nadwrażliwy, nieśmiały nastolatek

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez margor 05 wrz 2012, 22:31
Dzisiaj rano się rozpłakał. :( Ale w szkole dosiadł się do jakiegoś chłopca, bo nie było już- na szczęście- pustych ławek. Ten chłopiec już bardziej przypadł mu do gustu. :) Mam nadzieję, że będzie lepiej i lepiej.
A siostrą nie jestem najlepszą, niestety...

przez margor 13 wrz 2012, 16:13
człowiek nerwica napisał(a):E tam.Dobra z Ciebie siostra;).Mój brat to by wolał żebym zdechł.

Przynajmniej wiesz, że jesteś lepszy od niego. :)

Mój braciszek już chętnie chodzi do gimnazjum, w sensie już nie płacze. ;) Chłopak będzie miał przerąbane w życiu z taką wrażliwością... ;/ Dzisiejszy świat nie jest dla takich ludzi przystosowany..........

przez depresyjny86 13 wrz 2012, 16:34
Masz rację margor,świat nie jest przystosowany dla takich luddzi jak Twój brat i ja(nadwrażliwych).Dobrze,że już się przyzwyczaił do gimnazjum.Szczerze mu kibicuje,żeby dał sobie radę z nowymi sytuacjami...nie chcę żeby sskończył jak ja.Aha najważniejsze jest teraz to,że wie iż są osoby które Go doceniają,lubią,czy kochają(czyli np.takie osoby jak Ty)
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez margor 13 wrz 2012, 16:46
właśnie się na mnie obraził, bo chciał, żeby przeptała go z pierwiastków z chemii, i ja mówię do niego `srebro` a on: `srebro... yyy ... Ag` I powiedziałam, zeby mnie nie denerwowal tylko odpowiadal od razu iiiii się prawie popłakał i pewnie do jutra się nie odezwie. ;)

Ja też jestem wrażliwa, czasami można z tym walczyć. Także powodzenia. :)

Sortuj wg