Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez carlosbueno 08 sie 2012, 20:38
Bonus miałem się tu już więcej nie wypowiadać ale zmień płytę chłopie pier...olisz w kółko to to samo odkąd się pojawiłeś na forum.

Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.
Twoje postrzeganie na pewno nie jest mądre.
Największy Forumowy Maruda

przez diatas 08 sie 2012, 20:39
Właśnie o to mi chodzi, chyba za bardzo filozofujesz i wszystko uogólniasz w swoich wypowiedziach, nie piszesz o szczegółach, konkretach, wszystko sprowadzasz do teorii, przykład piszesz "człowiek" zamiast "ja" czy "ty" albo inne konkretne osoby
inny przykład piszesz "Pewne działania da się podjąć, a pewnych nie da się podjąć"
nie ma w tym konkretnego działania są tylko ogólniki.
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

przez Bonus 08 sie 2012, 20:43
A co Ciebie to obchodzi, że ja się wypowiadam w tym temacie długo, chłopie? Nie wpieprzaj się nachalnie? To moja sprawa, ile razy będę wypowiadał się w temacie, rozumiesz?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 08 sie 2012, 20:44
diatas gdyby to coś miało jeszcze wspólnego z filozofia to jest klepanie w kółko tych samych tekstów aby sie usprawiedliwić że nic można zrobić.

przez Bonus 08 sie 2012, 20:46
Właśnie tutaj zostały pomylone pojęcia...ja piszę o szczegółach i to dotyczy nie teorii, a praktyki. Ja wypowiadałem się tak jak wygląda to w praktyce, a nie w teorii, bo ja potrafię odróznic teorię od praktyki. I moje wypowiedzi tutaj są prawdziwe, a nie zmyślone.

przez *Wiola* 08 sie 2012, 20:47
Bonus Ty nie traktujesz kobiet źle , Ty je po prostu zanudzasz na śmierć :roll:
Moderator

przez Saraid 08 sie 2012, 20:48
*Wiola* napisał(a): Bonus Ty nie traktujesz kobiet źle , Ty je po prostu zanudzasz na śmierć :roll:

racja :lol: :lol: ja już odpadłam przy tych racjonalnych argumentach niczym nie popartych.
Saraid

przez Bonus 08 sie 2012, 20:49
Ale człowieku, ja się wypowiadam w temacie, bo chcę, a jak się komuś to nie podoba to wystarczy nie czytać tego, co piszę i tyle? Wpieprzanie się do wypowiedzi innych jest niekulturalne!

przez carlosbueno 08 sie 2012, 20:50
*Wiola* napisał(a): Bonus Ty nie traktujesz kobiet źle , Ty je po prostu zanudzasz na śmierć :roll:

:brawo: i nie tylko kobiety, dziwie się że ktoś jeszcze na to odpisuje bo te teksty dla mnie nie mają żadnej wartości merytorycznej

przez Bonus 08 sie 2012, 20:51
A czy wasze argumenty są czymkolwiek poparte, co? Skąd mogę wiedzieć, że wielu użytkowników tutaj nie wymyśla sobie wypowiedzi i piszę jakieś bzdury? Na forach pełno jest pisanych bzdur.

-- 08 sie 2012, 19:55 --

Ale mnie to nie interesuje, czy ktoś będzie na to odpowiadał, czy nie, człowieku? Jak nie umiesz poprawnie czytać i rozumować z tego co piszę, to tylko Twój problem, rozumiesz? W ogóle mnie nie interesują inni użytkownicy tutaj, czym ja się będę przejmował, głupimi komentarzami?

-- 08 sie 2012, 19:58 --

Musiałbym być stuknięty na głowę, żebym przejmował się bzdurami, jakie wypisują tutaj użytkownicy (nie wszyscy oczywiśćie). Jedni się z czymś zgadzają, a inni nie i tak jest zawsze. Zdania są podzielone.

przez *Wiola* 08 sie 2012, 21:02
Bonus, A z Tobą się ktoś zgodził do tej pory? Jak Cię nie interesują poglądy innych to po co tu w ogóle jesteś?
Moderator

przez Saraid 08 sie 2012, 21:03
Bonus napisał(a):A czy wasze argumenty są czymkolwiek poparte, co? Skąd mogę wiedzieć, że wielu użytkowników tutaj nie wymyśla sobie wypowiedzi i piszę jakieś bzdury? Na forach pełno jest pisanych bzdur.

-- 08 sie 2012, 19:55 --

Ale mnie to nie interesuje, czy ktoś będzie na to odpowiadał, czy nie, człowieku? Jak nie umiesz poprawnie czytać i rozumować z tego co piszę, to tylko Twój problem, rozumiesz? W ogóle mnie nie interesują inni użytkownicy tutaj, czym ja się będę przejmował, głupimi komentarzami?

-- 08 sie 2012, 19:58 --

Musiałbym być stuknięty na głowę, żebym przejmował się bzdurami, jakie wypisują tutaj użytkownicy (nie wszyscy oczywiśćie). Jedni się z czymś zgadzają, a inni nie i tak jest zawsze. Zdania są podzielone.

To po co tu piszesz skoro uważasz że ludzie wypisują bzdury?Skąd my mamy wiedzieć,że Ty nie wymyslasz tego wszystkiego ?Zagmatwałeś się sam za bardzo w tym co piszesz.
Saraid

przez Candy14 08 sie 2012, 21:36
..ja piszę o szczegółach i to dotyczy nie teorii, a praktyki.

jakiej praktyki? Nie masz zadnej praktyki jezeli chodzi o kobiety :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bonus 08 sie 2012, 22:29
Wy chyba sami nie wiecie, co tutaj piszecie? Jesteście zdrowo pomyleni...! Zastanówciw się nad tym, co wypisujecie, dziwaki?

-- 08 sie 2012, 21:31 --

Nie mam praktyki co do związków, ale mam praktyki co do bliskich kontaktów z kobietami, pomyleńcy!! Zresztą nie znacie moich relacji z kobietami, więc o czym w ogóle mowa?? Zastanówciw się, pomyleńcy?

-- 08 sie 2012, 21:35 --

I na tym zakończyłem swoją wypowiedz z wami. Więcej nie zamierzam wchodzić z niektórymi tutaj w bezsensowne dyskusje, które prowadzą do nikąd...Ja wiem. co i oczym się wypowiadałem i to mi wystarczy. Wariaci!!

-- 08 sie 2012, 21:41 --

Wasze poglądy są dziwne i głupie, czepiając się użytkownika i jego wypowiedzi? Czy wy normalni jestescie, co? Puknijcie się w główki, dobrze? Wariaci!! To jest moja sprawa, że jestem na tym forum, a forum jest dla wszystkich. Zrozumiałbym, gdybyście mieli normalne poglądy na temat, w którym się wypowiadałem i zgodziłbym się z tym? Ale w waszych poglądach czepiacie się i wypisujecie jakieś głupie pierdoły, nie mające nic wspólnego z rzeczywistośćią. Wariaci!!

Sortuj wg