:05
virgo21, a Ty mialas kiedys orgazm? Moze Twoim mezczyzni sa kiepskimi kochankami?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Strach przed zbliżeniem

przez gianna6 03 wrz 2012, 00:10
Myślę,że jak najbardziej. Aby być z kimś blisko trzeba ufac, ale też być pewnym siebie i swojej wartości. Jeśli ma się problemy z samym sobą,jakieś wewnętrzne sprzeczności, to trudno się otworzyć na bycie blisko z kimś

Strach przed zbliżeniem

przez tahela 03 wrz 2012, 02:05
gianna6,
nieprawda kłopoty mogę mieć ze sobą leki typu boję se odezwać u lekarza co nie znaczy ze z drugim cżłowiekiem musi być źłe a zaufanie wiadomo powoli sie rodzi i to jest zupelnie co innego to wieź , która powstaje z czasem a jak ktoś coś za szybko deklaruje to jest to podejrzane albo niedojrzałe
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Strach przed zbliżeniem

przez Variable 03 wrz 2012, 07:43
Candy14, nie, nigdy nie miałam :roll:
Variable

Strach przed zbliżeniem

przez Saraid 03 wrz 2012, 09:02
virgo21, myślałaś kiedyś by iśc do seksuologa?skoro masz aż takie problemy?
to jednak fachowiec.
Saraid

Strach przed zbliżeniem

przez Candy14 03 wrz 2012, 10:23
virgo21, nawet lechtaczkowego? :shock: No to mnie nie dziwi ze seks moze dla Ciebie nie istniec
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Strach przed zbliżeniem

przez agonista 03 wrz 2012, 16:57
No nieciekawie jesli nie miałaś .Do lekarza jak najbardziej wskazane .Tak myślę że jesli masz jakieś problemy nerwicowo-depresyjne to może i brak ochoty wynikać z jednej przyczyny .Może masz jakąś szczególną neurochemię np mało dopaminy ,przez to problemy hormonalne itd .Do lekarza powinnaś tak czy inaczej pójść.
obserwowany

Sortuj wg