Mam dość swojego życia, mam dość siebie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez madziaaa320 17 sie 2012, 08:17
Nie mamy dzieci

przez L.E. 17 sie 2012, 10:19
madziaaa320, to tym lepiej. Nic Cię przy nim nie trzyma.
Ja nie byłam nigdy w takiej sytuacji, więc nie poradzę Ci, gdzie masz się zgłosić.
Ale na pewno są ośrodki, do których możesz się udać zamiast do rodziny albo pod most.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Rodzer 17 sie 2012, 22:00
Madzia uciekaj Kobieto od takiego faceta , dzisiaj Cię złapie za szyje jutro przystawi nóż do gardła . Przypuszczam że nie ma najmniejszego sensu rozmowa z Twoim mężem bo to musi być typowy prostak . Mógłbym mu to powiedzieć prosto w twarz. Moja rada postaraj się kogoś znaleźć naprawdę Faceta który będzie Ciebie wart pozwoli Ci się dalej rozwijać da Ci coś więcej niż "harowanie" na gospodarstwie . Tutaj zbytnio Ci nikt nie pomoże w tej sytuacji , dla mnie jest jasne Ty musisz od niego odejść i posłuchaj nie bój się tego . Nawet jeżeli jesteś uzależniona finansowo od niego postaraj znaleźć sobie innego partnera . Nie wiem czy go kochasz i jak bardzo ale czasami trzeba pogodzić się z tym że trzeba się rozstać. I tu żaden psycholog czy psychiatra nie pomoże . Bo co Ci powie ? Twardym trzeba być ? Tu sytuacja jest przedstawiona czarno na białym.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bonus 18 sie 2012, 10:05
Prawda. Trzeba się jakoś trzymać...
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez madziaaa320 18 sie 2012, 11:45
Próbuję się trzymać, ale jest ciężko. Zwłaszcza teraz gdy nie chce mi dać na te egzaminy..:/ Byłam taka naiwna, ze dałam z siebie woła zrobić.:/ To jest człowiek bez skrupułów. Nie rozumie ,że ja cierpię. Moze czerpie z tego jakaś satysfakcje, moze w ten sposób próbuje sie dowartosciować. No nie wiem...;/

-- 18 sie 2012, 13:06 --

Chciałabym jeszcze dodać, że on uważa, ze ja sobie zasłużyłam na takie traktowanie..:/ Bo jestem nierobem, dziwką itd. Ja tego nie rozumiem. Przecież dążę do tego żeby iść do pracy jak najszybciej.Nie chcę być na jego utrzymaniu. Urządziłam mu świetnie domek od zera za nasze wspólne pieniądze. Sprzątam,gotuje, spełniam każdą jego zachciankę. Przecież nic mu złego nie robię. Ale jak to mówią : Nie chciało sie nosić teczki, teraz trzeba spełniać męża zachcianeczki. Ok... tylko nie w takiej atmosferze.

Sortuj wg