Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez *Wiola* 09 sie 2012, 01:39
Infamis, Gdybym nie była na kolegę ciężko obrażona puściłabym do kolegi oko :lol:
Moderator

przez Candy14 09 sie 2012, 10:41
Koleżanki to chyba nie rozumieją, że Bonus jest filozofem-teoretykiem.

Wlasnie to caly czas pisze a kolega Bonus sie oburza, bo wydaje mu sie , ze jak na gg z jakas pogada to juz wie wszystko o relacjach damsko-meskich
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Saraid 09 sie 2012, 11:04
Candy14, Wyluzuj jak ktoś wie tyle ile Bonus to nie czuje się kompetentna by mu doradzać :P Szkoda mojego pisania.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pitu 09 sie 2012, 13:04
Miło (papatrzeć) na koleżanki które są tak doświadczone w relacjach damsko-męskich. :great:
Pitu

przez Saraid 09 sie 2012, 13:07
Pitu napisał(a):Miło papatrzeć na koleżanki które są tak doświadczone w relacjach damsko-męskich. :great:

Przynajmniej żadna z nas bezproduktywnie nie marudzi jacy to faceci są żli....
Saraid

przez Pitu 09 sie 2012, 13:15
Na chwile obecną to chyba nie ma powodów do bezproduktywnego marudzenia , prawda ?
Pitu

przez Bonus 09 sie 2012, 13:18
Ja już miałem zakończyć ten dialog w tym temacie, ale muszę coś jeszcze napisać, bo widzę, że mam tu do czynienia z ludzmi, którzy mają poważne problemy psychiczne? Jeszcze raz to napiszę i żeby była jasna sytuacją:mam głęboko gdzieś opinie paru osób tutaj na mój temat i nie przejmuję się tym wcale, bo nie ma czym się przejmować! Uczepili się mnie jak natrętne muchy, a ja się tylko z tego śmieję, he, he, he!
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Pitu 09 sie 2012, 16:38
Kobieta Ogień otacza się mężczyznami, którzy ślepo słuchają każdego jej rozkazu. Ta namiętna i ekspresyjna kobieta nie ma żadnych rywalek w walce o serce ukochanego mężczyzny. Ludzie, którzy skupiają się wokół niej, mogą jednak bardzo wiele skorzystać na takiej znajomości. Kobieta Ogień uwielbia ludzi sukcesu, więc i własnych znajomych będzie starała się ciągle motywować do dalszego działania.
Do jej głównych zalet zalicza się:
zdecydowanie,
kreatywność,
pracowitość,
namiętność,
otwartość,
ambicyjność,
oryginalność.

Wśród jej wad można wyróżnić, m.in.:
demoniczność,
niezdolność do kompromisów,
egoizm,
narcyzm,
upór.
Pitu

przez Fleure_De_Violette 09 sie 2012, 16:43
Ja już miałem zakończyć ten dialog w tym temacie, ale muszę coś jeszcze napisać, bo widzę, że mam tu do czynienia z ludzmi, którzy mają poważne problemy psychiczne?

mylisz się, przecież to forum dla pasjonatów archeologii
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

przez Saraid 09 sie 2012, 16:47
Pitu, Nie powinnam się tutaj wypowiadać bo mam zdiagnozowane ''poważne problemy psychiczne''przez Bonusa :P ale zapytam co ta kobieta Ogień ma do istoty wątku?
Saraid

przez Candy14 09 sie 2012, 17:04
Przynajmniej żadna z nas bezproduktywnie nie marudzi jacy to faceci są żli....

Na chwile obecną to chyba nie ma powodów do bezproduktywnego marudzenia , prawda ?

Prawda. Mam swietnego faceta. Co nie zmienia faktu, ze trudno mi przejsc obojetnie obok Twojego marudzenia ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pitu 09 sie 2012, 17:06
Svafe napisał(a):Pitu, Nie powinnam się tutaj wypowiadać bo mam zdiagnozowane ''poważne problemy psychiczne''przez Bonusa ale zapytam co ta kobieta Ogień ma do istoty wątku?

Kobieta ogień to odbicie lustrzane mojej byłej kobiety , to bardzo istotne dla tego wątku a zarazem bardzo ciekawe. Fajny masz naszyjnik na avatarze :105:
Ostatnio edytowano 09 sie 2012, 17:09 przez Pitu, łącznie edytowano 1 raz
Pitu

przez Artemizja 09 sie 2012, 17:07
Bonus, heh...nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w dyskusje,bo widzę,że jest to syzyfowa praca.Tak na przyszłość,poza tematem, poradzę szanownemu Koledze tylko jedno:poczytaj Regulamin zanim zaczniesz wyzywać ludzi,bo nieznajomość nie zwalnia Cię z poniesienia konsekwencji za jego nieprzestrzeganie.Tym bardziej,że nie jest to pierwszy raz.Forum jest dla wszystkich,ale również i tutaj obowiązują pewne zasady.Nie widzę powodu,dla którego nie miałbyś się tutaj udzielać,ale są pewne granice,które zdarza Ci się przekroczyć.Póki co,grzecznie proszę:przyhamuj.Żeby była jasność-następnym razem prosić już nie będę.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Saraid 09 sie 2012, 17:09
Pitu napisał(a):Kobieta ogień to odbicie lustrzane mojej byłej kobiety , to bardzo istotne dla tego wątku a zarazem bardzo ciekawe. Fajny masz naszyjnik na avatarze :105:

chcesz mi taki kupic? :P nie powiem nie ;)
Saraid

Sortuj wg