Jak się wyrwać z toksycznego związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez needhelp 04 sie 2012, 01:48
Jak w temacie.
Jestem nowa na forum i nie wiem za bardzo od czego zacząć. Przede wszystkim chciałabym z kimś porozmawiać. Na gg, mailowo, na skypie, w realu, bez różnicy. Najlepiej z kimś, kto przez to przeszedł i może jeszcze przy okazji cierpi na nerwicę (depresyjno-lękowa, z taką diagnozą bujam się już 11 lat). Wiem, to duże wymagania, ale może ktoś z Was cierpi z tego samego powodu, co ja.
Ogólnie byłabym wdzięczna za informacje o grupach wsparcia z Łodzi dla osób tkwiących w toksycznych związkach.
Z góry dziękuję za pomoc

przez *Monika* 04 sie 2012, 01:52
needhelp, Witam Cię serdecznie na forum! :D
Przeglądnij proszę ten oto wątek :arrow: :arrow: :arrow: post861215.html#p861215
Obrazek
Główny Moderator

przez needhelp 04 sie 2012, 02:10
Ślicznie dziękuję, znalazłam coś dla siebie:)
Gdyby ktoś chciałby podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami bardziej prywatnie, podaję nr gg: 44133509.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nomorewords43 05 sie 2012, 21:56
needhelp napisał(a):Jak w temacie.
Jestem nowa na forum i nie wiem za bardzo od czego zacząć. Przede wszystkim chciałabym z kimś porozmawiać. Na gg, mailowo, na skypie, w realu, bez różnicy. Najlepiej z kimś, kto przez to przeszedł i może jeszcze przy okazji cierpi na nerwicę (depresyjno-lękowa, z taką diagnozą bujam się już 11 lat). Wiem, to duże wymagania, ale może ktoś z Was cierpi z tego samego powodu, co ja.
Ogólnie byłabym wdzięczna za informacje o grupach wsparcia z Łodzi dla osób tkwiących w toksycznych związkach.
Z góry dziękuję za pomoc

Ja tu widzę punkty
1. Witaj . miło mi Cię poznać.
2. Nerwica depresyjno-lękowa - o- moje hobby. :D.
Mógłbym znaleźć jakiś e-book, tylko który konkretnie?
Ciężko się zdecydować.To szeroki temat.
3. Toksyczne związki - tzn. udaję, że się nie znam, ale książkę, która mi pomogła w tym temacie mam.
to Pia Mellody - "Toksyczne związki"... mam zarówno w formie papierowej jak i w pdf.(zatem mam prawo do pdf-a)
Nie wykluczam, że Ci ją podeślę kiedyś.
4. GG, nie mam. Jeśli znajdę minimum 10 fajnych znajomych to założę wtedy.
5. Niestety nie jestem z łodzi. To moja największa wada :(
-pozdrawiam -nomorewords43 nomorewords43@gmail.com

-- 11 sie 2012, 20:55 --

3. Toksyczne związki - tzn. udaję, że się nie znam, ale książkę, która mi pomogła w tym temacie mam.
to Pia Mellody - "Toksyczne związki"... mam zarówno w formie papierowej jak i w pdf.(zatem mam prawo do pdf-a)

Przepraszam literówka- poprawny tytuł E-booka brzmi:
Pia Mellody "Toksyczna miłość i jak się z niej wyzwolić".

Co nie znaczy, że nie napisano książki "Toksyczne związki",
pewnie napisano coś takiego, ale nie mam jej jako e- booka
więc nie śmiałbym wspominać.
nomorewords43

Sortuj wg